Wampiryzm

Tematy związane z szeroko rozumianym odżywianiem się cudzą energią
Awatar użytkownika
Dagon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2006-11-07, 03:07
Lokalizacja: Izmit

Post autor: Dagon »

BloodLust pisze:Dagon napisał/a:
choc sam vampir dusze posiada i mimo iz jest przekleta

ja bym uzyl stwierdzenia- skazona astralnie, "uszkodzona" ..przekleta to nieodpowiednie slowo,a jesli mowiles doslownie to chyba ci się cos pomieszalo lagodnie mowiac.
Dagon napisał/a:
napedzana przez serce zatem stale krazy w przypadku Vampira serce nie bije,organy rowniez nie spelniaja zadnej roli zatem jego krew jest "statyczna"
zartujesz sobie? ^_^ wiesz co piszesz? nawet sang (bo u psi nie ma roznic) nie zauwazysz czegos takiego. wampir na boga (nie ze boga, ale lepiej brzmi xD) jest czlowiekiem jak prawie kazdy inny, ale z faktu ze ma wade duszy, ktora traci energie musi się zywic.

ktos tam wczesniej tez napisal o tym ze wampira się poznaje po pociagu do krwi i podnieceniu. to tez nie jest prawda. niektorzy się brzydza tego, wstydza i nienawidza, ale to koniecznosc zmusza ich do tego... w koncu chca zyc.

ja kiedy nie zywilem się, mialem alergie na wszystko, ciagle chorowalem i bylem slaby, od tamtej pory ani razu nie bylem chory (hmm od jakichs 8 lat) mam dobra kondycje, etc etc... aa i serce mi bije ;p
Hmm - najwrazniej nie zrozumiales o jakiego vampira mi chodzi bo bynajmniej nie o takiego o ktorym ty piszesz a skoro nie o takiego to zostaje juz tylko jeden ich rodzaj jak wspomnialem w innym topic'u mocno wykrzywiony wizerunek jego zostal przez filmy oraz ksiazki
Caine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 128
Rejestracja: 2005-06-12, 23:32
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Caine »

cleric pisze: ja jakoś nie chce :P wolałabym pozyc jeszcze :P
Nikt tu nie mowi o umieraniu w wieku pomiedzy 20 a 40 rokiem zycia, no ale mozna by się przyzwyczaic do zycia 70 letniego staruszka :D...
Awatar użytkownika
Dagon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2006-11-07, 03:07
Lokalizacja: Izmit

Post autor: Dagon »

Oho uklonmy się Bracia i Siostry o to nadszedl Nasz Mistrz,skoro twierdzisz,ze nie mamy pojecia zatem oswiec nas bo ubawiles mnie mosci najstarszy z nas :lol:
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Dagon pisze:najstarszy z nas
raczej rówieśnik dla niektórych :] i ma rację bo pisane są tu momentami straszliwe bzdety typu : krew u wampira nie krąży. albo ze komus wampirze zeby urosły przez noc O_O
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

cleric, - ale takie rzeczy są na całym forum.. historie lowcy_przygod, chupacabra odbijająca od siebie strzały i strzelająca kolcami, chupacabra kosmita itp itd..
Awatar użytkownika
Dagon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2006-11-07, 03:07
Lokalizacja: Izmit

Post autor: Dagon »

Lucius,widzisz zal mi cie troche bo zeby wytykac komus cokolwiek,najpierw samemu nalezy byc w porzadku to po pierwsze po drugie caly czas zwracasz się do mnie jakbys sam wieksza wiedze reprezentowal - alez pochwal się,chetnie poczytam,tylko prosze ne pisz o swiecie rpg jak to ludzie w twoim wieku widzac kogos na ulicy klasyfikuja zaraz do tekoz odmiennego i fikcyjnego swiata i po trzecie,bo nie chce cie zanudzic na smierc - ja swe spostrzezenia opieram bynajmniej nie na fikcji o ktorej ty tak zabawnie acz kolwiek tresciwie przedstawiasz.Pozatym gdybys sam nie zauwazyl,ja wspomnialem (i nadal tego się trzymam) tematyke Vampirow opisywanych z mitow i legend,to ze w tym temacie jak i w innych mieszane jest to z tematyka wampirow sang,czy rpg-owych to juz inna historia
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Dagon pisze:najpierw samemu nalezy byc w porzadku
w którym miejscu on nie jest w porządku?
BloodLust pisze:poza tym niepotrzebnie się produkujesz
przedstawia tylko swoją opinie od tego jest forum.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

lucius, Rozumiem, że wiele postów w tym temacie to bajka, fantastyka itp. jednakże, wampiry to fakt. Niektóre nie potrafią się obejść bez energii, czemu zaprzeczyłeś. To prawda, że to uzależnia, ale niektórzy są wampirami energetycznymi nie wiedząc o tym. Więc nie można ich traktować jak nałogowców.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Z pewnością nie jest to nałóg, jak sam zresztą napisałem. Jest to czasem konieczność, ale są ludzie, którzy poprostu to lubią. Czują się lepsi, bądź też poprostu chcą robić coś innego niż wszyscy.
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Ludzie, bo się warny posypia.. tutaj ma być o skłonnościach wampirystycznych, albo o waszych spotkaniach z nimi...
Awatar użytkownika
Dagon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2006-11-07, 03:07
Lokalizacja: Izmit

Post autor: Dagon »

Ekhem a o czym ja pisze...o spotkaniach,to ze jestem odbierany jakbym fikcje pisal,coz...nikogo na sile nie staram się do niczego przekonac,pisze co wiem i z czym mialem stycznosc jednoczesnie bedac ciekawym waszej opini.Co do wytykania - nie wiem czy zaglebil się w calosc, czy tylko lypnal okiem na co po nie ktore moje czy wasze zdania i wysuwa takie wnioski - pod tym wzgledem nie jest to w porzadku,a juz na pewno w porzadku nie jest fakt iz traktuje kogos z gory twierdzac iz nie ma się pojecia o czym się pisze - coz...ja nadal czekam na jego zasob wiedzy
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Zakończmy offtop. I dalej z tematem!
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wampiryzm”