co zrobicie po wejściu?

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

za pierwszym razem to ja tak daleko nie radze dochodzic... moim celem jest wedrowka po innych wymiarach... wiec po prostu stoponiowo bede się przyzwyczajal, a pozniej bede szukal drogi do wyzszych wymiarow... powiedzmy ze moim celem jest udowodnienie lub zanegowanie istnienia istoty w stylu boga, z tym ze nie egregory boga, po prostu boga, podobo znajduje się w ostatnim wymiarze, podobno nie da się tam dotrzec... zobaczymy :twisted:
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

Fenikt pisze:podobno nie da się tam dotrzec... zobaczymy
wielu rzeczy podobno nie da się zrobić.... podobno

a może jak już nam wyjdzie, to się tam spotkamy ?
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

na pewno jest sposob.... w mojej gowie rodzi się taka teoria... trzeba w astralu stac się egregora... nie wiem w jaki sposob, w kazdym razie chyba wtedy bedzie się mialo dostep do dwoch ostatnich wymiarow...

a co do spotkania. to mozna się postkac w wymiarze graniczny pomiedzy astralem a fizycznym.. tam praktycznie tylko mzna się spotkac... trzeba się gdzies umowic :D moze na ryneczku w kraowie?:D
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

dobra, dobra, ja myślę, że najpierw musicie nauczyć się wogóle oobe, a proste to nie nie jest, a dopiero potem planować i umawiać się....
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

no raczej ale do oobe trzeba miec motywacje, jakis cel do ktorego się dazy... inaczej nic z tego nie ma :P
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

przede wszystkim to nie jest w ogole powiedziane ze projekcja bedzie w czasie rzeczywistym... mozemy sobie wykreowac wlasny krakow i nas samych... i tak naprawde zaden z nas nie bedzie się widzial :D
Klarowna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2005-05-01, 11:16
Lokalizacja: z kontowni

Post autor: Klarowna »

to możę mnie odwiedzicie;)?wierze w obe, ale nie wierzę, że wy to potraficie, jacys wielcy mistycy, mędrcy i ci którzy wiele medytują owszem...ale wy czy ja?mam wątpliwości. Przecież mogliście sobie gdzieś wyczytać na temat podróży astralnych, a takich informacji jest bardzo wiele;)
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Ale my nie powiedzielismy e juz tego dokonalismy... pracujemy nad tym... i co nieco wychodzi... ale znam kilka osob ktorym to się udalo... to nie jest az takie trudne... i nie trzeba byc medrcem cyz pustelnikiem :)
Klarowna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2005-05-01, 11:16
Lokalizacja: z kontowni

Post autor: Klarowna »

Być może,widocznie te osoby potrafia osiągnąć stan bardzo głębokiej koncentracjii.Niestety żeby stac się mistrzem trzeba bardzo dużo ćwiczyć-no chyba, że inne siły nadprzyrodzone pomagają.
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Jakim tam mistrzem... mi się trans udalo osiagnac po tygodniu intenstywnych cwiczen...trzeba znalezc swoj sposob... drzwi do astralu stoja otworem... ale poki co za malo wiem zeby je przekroczyc...
Klarowna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2005-05-01, 11:16
Lokalizacja: z kontowni

Post autor: Klarowna »

ale nie wiem od czego zacząć
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Idz spac, zrelaksuj się, lez w bezruchu, koncentruj się na bliskich wspomnieniach, polez tak 15 minut koncentrujac się jednoczesnie na rownym oddechu,... pograz się we wspomnieniach nagle powroc do rzeczywistosci ale się nie ruszaj... dostaniesz takiego kopa... poczucia rozszerzonej swiadomosci, dreszczy, moze wibracji i paralizu :) no i masz trans ;] przynajmniej ja tak robie :P
Klarowna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2005-05-01, 11:16
Lokalizacja: z kontowni

Post autor: Klarowna »

zakładając ,że mi się uda... jak astral oderwał by się od ciała to ciało umrze?Oczywiście jak całkowicie się ,oddzieli...Jak to z tym jest?
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

ee tam... ciało umiera kiedy na nie przyjdzie czas... tak naprawde cialo astralne nigdy do konca się nie oddziela od ciala fizycznego... ale sal udzie ktorzy to potrafia a z tym się wiaza czasem trudnosci z powrotem ale nigdy nie niemoznosc powrotu... nalezy zauwazyc ze OOBE to wedrowka w strefie granicznej miedzy wymiarem astralnym a fizycznym... Klarowna najlepiej przeczytaj traktat o projekcji astralnej... tam wszystko jest ladnie opisane... ja mam dosyc powtarzanie wszystkiego w kolko :P
SoYa
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2005-06-08, 21:56

Post autor: SoYa »

Projekcja Astralna ma tylko jeden cel
i jest to główny cel życia ziemskiego !
- jest to spotkanie Gabriela - naszego archanioła , anioła , czy opiekuna ( nie ważne jak go nazwiemy )
Ponadto OoBE zmniejszy strach przed śmiercią i da nam dowód na "życie po życiu" - ale to już jest inny długi temat

Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”