Nasza Tworczosc

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Nasza Tworczosc

Post autor: Serephinea »

zglaszam, prosze czy wyrazam chec opieki nad dzialem forum "Nasza tworczosc". Zeby nie bylo, ze mam ot tak ochote sobie pomoderowac; wiecie, ze studiuje filologie polska, znam się na slowie pisanym, no i sama jestem poetkla i pisarka, wiec moglabym wam pomoc w tym dziale:) a moze pozniej byscie mogli i chcieli mi podrzucac artykuly do korekty :) pozdrawiam i mam nadzieje na zgode z waszej strony :)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Jeśli o mnie chodzi to jestem za.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

po co, mamy wystarczajaca ilosc modów. pozatym ten dział jest w off topach wiec nie widze potrzeby zeby posiadal moderatora
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

cleric pisze:po co, mamy wystarczajaca ilosc modów. pozatym ten dział jest w off topach wiec nie widze potrzeby zeby posiadal moderatora
otóż to...
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

jestem przeciwny, mamy wystarczającą ilość moderatorów. Pozatym jak zauważyaś( a może nie ) Serephinea, nie mamy opiekunów działów.
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

a przydaliby się to nie byloby offtopow itp,zauwazcie, ze kazde forum ma z osobna moderatorow do kazdego dzialu, nie powstaje wtedy balagan...ale wolicie miec bajzel i co rusz dawac komus ostrzezenie za najwieksze nawet bzdety no to coz...po prostu jest to dla mnie dziwne...cale to moderowanie przez was jest nieuporzadkowane, dlatego uwazam, ze opiekunowie kazdego dzialu powinni byc, bo gdzie kucharek 6 tam niema co jesc...
przemyslcie to, bo ja bym wam się przydala na tym forum, szczegolnie, ze j.polski i sprawy z nim zwiazane mam w malym palcu...
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Serephinea pisze:j.polski i sprawy z nim zwiazane mam w malym palcu
akurat nie widze związku z tematem. btw studiujesz dopiero na 1. roku więc twoja zabójcza pewność siebie jest nie na miejscu.
Serephinea pisze:kazde forum ma z osobna moderatorow do kazdego dzialu
ale to jest dział OFF TOP?
Serephinea pisze:wolicie miec bajzel i co rusz dawac komus ostrzezenie za najwieksze nawet bzdety
dalej widze nie mozesz się pogodzic z tym warnem ? :P
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Serephinea pisze:bo gdzie kucharek 6 tam niema co jesc
a ty chcesz być siódmą Serephinea, jeżeli mają być przydzieleni moderoatorzy do działów, to jestem pewny, że dotychczasowi modowie dadzą sobie z tym radę!
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

po konsultacji z Assassinio:
Ass nie wyraza zgody
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

dobra, ja tylko proponowalam...ale jak nie chcecie no to nie...ja swoje juz powiedzialam...a o warna nie jestem wciaz zla, zwisa mi to konkretnie
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Serephinea pisze:zwisa mi to konkretnie
ale cały cas o tym warnie mówisz. Posłuchaj Serephinea, to jest warn o wartości jeden, czyli takie ostrzeżenie właściwie. Nic się Tobie nie dzieje, więc staraj się, żeby to rzeczywiście CI zwisało. Bo narazie wygląda to jak jakaś próba odegrania się właśnie za tego warna.
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

nie chce się odgrywac, tylko wam pomoc...jesli konflikotwe jest wg ciebie Cogito to ze jestem soba caly czas, nie dam nikomu się przegadac i umiem bronic swoich racji; czyli nie jestem niesmiala, to ja cie nie rozumiem...chyba, ze wy jako moderatorzy dajecie sobie w kasze dmuchac od poczatku...wg mnie moderatorem powinna byc osoba, ktora od poczatku potrafi zadzialac i nie jest niesmiala, bo w takim razie ciekawa jestem jak wy wszyscy zostaliscie moderatorami...
jakby co; ja się nie kloce, tylko zzera mnie ciekawosc...
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Serephinea pisze:nie dam nikomu się przegadac
XD
Serephinea pisze:moderatorem powinna byc osoba, ktora od poczatku potrafi zadzialac i nie jest niesmiala
kazdy obecny mod spelnia te kryteria
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

heh...no procz Cogito, ktora sama przyznala się, ze potrzebowala kopa ;)
+cleric..ty myslisz, ze mnie da się przegadac? ;) bardzo smieszny zart....
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

zycie jest od tego, zeby się smiac:D ciesze się, ze jestem zartem, dzieki mnie wiecej osob się smieje :D ale czasami mozna się smiecham udlawic :evil:
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Ja narazie nie wiem nawet co mam o Tobie myśleć. Wpadłaś do nas i po miesiącu stwierdzasz, że chcesz się opiekować działem Offtopowym jako moderator. Potem powoli, powoli wybuchają konflikty. Ja nie mówię, że jesteś zła, czy coś podobnego, ja mówię, że narazie wejdź w to forum. Potem zobaczymy co możesz robić. I może zostaniesz i moderatorem. Choć uważam, że jest nas wystarczająco dużo.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Mawerick pisze:i po miesiącu
chyba po niecalym tygodniu
Zablokowany

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”