Tajemnicza dziewczyna

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Igrek5
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2006-10-20, 16:25
Lokalizacja: Rybnik

Tajemnicza dziewczyna

Post autor: Igrek5 »

Nigdy nie wierzyłem w rzeczy paranormalne, uważałem je za wytwory nudzących się ludzi itd. Po pewnej sytuacji zmieniłem zdanie i postanowiłem poczytac trochę na internecie o podobnych wydarzeniach - jednak nie znalazłem nic co tak rzeczywiście pomogło by mi.
Mianowicie wczoraj wracając ze szkoły przechodziłem leśną ścieżką wzdłuż której płynie rzeka, słuchałem mp3 playera a jakies 30m przedemną zobaczyłem dziewczynę całą ubraną na czarno z długimi ciemno - blond włosami - przechodziła ona przez ścieżkę z lewej strony na prawą po której 10m od ścieżki znajdowała się owa rzeka, pomyślałe, że to jakaś kumpela chce mnie wystraszyc zza drzewa, wyłączyłem więc muzykę idąc spokojnie, gdy doszedłem do miejsca jej pojawienia się nie widziałem kompletnie nikogo, wokoło nie było żywej duszy oraz jakiejkolwiek możliwości żeby dziewczyna przeszła przez głęboką oraz szeroką na conajmniej 10m rzekę. Siedząc w domu postanowiłem powiedziec o owym zdarzeniu rodzicom. Moja matka zaraz przytoczyła swoją historię która zdarzyła się dzień prędzej na tej samej ścieżce - mianowicie gdy spacerowała z psem na tej drodze to dwa inne kundle doczepiły się do naszego psa no i se latali we trzech jak to psy no, po chwili tamte psy zniknęły, matka zobaczyła jedynie naszego kundla wywęchującego coś, natychmiast rozejrzała się za pozostałymi ale wszędzie było pusto.
Pomóżcie mi - nie wiem co o tym myślec - czy to duchy jakies? jak tak to jakiego rodzaju? albo moze jakis tunel czasoprzestrzenny się utworzył na tej ścieżce? Jestem naprawde w kropce
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Możliwe, że psy uciekły gdzieś, a ty widziałeś DUCHA :) ale tak na serio- Możesz opisać dokładnie dziewczyne, kolor skóry, w co była ubrana itp.
Igrek5
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2006-10-20, 16:25
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Igrek5 »

Psy nie mogły uciec w ciągu 2 sekund spoza zasięgu wzroku. Co do dziewczyny to była ubrana jak teraźniejsze dziewczyny słuchające metalu - czarne spodnie(nie wiem z jakiego materiału bo za szybko się to stało) i zwyczajna czarna bluzka z krutkim rękawem, co do koloru skóry to była dośc blada jak to metalowcy często mają no.
Obecnie wróciłem z imprezy gdzie byłem ze znajomym i nic nie wspominając o owym wydarzeniu opowiedział mi on, że jadąc ostatnio na rowerze po drodze biegnącej całkiem blisko tej ścieżki gdzie widziałem dziewczynę - właściwie to na pierwszej drodze od tamtej ścieżki także zobaczył idącą środkiem drogi dziewczyne pasującą do mojego opisu gdy usłyszał jadące za nim auto odwrucił się do niego gdy zas spowrotem spojrzał przed siebie jej juz nie bylo. Naprawde napędziła mi już stracha ta cała sytuacja tymbardziej ż wracając teraz do domu musiałem przechodzic ową drogą no ale miałem do wyboru tę drogę lub znaną ścieżkę. Jestem bardzo zaniepokojony obecną sytuacją. Jeśli to był duch to jak można go zaklasyfikowac skoro nie próbował się skontaktowac czy coś w tym stylu - jedynie pojawia się i znika. wracając jeszcze do tych psów to rzeczywiście nie wiem co mogą miec z tym wspólnego no ale pisze to co wiem na temat tego miejsca
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

On próbował się skontaktować. Sam fakt ujawnienia o tym świadczy. Nie było w pobliżu żadnych morderstw, nikt się nie powiesił? a może to poprostu demon :) jednak jeżeli nic ci nie zrobił, to nic ci się stać nie może.
Igrek5
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2006-10-20, 16:25
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Igrek5 »

Rozumiem, że raczej nic mi się stac nie moze ale poprostu przeraża mnie sam fakt, że moge zobaczyc tego ducha ponownie. Co do morderstw czy samobójstw to nic tam takiego nie bylo przynajmniej ja nic o tym nie wiem.
No ale z pewnością będe wypytywał bo nie zostawię tego wszystkiego ot tak.
Igrek5
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2006-10-20, 16:25
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Igrek5 »

od strony rzeki to będą ze 3 może 4 a tak to małe krzaki ale niezbyt gęste. Dziś wezmę aparat i zrobię zdjęcia tego miejsca oraz oznacze na nich miejsce pojawienia się dziewczyny itd.
Tak poczytałem jeszcze na stronie o tych duchach i pisze tam że nie wiadono czy duchy to rzeczywiście zmarłe osoby ale mimo tej teorii popytam się dziś o wszystko istotne a wieczorem napisze posta oraz załącze zdjęcia.

[ Dodano: 21-10-2006, 18:18 ]
Ok. zrobiłem fotę. niestety tylko jedną bo baterie mi siadły. Co do informacji to niestety nikt nic nie pamięta żeby coś się tam stało - jedynie jakiś facet się tam utopił kiedyś ale to na troche innym odcinku rzeki. Więc dalej jestem w kropce.

