Najgorszy film i/lub muzyka (KICZ!!!)

Co czytamy, czego słuchamy i co oglądamy najchętniej
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

:dezaprobata: Ręce opadają... :dezaprobata:
Lotri
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2006-09-10, 17:47

Post autor: Lotri »

Może ostatnio przechodzę jakąś zmianę, ale zaczyna mnie denerwować muzyka współczesna. Czytałam jakoś tekst jednej z nowszych piosenek, nie pamiętam której i jest tam coś w stylu "chodź laleczko, pokaż swoje ciało". Puste i bez wartości. Jak czasem popatrzę na niektóre osoby z mojej klasy czy szkoły to mi się ich żal robi. Jedyne (chyba) ich zainteresowania to ciuchy makijaż i jak być sexi. A chłopakom podoba się ta pustota!
No, ale miało byc o muzyce i filmach....
Ostatnio zmieniony 2006-09-18, 15:35 przez Lotri, łącznie zmieniany 1 raz.
Raziel
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2006-08-31, 19:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Raziel »

To pewnie jakieś hip hopowe badziewie [ chociaz według mnie cały ten rodzaj to badziewie ] .

Niestety pewnie u każdego z nas jest pare różowych lal. Wogóle teraźniejsza "moda" jest odrażająca.
Awatar użytkownika
Enlil
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 173
Rejestracja: 2005-05-25, 14:22
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Enlil »

W kategorii "polska muzyka" wygrywają:
Kaja Paschalska
Mandaryna
Ich Troje

W kategorii "polski film" wygrywa:
Ja wam pokażę

W kategorii "polski aktor":
Danial Olbrychski - nominowany w następujących kategoriach: najgorszy aktor, aktor wciskany wszęddzie na siłę, stary dziad któremu koledzy dają role w swoich filmach żeby miał za co egzystować.
constantine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 235
Rejestracja: 2006-11-05, 22:43

Post autor: constantine »

_Nameless_ pisze:..dla mnie, jako pożądnego i uczynnego katolika, największe bluźnierstwo to te wszystkie : Slipyknoty, Systemy Dałnów i takie tam ...
Ehh.. ja ich lubię :]
Za to nie znoszę Dody, Mandaryny, Aguilery, i Spears ;]
A film... Titanic, Tylko mnie kochaj <blee..> i inne polskie filmy romantyczne :)
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

constantine pisze:Aguilery
ale nie zaprzeczysz ze głos ma fantastyczny. ja tam ja lubię od kiedy zmieniła imidż :P
constantine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 235
Rejestracja: 2006-11-05, 22:43

Post autor: constantine »

cleric pisze:ale nie zaprzeczysz ze głos ma fantastyczny
Niestety... zaprzeczę ;] ona śpiewa z playbacku... na koncertach :P dla mnie to obciach :]
Lotri
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2006-09-10, 17:47

Post autor: Lotri »

A właśnie doszłam do wniosku, że te wszystkie dody i mandaryny się przydają. Dzięki nim doceniamy PRAWDZIWYCH artystów, których tak mało jest...
A Metal? Jak ktoś nie lubi, to niech nie słucha. Oni przynajmniej nie rzucają się w oczy.. W zwykłym radiu nie leci wiele metalu, większość lal (może dla nich też stworzyć osobną stację? Radio mini kiecka - większa od ilorazu inteligencji. :D .)
Wydaje mi się, że nie ma ciekawych stacji radiowych z muzyką, bez gadania.
A polskie filmy? Ja je nawet lubię, raczej te starsze....
constantine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 235
Rejestracja: 2006-11-05, 22:43

Post autor: constantine »

Lotri pisze:A polskie filmy? Ja je nawet lubię, raczej te starsze....
Starsze są spox :) też lubię czasem pooglądać, najlepiej historyczne :) najgorsze są te nowe (np. Tylko mnie kochaj) blee :roll:

[ Dodano: 13-11-2006, 08:57 ]
Lotri pisze:A właśnie doszłam do wniosku, że te wszystkie dody i mandaryny się przydają. Dzięki nim doceniamy PRAWDZIWYCH artystów, których tak mało jest...
Masz rację, ale ja mam uraz do dody :? codziennie rano jadę do szkoły z kierowcą, który słucha w kółko tego wycia.. :?
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

PROSTO jest według ciebie świetne? buahhahaha.. co chwila tylko idzie jakiś hipchłopowiec i wali "prosto" "hemp gru" ja bym powiedział że prostata atakuje..
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

Nie no, Ass, o gustach się nie rozmawia :P
Ale nie zmienia to oczywiście faktu, że są ludzie, którym aż chciałoby się wybić z łepetyn to, czego lubią słuchać, bo aż grrrrr XD Ciary przechodzą po plecach jak się słyszy piosenki wyjców ze słowami "kocham cie, a ty mnie nie" albo "o ja nieszczęśliwy, se nie mogę znaleźć dziewczyny" :lol: Nie no, takie skrajne czasy, że jest mnóstwo wspaniałej muzyki, ale jest też cała masa popularnego shitu, który nie dość, że ogłupia, to jeszcze często jest naśladowany przez coraz większe rzesze buraków XD
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

ok, ale mogłem powiedzieć co mnie wkurza ;D
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

nikifoor pisze:Ciekawostka: Najgorszym filmem w historii została wybrana "Mordercza Galaretka" (czy coś takiego).
czy to ten film z wytwórni troma, gdzie zastosowano najtańszy efekt specjalny w historii kina, a mianowicie kisiel spływający po zdjęciu kawiarni udawał plazmę atakującą tą kawiarnię? ang. tytyuł chyba 'blob', ale głowy nie dam...
Assassinio pisze:"hemp gru"
dobrze, że moja siostra jest w holandii, bo jak jeszcze razem mieszkałyśmy, to ciągle tego słuchała :/ niestety przyjeżdża na święta :)
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

hahahhahah "Satan!" ;d nikifoor- współczuje :D może teraz idź do kościółka i pomódl się i błagaj boga o łaske, bo masz znajomych "satanistów!" ;D buhahahahaha.. to co powiedziałeś było równie żałosne jak teksty piosenek w stylu j***ać policje.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

nikifoor pisze:charczenie do mikrofonu "Satan!! Satan
a ty wiesz o czym mówisz w ogole? jak miala 13 lat tez sluchalam hh.. te lata minely na szczescie;p

[ Dodano: 16-12-2006, 17:41 ]
Assassinio pisze:piosenek
to za duzo powiedziane:P
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

nikifoor- my akurat słuchaliśmy kiedyś hh, tylko na szczęscie nam się kicz długo na łby nie rzucał i teraz już nis słuchamy.

Chociażby w twoim wieku słuchalem hh, ale to juz chyba te ostatnie czasy w których słuchalem, ważne że troche czasu to było i znam hip hop, wiem jakie tam są najczęściej teksty i mam znajomych w szkole ktorzy tego słuchają, zazwyczaj chcą być "gangsta" :P
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

a jeżeli teksty w stylu j*****ać policje nie są żałosne, to wspólczuje, a przy okazji czy ja napisał hip hop, czy je******ać policje? :D skąd się domysliłeś że to hip hop ;D hahaha to po prostu czuć skąd takimi kiczami jedzie ;D
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Książki, muzyka i filmy”