Stwórz swojego najlepszego przyjaciela.

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać

Noi udało ci się ??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Asterot

Stwórz swojego najlepszego przyjaciela.

Post autor: Asterot »

Projektujesz demona, (imię, zakres działalności, sposób wydawania poleceń, rzywoływanie, odegnanie) i na 40 (opcjonalnie) dni zamykasz go w "inkubatorze". Podczas tych "młodzieńczych lat" należy go karmić krwią lub sperma, unikajac niebezpieczenstwa, ze demon zasmakuje w ludzkiej krwi. Najlepiej przed stworzeniem demona pomyslec, czy uda nam się go unieszkodliwic, rozproszyc, zanichilowac... najlepiej klecac paradygmat aby na slow-haslo albo jakis gest demon ulegal zagladzie. Jak masz czas, cierpliwosc i w miare sprawny umysl mozesz sprobowac tworzyc za pomoca wiualizacji ale to robota na wiele dni (tygodni) ale pózniej takiego stwora latwiej kontrolowac. Ogolnie chodzi o to aby demon nie byl zdolny do sformulowania mysli-idei Ja i nie JA. Powodzenia ;-)
V.

Post autor: V. »

Asterot pisze: Powodzenia
Dzięki, na pewno się przyda.
Asterot

Post autor: Asterot »

Widze że moje topici tak samo jak artykuły aż zapierają dech w piersiach i nikt nie jest w stanie na nie odpisać ;-)
Orion6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2005-08-30, 19:17
Lokalizacja: nawiedzona chałupa za miastem

Post autor: Orion6 »

Asterot pisze:należy go karmić krwią lub sperma
W jaki sposób?
V.

Post autor: V. »

Robisz pieczęć. Na -przyjmijmy- kartce papieru rysujesz symbol z którym demon będzie identyfikowany. Tą kartkę papieru podlewasz krwią.
Asterot

Post autor: Asterot »

Orion pisze:W jaki sposób?
Podejmiesz się ??
Orion6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2005-08-30, 19:17
Lokalizacja: nawiedzona chałupa za miastem

Post autor: Orion6 »

Asterot pisze:Podejmiesz się ??
Raczej nie, moja wiedza w tym temacie jest nikła a nie chciałbym czegoś spiprzyć bo może z tego wyjść jakieś dziwo :wink:
Asterot

Post autor: Asterot »

Orion pisze:aczej nie, moja wiedza w tym temacie jest nikła a nie chciałbym czegoś spiprzyć bo może z tego wyjść jakieś dziwo
Co ty gadasz...napewno Ci się uda...poprostu nie zrób go mądrzejszego od siebie a po za tym to masz zawsze :
najlepiej klecac paradygmat aby na slow-haslo albo jakis gest demon ulegal zagladzie.
V.

Post autor: V. »

Asterot, a Ty masz "swojego najlepszego przyjaciela", że tak każdemu rekomendujesz taki zabieg?
Asterot

Post autor: Asterot »

No pewno ;-) Już jest dosyć dużo i cały czas rośnie w doświadczenie ;-) Niebawem będzie musiał mi pomóc z jednym kolegą z forum :p Już ma 3 latka :D
Lilith

Post autor: Lilith »

Asterot pisze: Już ma 3 latka
To może zapisz go do przedszkola? Będzie się edukował... :D
Spooky

Post autor: Spooky »

No pewno Wink Już jest dosyć dużo i cały czas rośnie w doświadczenie Wink Niebawem będzie musiał mi pomóc z jednym kolegą z forum :p Już ma 3 latka Very Happy
Tylko że go nie karmi spermą tylko krwią dziewic... A później się dziwi, że on żyga spermą. :lol
V.

Post autor: V. »

Spooky pisze: tylko krwią dziewic
Zapomniałeś oznaczyć posta jako "zabawny".
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Asterot przyznaje zaszokowales mnie... :shock: :P odpisales ten przepis gdzies od Crowleya? Z tego co wiem on tez sprzedawal jakies ciasteczka ze sperma i pigolki odmladzajace z tym skladnikiem.

Ale jako zwykla smiertelniczka nie pojelam do czego ma sluzyc taki "przyjaciel" , tzn. do czego potrzebuje go taki inteligentny czlowiek jak Ty. Zastepuje Ci on przyjaciolke?

Lub pelni taki demonek funkcje chlopca do bicia i wyladowywania swoich agresji?

Bede wdzieczna z obszerna odpowiedz.
: :wink:
Asterot

Post autor: Asterot »

Titania pisze:tzn. do czego potrzebuje go taki inteligentny czlowiek jak Ty. Zastepuje Ci on przyjaciolke?
Wiesz...głównie przydaje się w takich śmiesznych sprawach jak np.
-denerwująca profesorka w szkole ?? (nasyłam Go nań, po kilku dniach przechodzi na urlop, czasami wraca z urlopu a czasami zmienia szkołe) innymi słowy może służyć jako straszydło. Bardzo ważne jest by dać do zrozumienia że to moja sprawka. Niestety do takiego zabiegu, najlepsza jest fotografia, bądź jakiś przedmiot osobisty np. grzebień. Wtedy mój Przyjaciel może łatwiej zidentyfikować swą ofiare dzieki czemu jest bardziej skuteczny.
-Np. można go uczyć, jak żołnierza do wojny :-)
Może się to wydawać zadziwiające, zaskakujące ale to naprawde dobry nabytek. Oczywiście jeśli umie się takiego stworka odpowiednio "zaprogramować"
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Musze się zastanowic czy zasluzyl na to moj nauczyciel z wloskiego, u ktorego powtarzam kurs x -razy....Moje wyzsze Ja mowi mi, ze nie bo wszystko co się dzieje ma jakis sens.
Dzieki Asteriot ale nie dam się skusic;) moim zdaniem jak dajesz innym nauczki to sam dostaniesz nauke. :?
I nie mam zamiaru chronic się cale zycie aby strzala nie trafila mnie z jeszcze silniejszym udezeniem niz ja ja wyslalam :roll: .

best regards
Titania
Asterot

Post autor: Asterot »

Titania pisze:moim zdaniem jak dajesz innym nauczki to sam dostaniesz nauke
To chyba oczywiste że nie ma nic za darmo.
V.

Post autor: V. »

Titania pisze: ktorego powtarzam kurs x -razy....Moje wyzsze Ja mowi mi, ze nie bo wszystko co się dzieje ma jakis sens.
Per Aspera ad Astra.
Zuzupower

Post autor: Zuzupower »

Nie powiem ciekawe ciekawe :D ale za bardzo się tym nie interesuje i bałabym się jak narazie próbowac :p
V.

Post autor: V. »

Do odważnych świat należy -jedziesz! ;-)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”