Aborcja

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

niestety mezczyzni roszcza sobie prawo do decydowania o naszym ciele. a Ty kobieto ródz kazde poczete dziecko, co z tego ze oslepniesz, umrzesz, czy co tam jeszcze, bo zycie poczete jest swiete. a jak chcesz usówac to jestes potworem. zabawne ze zawsze zapominaja ze kobieta nie jest wiatropylna.. wiekszosc mezczyzn uwaza ze antykoncepcja lezy w gestii kobiety. aborcji byloby zdecydowanie mniej gdyby oni tez ponosili konsekwencje swoich czynow. juz nawet nie wspominam o gwalcie bo wtym wypadku aborcja powinna byc niepodwazalnym prawem kobiety.
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

eh, po pierwszy raczył bym zauważyć że patrzcie na to jacy to politycy to wprowadzają a nie na to jakiej są płci, a po drugie KAŻDA generalizacja jest zła, tyle.
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

z antykoncepcja to ja się zgadzam...czesto mowia: ja nie zaloze tej gumy na mojego...obrazilby się na mnie, albo jakies tego typu teksty...i musimy brac pigulki, ktore czasami nie pomagaja, a nawet (jako leki hormonalne) powoduja ze tyjemy, ze wlosy nam wypadaja, paznokcie sa oslabione..masakra...ale jak taka kobieta zajdzie w ciaze to na nia się rzuca facet mowiac: a mialas się zabezpieczyc idiotko!
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Paradoks jakiś... Kobieta zabije swoje dziecko, bo może stracić np. wzrok (albo się pogorszy). Gdy do aborcji nie dojdzie (tak jak z tą Tysiąc...), to dziecko się rodzi, kobieta traci wzrok, ale gdyby np. dziecku trzebaby oddać serce później, to matka z MIŁOŚCI je odda.To normalne jest? chyba nie...
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Sere- znowu powiadam, generalizujesz, a coś takiego nigdy nie jest trafne, równie dobrze moge powiedzieć że kobiety wyrzucają swoje dzieci na śmietnik bo są takie, a czy to się tyczy ciebie? wątpie, wiec nie generalizuj kłerfa mać
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Darnok pisze:Kobieta zabije swoje dziecko
to jest płód a nie dziecko.
Darnok pisze:to matka z MIŁOŚCI je odda.To normalne jest?
tak? co w tym nienormalnego? rodzila to dziecko w bólach przez 35 godzin np, jest matka, wiec kocha.
pewnie najlepiej niech slepnijmy umierajmy gnijmy miejmy zniszczona psychike, bo wazne ze dzieli się w nas jakas komorka.
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

Darnok, Ass...ktokolwiek jak jeszcze raz usuniecie mojego posta, to wam krzywde zrobie!!! to ze wam nie pasuje to co pisze to nie ma nic do rzeczy!!!!! zgadzam się z Eklerkiem, bo to wy generalizujecie! my chcemy godnie zyc, urodzic normalne dziecko, w normalnej rodzinie i je wychowac. a nie byc zgwalcone i musiec je urodzic i patrzec na nie przez nastepne kilkadziesiat lat, albo urodzic, bo nasze zdrowie i zycie w porownaniu z plodem, ktore nie kocha, nie czuje jest niczym! Bo jak nie urodzimy to jestesmy po prostu gorzej niz prostytutki...
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

a czy ja mowie że musicie? NIE! więc do kurwy jasnej cholery przestańcie pisać, jakbyśmy wszyscy to mówili, rozumiesz?

pozatym, jak mi się tylko zechce to usune Twojego posta, jakbym chciał się pobawić w czyszczenie i zostawić te posty w których to nie wypowiadałaś się dwoma słowami, to wierz mi że gdzieś o 100 by ich liczba spadła.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Assassinio, hola hola, panuj nad soba :/
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

tak dokladnie jak mowisz- tak piszecie! inaczej bysmy nic nie mowily. A kasuj moje posty! milej zabawy! ale patrz co piszesz, bo klnac to wiesz...do obory idz. a najlepiej to się po prostu uspokoj i tyle. pisze posty jakie pisze, a ty lepszy czasami nie jestes. patrzysz na innych i wyliczasz im bledy a na siebie nie patrzysz.
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

masz skleroze czy jak? przecież pisałem Ci, nawet na gg o tym była rozmowa, no ale chyba nie pamietasz zresztą, nieważne.. twoja opinia akurat mało mnie obchodzi i dzięki za życzenia napewno zabawa będzie super.
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

pamietam nasza rozmowe, ale jednak nadal piszesz tak jakbysmy jej nie odbyli! poza tym powinienes zauwazyc, ze my zwracamy się do wszystkich mezczyzn, a nie tylko do ciebie! a ludzie sa rozni, wymieniamy wiekszosc przypadkow, ktore moga nas spotkac! i wez się uspokoj!
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

w takim razie, czemu zwracacie się do wszystkich jak widocznie mniejsza czesc to wszystko popiera? wystarczy spojrzeć na sejm, nawet tam ta ustawa nie przeszła... (a przy okazji PiS się troche wykruszył :P)
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

no toz napisalam pare postow wyzej o tym, ze ta glupia ustawa nie weszla :D i jestem niezmiernie z tego powodu zadowolona...
Awatar użytkownika
Cień
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 193
Rejestracja: 2005-08-05, 19:24

Post autor: Cień »

Zgadzam się, że my mężczyzni jesteśmy także odpowiedzialni za dziecko, bo jak ktoś ujął to wcześniej kobiety nie są wiatropylne. Nie wiem cobym zrobił w przyszłości gdyby np moja żona, córka albo siostra została zgwałcona i zaszła w ciąże, to jest ogromny wstrząs dla kobiety! a przypuszczam, że jako brat, mąż czy ojciec nie byłbym skłonny zabronić jej aborcji.
Serephinea pisze:ja nie zaloze tej gumy na mojego...obrazilby się na mnie, albo jakies tego typu teksty...i musimy brac pigulki, ktore czasami nie pomagaja, a nawet (jako leki hormonalne) powoduja ze tyjemy, ze wlosy nam wypadaja, paznokcie sa oslabione..masakra...

To wtedy trzeba postawić sprawę jasno, albo rybki albo akwarium.
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

Cień, jesli mezczyzna kocha to zalozy gumke. ja tak mam. nie dotkne tabletek. ale co na to poradzic w malzenstwie kiedy się chce miec dziecko, a ono zagraza nam?
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

To jest chore... jak można rozróżniać płód od dziecka? dziecko, nawet w łonie matki ma prawo żyć! jak nie chcecie mieć takich dylematów, to w ogóle się nie kochajcie!
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

i wlasnie dlatego ten temat nie jest martwy Ass... ;/ post Darnoka mowi sam za siebie...
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

dobra Sere, to użyj siły woli i skończ bo i tak nic co powiedziałaś jak widzisz nie przyniosło rezultatu, zostaw Darnokowi jego zdanie, sobie swoje i ok :)

BTW- czy mi się wydaje czy coś ostatnio w wydarzeniach z kraju i ze swiata jakos tematow nowych nie widać?
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Darnok pisze:dziecko, nawet w łonie matki ma prawo żyć!
a matka juz nie?
Darnok pisze:jak nie chcecie mieć takich dylematów, to w ogóle się nie kochajcie!
Tobie tez to radze, na przyszlosc.
Serephinea pisze:nie dotkne tabletek
why? przecie na ogumieniu mozna zbankrutowac??
Zablokowany

Wróć do „Off-topic”