Gry

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

zacznijmy od tego że- konsole są na np rok po czym wychodzi nowa i ta stara jest ci po nic, podczas gdy ja od czasu zlozenia kompa dokupilem chyba tylko ram i spokojnie moge grac we wszystko juz tyle lat
ceny gier na konsole sa tak wielkie, że się po prostu nie opłaca
... pady.... pff.. no i większość gier to strzelaninki itp, podczas gdy ja wole rpg w które to jak wiadomo najlepiej gra się na kompie...
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Assassinio pisze:są na np rok po czym wychodzi nowa
Sorry, ale większego głupstwa o konsolach nie słyszałem. Ile trzyma się już Ps2? a gry jeszcze na nią wychodzą (FF, Okami)
Assassinio pisze:ceny gier na konsole sa tak wielkie, że się po prostu nie opłaca
Platynówki za 79zł, używane gry po tyle samo...
Assassinio pisze:... pady.... pff.. no i większość gier to strzelaninki itp, podczas gdy ja wole rpg w które to jak wiadomo najlepiej gra się na kompie...
Dowiedziono, że podczas bliskich kontaktów w FPSie gracz z padem ma więskze szanse wygrać, i ja to potwierdzam. RPG? wymieniłęm już Finala...
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

final to syf więc wiesz... jego to mozna sobie wsadzić, co rok to był przykłąd, wiem że co dłużej, ale i tak wystarczająco szybko i są wystarczająco mało użyteczne, dodatkowo mają wystarczająco kiepskie sterowanie i inne tym podobne rzeczy że ich nie lubie, nie lubiłęm i nie polubie, jedyny sens mają konsole przenośne i je moge zaakceptować bo są przydatne.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Assassinio pisze:final to syf więc wiesz
O gustach się nie dyskutuje.
Assassinio pisze:co rok to był przykłąd, wiem że co dłużej, ale i tak wystarczająco szybko i są wystarczająco mało użyteczne
5,6,7 lat to krótko?
Assassinio pisze:mają wystarczająco kiepskie sterowanie
Padem gra się lepiej niż na klawiaturze. Nie lubisz FF? to może Oblivion na Ps3?
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

na ps3 to podobno ma w ogóle mało wychodzić, bo podobno ma tyle błędów że jest do kitu.
Darnok pisze:Assassinio napisał/a:
co rok to był przykłąd, wiem że co dłużej, ale i tak wystarczająco szybko i są wystarczająco mało użyteczne

5,6,7 lat to krótko?
taa i przez te 5 lat na kompa wyjdą już gry o o wiele lepszej grafie i tym podobne, podczas gdy na konsoli dalej będziesz grał w gry z grafiką z przed 5 lat.....
Darnok pisze:O gustach się nie dyskutuje.
no ty to samo robisz jezeli chodzi o konsole wiec po co to w ogole? ja nie lubie konsoli, ty lubisz i po sprawie..

btw- sam napisałeś że na padzie gra się lepiej niż na klawiaturze, więc widze niekonsekwencje w twoim działaniu, bo jeżeli powiedziałeś że o gustach się nie dyskutuje to czemu sam to robisz?

i na tym skończmy.. każdy lubi co innego i tyle.

pff...
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Assassinio pisze:bo podobno ma tyle błędów że jest do kitu.
co ma błędy? konsola? po 23marca rozwieje twoje wąpliwości
taa i przez te 5 lat na kompa wyjdą już gry o o wiele lepszej grafie i tym podobne, podczas gdy na konsoli dalej będziesz grał w gry z grafiką z przed 5 lat.....
Teraz możliwości ps3 wykorzystywane są w bodajże 10%, a 100% możliwości ps2 zostały wykorzystane stosunkowo niedawno.
Assassinio pisze: no ty to samo robisz jezeli chodzi o konsole wiec po co to w ogole? ja nie lubie konsoli, ty lubisz i po sprawie..
Bo napisałeś, że konsole po 1 roku zmieniają się w amigę, i że RPG na konsole nie dorównują tym na PC'ta. Poprostu cię naprostowałem kierując się ocenami gazet.
Assassinio pisze:i na tym skończmy.. każdy lubi co innego i tyle.
I tym miłym gestem kończymy na dzisiaj.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Assassinio pisze:podczas gdy na konsoli dalej będziesz grał w gry z grafiką z przed 5 lat.....
na kompie też, jeśli sobie nie zrobisz upgrade sprzętu. a nie zrobisz, bo ile można jeszcze kasy tracić na to, jak można ją wydać na przyjemniejsze rzeczy :/
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

DragonFire pisze:na kompie też, jeśli sobie nie zrobisz upgrade sprzętu
Wychodzi w ten sposób na to, że konsole są tańsze :D 80zł więcej za grę, ale przez 5lat spokój z dokupywaniem sprzętu, formatami, wirusami itp :D
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

ekhm, ja dokupiłem jedną rzecz, ram, raz na ileś lat i cały czas grywam w najnowsze gry nie mając najmniejszego problemu, jak kupujesz kompa to takiego zeby Ci starczył :p
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Assassinio pisze:ak kupujesz kompa to takiego zeby Ci starczył :p
To zależy, czy chcesz grać na max detalach w najnowsze gierki :) no i od zapchanego windowsa (nie robiłem formata już od chyba roku :D)
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Darnok pisze:nie robiłem formata już od chyba roku
a ja od dwóch lat... i ogólnie nie jest źle... ale jednak wolałbym siedzieć na 64 bitowym win xp, niż 32... bo gry chodzą koślawo... a ten system nieco odmładza sprzęt... z resztą kup nowy procek, nową grafe i nowy zasilacz, a potem się zastanawiaj czemu duże rachunki przychodzą za prąd...
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

