Pomysł na horror...

cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Blackdragon pisze:może przebranie(góralski ubranie
przecie mówie ze habit :P
Blackdragon pisze:ulubiona godzina ataku
kiedy jest najmniej świadków :)
Blackdragon pisze:nie określa bliżej postaci potwora
najlepiej zeby nie bylo widac twarzy (schowana pod kapturem) choc jesli mowa o kobitce to czasem się pokaze przez sekunde :P
Gość

Post autor: Gość »

Moja proźba była skierowana do tych co nie piszą, tych faktów. :(
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Blackdragon pisze:jakaś ulubiona broń
demon i broń?.. ogółem to chodziło o to że on by opentał jakiegoś z tych kolesi na imprezie i jako ten koleś by zabijał reszte, tak pokoleji jakby któreś się odłączyło od grupy ;) ewentualnie zmienił by ciało.
Blackdragon pisze:może przebranie(góralski ubranie :grin: )
ogółem, on byłby podczas filmu nie widoczny, były by ujęcia jakby to on patrzył na ofiare itp.. to buduje klimat
Blackdragon pisze:ulubiona godzina ataku?
nie ma

Cogito, - fajny pomysł :)
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Cogito, straszne, az się prawie popłakałam, bo sobie wyobraziłam jak strasznie czuły by się te dziewczyny :( ja się nie nadaje do ogladania filmow o mordercach..
Gość

Post autor: Gość »

O widze że rozkręcamy się dopiero... :D
Nightwalker
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 588
Rejestracja: 2005-12-26, 02:08
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: Nightwalker »

Cogito, pomysł z obserwatorami ciekawy, ale to raczej thriller a nie horror.
Gość

Post autor: Gość »

Teraz w mojej głowie narodził się pomyśł. Podkreślam jest to jeden z licznej rodziny moich głupot :D Akcja rozgrywać ma się głównie w jakiejś wsi,ale bedą też momenty jak akcja oprzeniesie się do miasta. Głównym potworem będzie psychol, taki człowiek co ma whiskas zamiast mózgu. Będzie on miał około 59 lat, nieogoloną twarz którą nigdy nie widać bo opada na nią czarny kaptur z czarnego płaszcza którego nigdy nie ściąga (nawet na we wakacje w czasie upałów). Będzie on uzbrojony w taką siekiero-tasak, który będzie pod płaszczem.Codziennie około godziny 10rano będzie on wędrował w dalekim i nieznanym kierunku(nie zdradze po co żeby nie psuć opowieści). Po powrocie kupuje on jedną laske kiełbasy i coś jescze ( od czasu do czasu herbate :grin: ). Kiedy choroba sprawiła że niemógł iść do danego miejsca przez jakieś 3 tygodnie i wreście poszedł do tego miejsca zobaczył budowlańców którzy zajeli się jego miejscem, ziemią. Zdenerwowany poczeka do nocy i wyruszy zabijać stróżów nocnych budowy i pijanych budowniczów, a także kilku architektów którzy po południu przyjechali sprawdzić jak praca( Mogli by oni zaraz pojechać ale ktoś zniszczył im auta :twisted: ).Film będzie zdecydowanie krwawy.Akcja przeniesie nas na teren budowy, do lasu i większego budynku pobliskiej szkoły, gdzie będą ukrywać się ocaleni przynajmniej chwilowo oraz niektórzy uczniowuie którzy w nagrode musieli zostać sprzątać szkołe ( potwierdzenie teori że szkoła jest straszna). W między czasie niektórzy z ocalałych ukryją się w szkolnej bibliotece lub pracowni informatycznej gdzie będą zbierać informacje nt psychola.Zakończenia jeszcze nie wymyśliłem ąle mam już pomysł na sequel. I co wy na to? Prosze pamiętajcie że pisze tak jak se go wyobraziłem. Mam też lepsze pomysły ale muszę nad nimi jeszcze troche posiedzieć

PS: Do postaci potwora natchnął mnie mieszkanieć mojej miejscowości który jest identiko...
Ostatnio zmieniony 2006-11-27, 21:26 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Blackdragon pisze:jest identiko
a tez ma :
Blackdragon pisze:siekiero-tasak
:P ?
Gość

Post autor: Gość »

Ponoć ma i nawet raz go użył. Ale jeszcze nie znalazł się nikt odważny żeby mu zajżeć pod płaszcz :lol:
Gość

Post autor: Gość »

Cogito pisze:tego gościa na pewno wszyscy by znali
ale on zaatakuje przede wszystkim przyjeznych budowniczych którzy raczej go nie znają. Dziękuje odbierając oskara jeszcze raz podziękuje :)Teraz czekamy aż ktoś inny wysili się...
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Trzeba zrobić jakiś wyrąbany zwrot akcji, jak np. to, że pod koniec wszystko okazuje się wymysłem gościa ze schizofremią, albo żeby np. jakiś detektyw dostał sprawę morderstw i miał jakieś wizje tego jak zabija się następne ofiary, po jakimś czasie okazałoby się, że to po prostu ten detektyw podczas snu chodzi i zabija, i to co widział to nie sen tylko jego postępowanie właśnie.

Czy jakieś inne, że dobry okazuje się złym itd.

Czy coś :p
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

proponują horror na myslenie: przez cały film bohater bedzie staral się rozwikłac zagadkę: czym rózni się pancerzyk splewki karpiowej od pancerzyka pancerzykowca. aby bylo klimatycznie złowieszczo patrzec się na niego bedzie dr Czarna. Pod koniec gdy mozg bohaterowi stanie kołkiem umrze on w mękach pod ciezarem swej porazającej niewiedzy z 2 w indexie :]

[ Dodano: 28-11-2006, 15:42 ]
dodam iz jest to film na faktach :P zeby bylo straszniej :P
Gość

Post autor: Gość »

Ja raczej nie mam zdania bo bym wszystkich morderców zgodnie z zasadą Piły i Cube umieścił w jakimś labiryncie gdzie urządziłbym polowanie. Syn profesora (psychola), chory psychicznie wziąłby i zacząłby na nich polować z polecenia ojca, chętnego rozrywki i pragnienia oglądania jak zmaga się jego dziecko biologiczne i ofiary eksperymentu. Żeby było śmiesznie ofiary miały by w przeszłości wyżądzić jakąś krzywde rodzinie doktora.


I dlatego radze uznać moją wizje jako osobny obraz czyli tak jakbym to ja miał stworzyć cały film.Jak widać mój film ma inny klimat.
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Blackdragon, - nie wiem czy psychol byłby dobry w zabijaniu, bo to zależy jak byłby chory.. na dodatek jako taka osoba nie musiał by wcale wypełniać woli ojca.

Zresztą ci na których by polował zapewne sami by go zabili...

i co wy tak ludzie z motywem szalonych ludzi? :P to juz troche się nudne robi :P
Gość

Post autor: Gość »

Assassinio pisze:na dodatek jako taka osoba nie musiał by wcale wypełniać woli ojca.
Właśnie część jego obłędu to było by ślepe zapatrzenie w ojca.
Assassinio pisze:Zresztą ci na których by polował zapewne sami by go zabili...
Ale oni nie byli by w transie...Oni byli by zaraz po przebudzeniu czyli nic by nie pamiętali....
Assassinio pisze:i co wy tak ludzie z motywem szalonych ludzi? to juz troche się nudne robi
Moim skromnym zdaniem to co może wytwożyć się w cudzej psychice jest straszniejsze od jakiegokolwoiek demona (nawet Freddyego :) )
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze zainteresowania, twórczość oraz pasje”