[SEN] zmory

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Na mój gust to tylko legendy 8)
Gość

Post autor: Gość »

super........nie jestem pewien czy mi się kiedys to nie przytrafilo , bo świetnie znam /odczuwam to uczucie jakie tam jest opisane.......ale wierze w to , w końcu nie takie rzeczy się dzieją na świecie....
Daisy

Post autor: Daisy »

Co Ty, Promyczka sądzisz o zmorach lub morach, lub nocnych dusidłach?
Chciałabym w nie uwierzyć :o ....
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Równie dobrze zmorą można nazwać Poltergeista
Gość

Post autor: Gość »

to moze być wytłumaczalne..

wiadomo ze podczas snu nasze ciało astralne opuszcza ciało fizyczne

więc kiedy mamy np bardzo realistyczne sny , w których np się z kimś bijemy itp. wtedy być moze naprawde nasze ciało astralne atakuje jakąs osobe
AdiXXXX
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2004-12-30, 00:04
Lokalizacja: Chojnice

me zdanie

Post autor: AdiXXXX »

Mam swe doświadczenia co do tego. Raz, zrywam się złóżka i widze jak po łóżku zasuwa jakiś blado-szary pająk. Zepchnąłem go na dół i poszedłem dalej spać. Do dziś nie wiem czy to sen czy jawa......
Skye

Post autor: Skye »

no dobra ja się budze raz w środku nocy czuje kadzidełka >pierwsza myśl mojej mamie odbiło pali w nocy kodzidełka...< otwieram oczy a na samym brzegu mojego łóżka widze postać z wyglądu jak Budda albo jakiś mnich w tym stylu (teraz pomyślicie że jestem nie normalna) zaczynam się śmiać i mówie spadaj mrugam i wszystko znika... to była zmora????
Gość

Post autor: Gość »

nie , to chyba nie była zmora , zjawa , duch, ewentualnie przywidzenie ;)
Aphrodisiana
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 85
Rejestracja: 2004-08-30, 20:13
Lokalizacja: Noc i mrok

Post autor: Aphrodisiana »

Co do wypowiedzi Sky o "zmorze" mnichu- to przypuszczam, że to nie był sen a rzeczywisty byt, a że zgodnie z jedną z zasad magii- śmiech odpędza niepożądane istoty- to prawdopodobnie ty go odpędziłaś.......
Jeśli chodzi o inne zmory to jestem przekonana, że istnieją, jeśli o mnie chodzi to dwa razy doświadczyłam obecności inkuba...
Skye

Post autor: Skye »

inkub to demon płci męskiej
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Inkub to demoniczny kochanek lub duch, który upodobał sobie stosunki seksualne z żywymi kobietami
Aphrodisiana
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 85
Rejestracja: 2004-08-30, 20:13
Lokalizacja: Noc i mrok

Post autor: Aphrodisiana »

"Ciekawego".... Moze i dobrze ujete..... Jeśli kotś interesuje się wszelkiego rodzaju bytami, to rzeczywiście zasięg ich możliwości, to co robia i jak się objawiaja jest ciekawe, nie koniecznie jednak przyjemne.... :roll:
Tak jak napisała Sky, Inkub to dremon płci męskiej (Sekub, Sukkub itp.to demon płci żeńskiej-ku woli wyjaśnienia :P )
Co robi?... Hm...No cóż, demony te odwiedzaja ludzi w celu "współżycia" vel "odbycia stosunku seksualnego", nie jest to jednak to samo uczucie co w realu... :twisted:
Na ogół jest nieprzyjemne i towarzyszy mu uczucie ciężaru i duszności, niemożność złapania powietrza i poruszenia się, nie wspominajac o krzyknięciu w celu wezwania pomocy na przykład...Przy czym zachowujemy pełna świadomośc umysłu...
Istnieje tez inna forma współżycia z demonami, tzw, seks astralny, ale o tym może kiedy indziej w dziale OOBE....

Pozdrawiam serdecznie!!!!
Aphrodisiana
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 85
Rejestracja: 2004-08-30, 20:13
Lokalizacja: Noc i mrok

Post autor: Aphrodisiana »

Na upartego....... Ja powiedziałabym raczej, że pozbawiła cię cennej energii... 8)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”