Żyd Wieczny Tułacz

Bigfoot, Yeti, Chupacabra i inne zwierzęta, które istnieją wg rozmaitych podań, legend i relacji świadków, a których istnienie aktualnie odrzuca współczesna zoologia
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Nienawidze, wprost nienawidze wypowiedzi ludzi o czyms z czym nigdy nie mieli bezposrednio pojecia!! Znasz chociaz jednego Zyda osobiscie? Zaloze się ze nie. Ja znam wieeeelu, jeszcze zaden nigdy w zyciu nie powiedzial ze nienawidzi polakow. Za to widac w nich cos czego wiekszosci polakom brakuje, cos czego raczej nigdy nie poznaja. Powiedzial bym jeszcze cos ale obowiazuje mnie przysiega milczenia, wiec niestety. I koniec tematu, bo jest tak drazliwy ze jestem w stanie oczy wydrapac.

[ Dodano: 2005-06-18, 23:07 ]
Ah dodam jeszcze ze zydzi nie mieli swojego panstwa na oko 2000 lat nie chce mi się dokladnie sprawdzac.
W kazdym razie panstwo izrael powstalo dopiero po II wojnie. A nacierpieli się owszem, nacierpieli, wiecej od nas, bo my cierpielismy i cierpimy z wlasnej glupoty a oni przez los. Widze ze sluchasz punk rocka, gratuluje szerzenia punkowych idei... Taaaak muzyka przeciwko rasizmowi... Wykopmy nazim ze stadionow... jjjjjjjjasne... I uwazaj, bo zobacze jeszcze jeden taki post i wypierdziele bez namyslu.
Maeveen

Post autor: Maeveen »

Fenikt pisze:I uwazaj, bo zobacze jeszcze jeden taki post i wypierdziele bez namyslu.
Fenikt, znowu przesadzasz :? Chcesz zeby znów było na forum jak ostatnio ? ja dziękuję bardzo, ale wolę nie :? Kagain na TWOJĄ prośbę nie kontynuował tematu, ja również z tego powodu powstrzymałam się od wypowiedzi, a Ty teraz łamiesz sam to, co ustaliłeś... Kompletny brak konsekwencji :?
P.S. Sam zaczynasz wrzucać na innych użytkowników (mam namyśli odnoszenie się do muzyki słuchanej przez Kagaina ), a przecież właśnie za to zbanowałeś Calli :?
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Ja nie wrzucam na jego muzyke, po pierwsze ja się staralem nie poruszac tego tematu zeby uniknac piekla jakie moge rozpetac, to nawet przedsionek nie byl :/ A wracajac do muzyki to ideologia punkowa jest jaka jest i bynajmniej nie mam nic przeciwko, jestem nawet za. Smieszy mnie tylko jak szerzy te idee kagain chyba ze on od "nazi punks" :lol:
Maeveen

Post autor: Maeveen »

grrrrrrrrr. to , że Cie to śmieszy WCALE NIE OZNACZA że musisz o tym mówić na forum poruszając temat, który uznałeś za zamknięty !!!!!
Trochę szacunku dla cudzych poglądów... :roll:
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Mit opisałem już w którymś z wyżej wymienionych postów! :roll:
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

To jest właśnie główny wątek tego tematu, nie wiem dlaczego gdzieś się na moment zapodział :?
Otóż pytanie do futharkowiczów brzmiało, czy ów Żyd dalej łazi po świecie i naradza się na nowo???
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

A ja sam nie wiem...wydaje mi się, że może rzeczywiście się błąka, ale nie w naszym wymiarze... :roll:
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Eee...znaczy się ja miałem na myśli świat mitów i legend, w którym każda opowieść naet zasłyszana staje się prawdą. Wymiar, w którym spełniają się nasze najdziwniejsze marzenia. :roll:
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Zdaje mi się, że gdyby ów Żyd rzeczywiście kroczył teraz po świecie to miałby ogromną wiedzę, władałby wieloma językami i ogólnie byłby obyty w towarzystwie. Wydaje mi się, że większość wzięłaby go za bardzo wartościowego człowieka.
Awatar użytkownika
Cień
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 193
Rejestracja: 2005-08-05, 19:24

Post autor: Cień »

Pewnie nadal się błąka, a swoją drogą jest napisane że sam umiera a ciekawe czy można go zabić??
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Kryptozoologia - nieznane zwierzęta”