Ezoteryczna Doda!

Te spektakularne i mniej spektakularne :P
V.

Post autor: V. »

Spock pisze:nie wiemy nic jaka ona jest naprawdę.
Jako słuchacza -potencjalnego nabywcę jej płyt -naprawdę mnie to nie obchodzi. Obchodzi mnie za to, co sobą reprezentuje. A póki co, nie za wiele.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Więc słuchasz muzyki nie dlatego że utwór ci się podoba ale dlatego że wykonawca jest mądry ? Wobec tego rozumiem że twoim ulubionym gatunkiem jest muzyka klasyczna.
V.

Post autor: V. »

Spock pisze: muzyka klasyczna.
też lubie ;-)

Słucham utworów, które mi się podobają, to oczywiste. Aczkolwiek łatwiej mi się jest przekonać do twórcy inteligentnego, niż kretyna.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Wizerunek Dody jest rzeczywiście tandetny. Ale nie dlatego że ona sama jest głupia, ale dlatego że w ten sposób trafia w gusta pewnej grupy odbiorców.
Pewnie że jest to do bólu komercyjne, ale to nadal tylko opakowanie.
Lilith

Post autor: Lilith »

Spock pisze:Ale nie dlatego że ona sama jest głupia, ale dlatego że w ten sposób trafia w gusta pewnej grupy odbiorców.
Pewnie że jest to do bólu komercyjne, ale to nadal tylko opakowanie.
Jeżeli chce za wszelką cenę trafić do odbiorców, by kupowali jej płyty i chodzili na kocerty, to świadczy o niej źle - zrobi wszystko dla pieniędzy. Jeżeli jej wizerunek jest wykreowany przez specjalistów - to świadczy o tym, że nie jest sobą, czyli jest fałszywa. Jeżeli do zdobycia popularności wykorzystuje tylko swój wygląd - znaczy, że jest pusta. Poza tym teksty jej piosenek mówią same za siebie. Na podstawie tego wszystkiego możemy poznać kilka jej cech i coś o niej powiedzieć.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Właściwie to masz rację. Chciałbym tylko wierzyć że King Diamond, Deicide, Nightwish, Slayer, Therion, Cathedral, Black Sabbath i reszta nie są komercyjni.
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Ezoteryczna Doda!

Post autor: Słowianka »

Jak śpiewał Kazik:
"Wszyscy artyści to prostytutki"
W przypadku Dodzi, skoro wszystko jest przejaskrawione, to kupczenie wizerunkiem też.
Jak trafi do programu o czarownicach to będzie czarownicą, jak trafi do programu o zoofilii to przypomni sobie dawny romans z Fafikiem...

Polecam South Park i odcinki o Britney oraz Paris. ^^
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ezoteryczne buble i wpadki”