Dostrojenie energetyczne

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
Nephesh

Dostrojenie energetyczne

Post autor: Nephesh »

Właściwie chciałem się w tym temacie podzielić z Wami i zapytać o Wasze doświadczenia związane z dostrojeniem do różnych energii. Tzn. jak to u Was przebiega i na ile jesteście dostrojeni (pomijam of korz dostrojenie reiki ;) a raczej mam na myśli samodostrojenia) tzn. czy przepływa przez Was swobodnie gdy tego chcecie czy musicie ją że tak powiem czymś zasysać (np. czakrą dłoni) no i jakich metod używacie (bądź używaliście) w celu dostrajania się?
Mamba

Post autor: Mamba »

Czytam, czytam i chyba nie zrouzumiałam o co chodzi? o jakich innych metodach mówisz? wiadomo, że oprócz Reiki gdzie zostajesz dostrojony do przepływu energii jest jeszcze możliwość osiągnięcia podobnego efektu, ale jednak wymaga to ogromnego wysiłku, czasu :(
tak chyba czasu , który płynie i niby go nie ma , ale jest :(

co miałeś na mysli mówiąc o innych metodach? może coś żle zrozumiałam :roll:
rozwiń temat :D
Nephesh

Post autor: Nephesh »

hmm... w reiki ktoś dostraja owszem ;) w SKHM zresztą też (chociaż i bywają szkoły reiki które popierają jedynie samodostrojenie), ale jest możliwość, aby dostroić się samemu. Wg. mnie jest to kwestia jedynie tak naprawdę uświadomienia sobie tego iż jesteśmy zdolni do bycia od tak sobie kanałem dla energii ;) bo w większości szkół uzdrowicielskich nie stawiających na dostrajanie po prostu albo terapeuta sam łąduje się sporą dawką energii bądź np. zasysa lewą ręką i śle prawą :) ew. poprzez oddech pobiera na bierząco energię. No a co do dostrajania to po prostu interesuje mnie czy znacie jakieś ciekawe techniki, że tak powiem dostrojenia się na szybko do różnych energii ;) (tzn. a co do długotrwałości procesu :D mi dostrojenie się do pewnej energii tzn. aby stać się jej kanałem zajęło nawet nie tak wiele czasu (ok. 6 miechów)).
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Ciekawy temat ..co to jest SKHM?

Z tego co wiem to Reiki podwyzsza wibracje, najpierw po pierwszym stopniu stajemy się kanalami dla energii Reiki przy nastepnich inicjacjach energia wzrasta.

Znam kogos, kto modli się o energie do Jezusa i twierdzi, ze kazdy moze ja dostac, poto aby uleczac, pomagac sobie lub innym, oczywiscie tylko w dobrych celach.

Energie Jezusa/Boga maja tez wyslannicy swiatla. Ma ona 12 stopni. Pierwsze 4 moze uzyskac kazdy, przez modlitwe do Boga. Wibracje ziemi podwyzszaja się i poziom energetyczny wszystkich ludzi stal się przez to wyzszy.
Tak przeczytalam na stronie, pewnej pani, ktora od dawna zajmuje się tym tematem.

Takze: dieta, styl zycia jest waznym czynnikiem w podniesieniu wibracji.
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Co do dostrojenia wystarczy świadomość, że w każdej chwili możemy dostać tą energię ;) a potem w miarę tego to się powiększa :) niektórzy wierzą że daje im to modlitwa (chociaż nie da się zaprzeczyć że prośba o pomoc wyższy byt może znacznie zwiększyć ilość i moc energii). A SKHM (czyt. SeKHeM) to ReiKi, ale o wibracjach iście fascynujących ;) na tej stronie znajdziecie coś więcej na ten temat http://soulquintessence.w.interia.pl/page17.html.
Mamba

Post autor: Mamba »

Jeżeli chodzi o pobór energii i kierowanie jej w dowolne miejsce to owszem zgadzam się z Tobą jest to możliwe np.poprzez pracę z praną.
Nawet osoby nic nie wiedzące nie mające kontaktu z ezoteryką itp. często nieświadomie ładują się, pobierają pranę z otoczenia.
Zupełnie innym problemem jest ukierunkowanie tej energii /czyt.prana/ na określony cel, działanie to zwykle bywa już trudniejsze...
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Energia podąża za uwagą :) intencja i sam wysiłek może czynić cuda z energią ;) chociaż fakt faktem, że większość ludzi nie potrafi się porządnie skoncentrować na tym co robi przez co wyrzucają energię bez sensu po trochu na wszystko.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Energia”