OK kupiłem ps3 już 22 marca w media marktcie, mogę trochę opowiedzieć :D
Dzięki internetowi możemy ściągać dema, różne trailery oraz kupować gierki. Pad jest lekki, spusty z tyłu (R2,L2 dla obznajomionych) też są całkiem całkiem. Jest to praktycznie komputer, ale dodatkowo odtwarzacz blu-ray, i zdecydowanie bije komputer na głowę :)
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

wypowiedział się maniak konsol, dziękujemy dowidzenia :P jak dla mnie jest i bedzie cienki, tyle.. są gusta i guściki... pozatym, jak dla mnie to nie opłaca się kupowac czegoś co jest tylko i wyłącznie do gier bo marnujemy kase, ale jak kto woli..
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Assassinio pisze:wypowiedział się maniak konsol, dziękujemy dowidzenia :P jak dla mnie jest i bedzie cienki, tyle.. są gusta i guściki... pozatym, jak dla mnie to nie opłaca się kupowac czegoś co jest tylko i wyłącznie do gier bo marnujemy kase, ale jak kto woli..
A więc tak:
Spokojnie gram też na komputerze, a ps3 to również centrum domowej rozrywki, odtwarzacz blu-ray, i komputer (no może nie całkiem :D). Najfajniejsze jest to, że zanim kupię oryginała, mogę przetestować demo ściągnięte z serwisu Sony albo od razu kupić taniej i ściągnąć grę pełną). I ta "niby" wysoka cena gier na ps3- mediamarkt sprzedaje gry za 199zł, 239zł i 259zł (jakoś tak), te za 199zł są mniej więcej jak te na ps2 :) ciekawe są też czujniki ruchu, które są dość dokładne :)
Ps: Ciekawa dyskusja fanboy ps3 i fanboy PC'ta, ale chyba tylko dlatego, że go nie masz i z zazdrości :D:D:D
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Darnok, nie zazdroszcze ps'a, nielubie go, może dlatego że jest drogi, wersja europejska ucieta jak cholera, gra się jakimś syfem zwanym padem..

jak już mowa o konsolach to lepiej zając się Nintendo Wii które jest tryliardy razy lepsze i ciekawsze od ps'a o czym świadczy chociażby liczba sprzedanych produktów....

pozatym darnok mógłbym mówić że ty zazdrościsz bo ci po prostu na kompie nic nie chodzi :) kompa moge mieć do wszystkiego, najlepiej mi się na nim gra, na psie mam głupiego pada, drogie gry z których większość to strzelanki/inne bardziewy, pozatym jest to kolejna generacja konsoli, która nie daje mi żadnych nowych fajnych efektów przy graniu, w przeciwieństwie do np Wii ktore trzeba powiedzieć że jest świetne :)
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Assassinio pisze:gra się jakimś syfem zwanym padem..
Szkoda, że nazywasz najlepszy pad syfem... to już typową zazdrością Polską powiewa na kilometr
pozatym darnok mógłbym mówić że ty zazdrościsz bo ci po prostu na kompie nic nie chodz
Nie wiem, ostatnio kupiłem Geforca 6800GS, ale i tak z niego nie korzystam.
Assassinio pisze:liczba sprzedanych produktów....
Zdajesz sobie sprawę, że Ps3 w Europie w 1 dzień sprzedaży pobiło wszelkie rekordy?
Assassinio pisze:drogie gry z których większość to strzelanki/inne bardziewy
Bijatyki (których na kompa prawie nie ma) RPG (większość dobrych), arkadówki i takie badziewia, FPS'y z możliwością gry online (pozdrawiam [MiP] :D )
Assassinio pisze:pozatym jest to kolejna generacja konsoli, która nie daje mi żadnych nowych fajnych efektów przy graniu, w przeciwieństwie do np Wii ktore trzeba powiedzieć że jest świetne :)
Sixaxis też posiada czujniki, grafika w Ps3 i Xboxie 360 to inna jakość niż na PC'ty, trozskę minie zanim dogonią konsole, a Wii to to jest hmmm.... o połowę potężniejsze od starego X'a?
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Darnok pisze:Assassinio napisał/a:
gra się jakimś syfem zwanym padem..

Szkoda, że nazywasz najlepszy pad syfem... to już typową zazdrością Polską powiewa na kilometr
może twoim brakiem argumentu.. mówiłem ci juz tyle razy ze niecierpie padów i tyle, co to ma wspólnego z zazdrością jak to nazwałeś nie mam pojęcia..

ps podbiło w europie rekord sprzedazy? ok, tyle ze nadal jest to wersja o wiele gorsza od japonskiej czy nawet amerykanskiej, dodatkowo widzisz ze teraz to nintendo się najlepiej sprzedaje..
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Assassinio,
Nazwanie czegoś syfnym padem ot tak, to żaden argument. Wiele serwisów uznało go za ideał pada
Assassinio pisze:się najlepiej sprzedaje..
Racja, bo tanie, ale tylko do czasu :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Off-topic”