LINK DO ZDJĘCIA ------> http://img106.imagevenue.com/img.php?im ... _559lo.jpg

[ Dodano: 21-10-2006, 20:20 ]
Cogito pisze:
Mam jeszcze pytanko: dużo tam rośnie drzew w okolicy? Szczególnie od strony rzeki?
A o co chodzi z tymi drzewami? bo teraz znowu tamtedy przejezdzałem( nic nie zobaczyłem) i pomyliłem się troche do tych drzew - mianowicie od strony rzeki to z 10 bedzie napewno jednak większośc z nich to takie bardzo ciękie są więc nie zostały mi tak w pamięci jak te 4 bardzo szerokie
Igrek5
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2006-10-20, 16:25
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Igrek5 »

No byłoby to możliwe gdyby nie fakt, że gdy ją zobaczyłem to cały czas obserwowałem to drzewo myśląc, że to kumpela - było bardzo cicho więc jeśli by się za nim jeszcze przemieszczała to usłyszałbym bo tam wszędzie sporo gałęzi jest i liści, no ale doszedłem do tego miejsca i nikogo nie było - w życiu nie byłem tak przerażony - potem cały czas oglądałem się za siebie ale dalej nikogo nie było
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Straszne miejsce, oraz ciasne. A możliwe, że były to zwidy?
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Moim skromnym, jak zwykle, zdaniem sytuacja jest taka, że widziałeś jakąś duszę. Bardzo wątpie, czy chce Ci ona wyrządzić jakąkolwiek krzywdę. Demon to nie jest. Może być tak, że poprostu próbuje sę z Tobą skontaktować. Jak widać nie tylko z Tobą. Ale Nie bój się jej. Wierz mi, gdyby miało Ci się stać coś złego to już by się stało. Na Twoim miejscu częściej bym nawet tamtędy chodził. Ale bać się nie musisz, choc jest to najnormalniejsza reakcja. Czekamy na dalsze relacje.
Igrek5
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2006-10-20, 16:25
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Igrek5 »

Od tamtego czasu nie zobaczyłem jej ponownie, a strach mi przeszedł więc chodzę często tamtędy chociażby żeby się czegoś dowiedziec. Byłem nawet tam ostatnio w nocy ale to ze znajomymi bo sam bym się nie odwarzył no ale nic już nie widuje. Co do wypowiedzi Darnoka to gdy zobaczyłem tę dziewczynę to byłem pewien, że ona tam była, ale teraz po czasie to wydaje mi się, że mogły to byc zwidy(choc nigdy nie miałem czegoś takiego). Może to jakaś dusza powracająca do rodziny na Święto zmarłych.
Mam jeszcze jedno pytanie bo to mogłoby pasowac do tego co widziałem, mianowicie czy są jakieś udokumentowane pojawienia się Sukkuby - nimfy drzewnej czy to tylko legendy są?
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

sukkub to demon żyjący z seksu
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Igrek5 pisze:nimfy drzewnej czy to tylko legendy są
jeśli chodzi o nimfy drzewne, to raczej one nie ubierają się po metalowemu, z drugiej strony sukkuby charakterystycznie oddziaływują na ludzi, a Twoich opisów nie wynika aby coś "takiego" miało miejsce.
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

Mawerick pisze:jeśli chodzi o nimfy drzewne, to raczej one nie ubierają się po metalowemu
jeśli chodzi o leśne demony antropomorficzne (o, takie Leśne na przykład :P ), to o ich wyglądzie wiemy zazwyczaj tyle, co nam zostawili słowianie niedługo po chrystianizacji - być może demony są dziś bardziej współczesne, i nie ma już rusałek w białych giezełkach ;)
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Leśna pisze:rusałek w białych giezełkach
to też chciałem powiedzieć. A zaznaczyć trzeba, że troszkę byłoby szkoda gdyby rusałki i driady nie pląsały już w tych zwiewnych tunikach.. :D
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Mawerick pisze:byłoby szkoda gdyby rusałki i driady nie pląsały już w tych zwiewnych tunikach.. :D
ojjj tak :D

powracając jednak do tematu- Iqrek, popytaj jeszcze troche ludzi z tamtąd, i poobserwuj, może na coś wpadniesz.
Igrek5
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2006-10-20, 16:25
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Igrek5 »

Mawerick pisze:
Igrek5 pisze:nimfy drzewnej czy to tylko legendy są
jeśli chodzi o nimfy drzewne, to raczej one nie ubierają się po metalowemu, .
Z tego co wyczytałem to uwodzą one mężczyzn, a co jeśli każdemu objawiają się one w innej postaci - takiej jaką dany facet by chciał. Bo mimo że nie słucham metalu to mam słabośc do takich dziewczyn:). No ale jest to mniej prawdopodobna wersja niż ta, że był to poprostu duch.

Już dużo popytałem ale nic się tam nie zdarzyło. Choc wiele osób wspomniało, że tam straszy, no ale to chyba w każdym mieście jest jakaś miejska legenda dotycząca jakiegoś miejsca czy osoby
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Igrek5 pisze:miejska legenda
miejska legenda Rzadko się sprawdza. A Ty jesteś naocznym świadkiem zjawiska. Inni też potwierdzają, że dzieją się tam dziwne rzeczy. To podstawa, żeby sądzić, że miejsce nawiedzane jest przez ducha
Zablokowany

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”