Klątwy

Ezoteryka, czyli wszelkie działania, prowadzące do zrozumienia natury człowieka i jego otoczenia
rena067
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2015-08-22, 19:56

Re: Klątwy

Post autor: rena067 »

Czegoś takiego się dziś dowiedziałam : "Ktoś chce Cię zniszczyć . Jest bardzo silny energetycznie i pracuje na bardzo dużych częstotliwościach energetycznych. Ponadto ustawił dużo złych programów energetycznych do przodu 2 lata". Czy może mi ktoś pomóc?Moje życie to uż niemalże ruina....
Awatar użytkownika
czyzo3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2013-04-23, 00:25
Lokalizacja: Malbork
Komentarze: 1

Re: Klątwy

Post autor: czyzo3 »

W jaki sposób się czegoś takiego dowiedziałaś?
rena067
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2015-08-22, 19:56

Re: Klątwy

Post autor: rena067 »

Szukam pomocy bo jej potzrbuję. Napisałam do gościa od uroków itd. To mi powiedział. Poza tym to co się dzieje właściwie wskazuje na to.
Awatar użytkownika
Szyszlel
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2014-08-27, 19:11

Re: Klątwy

Post autor: Szyszlel »

Tak,tak. Akurat ten gośc który napisał o tych 2 latach para się radiestezją. Skłonny jestem mu wierzyć. Nie będe spamił tu na forum, ale rozmawialiśmy na messengerze (wątek z rowerem i mechanikiem). Basia, Dariusz i ja możemy się tym zająć
Awatar użytkownika
czyzo3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2013-04-23, 00:25
Lokalizacja: Malbork
Komentarze: 1

Re: Klątwy

Post autor: czyzo3 »

Więc się nie wtrącam :-)
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Klątwy

Post autor: Pandemonium »

O czym wy w ogóle rozmawiacie? Zamiast wierzyć w jakieś klątwy i niszczyć sobie psychikę takim myśleniem lepiej weź się w garść i kuj swój własny los.

Kanały energetyczne, też mi coś. Wierzcie szarlatanom...
Awatar użytkownika
Darti
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 78
Rejestracja: 2011-10-07, 15:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Klątwy

Post autor: Darti »

Moze ktos wytlumaczyc zagadnienie "Pracowac na duzych czestotliwosciach energetycznych"? :D
Awatar użytkownika
Szyszlel
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2014-08-27, 19:11

Re: Klątwy

Post autor: Szyszlel »

Pandemonium pisze:O czym wy w ogóle rozmawiacie? Zamiast wierzyć w jakieś klątwy i niszczyć sobie psychikę takim myśleniem lepiej weź się w garść i kuj swój własny los.

Kanały energetyczne, też mi coś. Wierzcie szarlatanom...
O ile wiem to forum radia paranormalium? Czy się mylę? Jesli Ty nie wierzysz to ok. Twoja sprawa. Widocznie nie doświadczyłeś na sobie niczego, czego byś nie dał racjonalnie wyjasnić. Ale nie krytykuj innych za to że wierzą w coś innego niz Ty. Na priv moge Ci podać sporo przykładów świadczących że klatwy i uroki jednak istnieją
Awatar użytkownika
czyzo3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2013-04-23, 00:25
Lokalizacja: Malbork
Komentarze: 1

Re: Klątwy

Post autor: czyzo3 »

Darti pisze:Moze ktos wytlumaczyc zagadnienie "Pracowac na duzych czestotliwosciach energetycznych"? :D

W skrócie chodzi o osobę o silnej i mocnej energetyce. Mówi się o wysokich i niskich wibracjach (częstotliwościach). Teoretycznie wysokie wibracje towarzyszą istotom które są wyżej rozwinięte. Osoba która "pracuje na dużych częstotliwościach energetycznych" potrafi więcej wprowadzić w życie tego, co chce. Czyli "klątwa" "rzucana" przez taką osobę, z odpowiednią dozą nienawiści czy złości, potrafi więcej zdziałać niż "rzucana" przez kogoś kto "pracuje na niskich częstotliwościach".
Awatar użytkownika
Darti
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 78
Rejestracja: 2011-10-07, 15:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Klątwy

Post autor: Darti »

Czyzo gdybym mogl to chyba dawalbym Ci lajki/stawial piwo/okejki/sogi/pomogl i inne formy forumowej karmy chyba co 3ci post :D

Chodzaca encyklopedia PWN normalnie :D
Awatar użytkownika
czyzo3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2013-04-23, 00:25
Lokalizacja: Malbork
Komentarze: 1

Re: Klątwy

Post autor: czyzo3 »

Bez przesady :-)
Yeti13
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2019-11-23, 00:04

Re: Klątwy

Post autor: Yeti13 »

Zdarzyło mi się wiele lat temu kogoś przekląć patrząc mu głęboko w oczy. Siła sugestii okazała się być ogromna. Jakiś czas temu spotkałam tę osobę . Jedyne co zapamiętała to ową klątwę twierdząc, że przeze mnie nie ułożyło się jej życie.
Więc tak. Uważam, że możliwym jest, w chwili niepohamowanego gniewu lub bólu kogoś przekląć, jednak aby owa sugestia dotarła i była skuteczna niezbędna jest we wspomnianym momencie obecność i świadomość tej osoby. Dodatkowym warunkiem naturalnie jest jej słaba psycha. Osobiście nigdy więcej tego nie zrobiłam, nie planuję i innym również odradzam. No i karma zawsze może wrócić.
Awatar użytkownika
AlbertKowalski
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 72
Rejestracja: 2018-11-12, 03:31
Komentarze: 1

Re: Klątwy

Post autor: AlbertKowalski »

No taaak. Ja kiedyś przekląłem cały świat i zobaczcie wokół co się dzieje.
Yeti13
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2019-11-23, 00:04

Re: Klątwy

Post autor: Yeti13 »

Wreszcie coś się wydarzyło, szkoda, że to taka odpowiedź. I kto wie, zważywszy na powyższy wpis, czy nie miałeś swojego udziału w tym co się stało ze światem.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ezoteryka ogółem”