Wróżki zza siedmiu mórz...

Astrologia to odmiana wróżbiarstwa opierająca się na założeniu, że istnieje bezpośrednia korelacja między zjawiskami na niebie a losem poszczególnych ludzi i wydarzeniami na Ziemi. Odwołuje się do nauk humanistycznych, w tym głównie psychologii i socjologii.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Wróżki zza siedmiu mórz...

Post autor: Ivellios »

Jak myslisz, [you], można zaufać dzisiejszym wróżkom biorącym kasę za kilka słówek wypowiedzianych w "obecności" kart lub kryształowej (tudzież szklanej) kuli :?:
Daisy

Post autor: Daisy »

Wróżka to ostatnia osoba, która by mogła być moją wyrocznią. Nie dość, że szmal straszny ciągnie to jeszcze wymyśla rzeczy z kosmosu. W I klasie gimnazjum bardzo się interesowałam temat magii itp. Mam do tej pory całą masę książek o tym. Nawet runy by się znalzały;)
To wymysł współczesnego buissenssu, który tylko szuka kasy. Nie wierzę w ich wiarygodność.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

"Cieś doĽwoniłeś siem do wluĽki Andzieliki Ľe Śtanuf Źjednocionych ziadaj pytanie a ociymaś pdpowieć od kalt Talota" :lol: (jeśli ktoś tego nie zrozumiał, to jego problem...)

Tak na poważnie, czytałaś kiedyś o rzucaniu klątw za pomocą Run :?: Znaczy bierzesz sobie jakąś literkę i odprawiasz obrzędy, czy coś w tym guście
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

mnie to wlasnie wrozka zapowiedziala (ze się narodze) pare miesiecy rpzed tym jak się dowiedziala ze jest w ciazy
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Moim zdaniem niektóre wróżki to autentyki naprawdę mające jakiś dar, ale niektóre to tak hardkorowe oszukaństwo że hej... no i oczywiście tych drugich zbijających kasę na naiwnych jest na pewno więcej
intraneus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 2005-06-03, 18:15
Lokalizacja: GW/Bielsko biala

Post autor: intraneus »

A moim zdaniem jest kilka dobrych wróżek, ale to naprawdę żadkość !
No i napewno tu nie mówie o wróżbach przez telefon 0-700 itp :P.
Heh i jak sięp pytałem koleżanek to mówiły że one jak robią komus tarota, interpretacje numerologiczną i tak dalej to trwa przynajmniej z 2-3 godziny, no chyba ze jakas kobieta jest tak zdolna zobaczyc w szklanej kuli cos tam, ale jesli to robi 20 razy dziennie to zapewne bedzie miała po 5 razem tak bardzo mało energii ze nei zobaczy za wiele.
intraneus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 2005-06-03, 18:15
Lokalizacja: GW/Bielsko biala

Post autor: intraneus »

Taaa tyle ze to nie wróżka ;p, a jesli nazywasz to wróżką to trzeba wymyslic nowe słowo na prawdziwe wróżki :d .
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

No i udałyście się tam?
intraneus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 2005-06-03, 18:15
Lokalizacja: GW/Bielsko biala

Post autor: intraneus »

HEHE to jak się tam bedziesz udawała to staraj się nie pokazywac zadnych reakcji z koleżanką, oczy miej tak jak bys była znudzona najlepiej :d, jesli wróżka nie umie wróżyc to bedzie się plątała bo bedzie jej trudno coś powiedzieć, nie widząc odpowiedzi na wstępne pytania (chwyty psychologiczne). ;-)
Zuzia
Moderator
Moderator
Posty: 112
Rejestracja: 2005-05-30, 02:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zuzia »

Kamilko :D bądź jak kameleon zmieniaj tylko szerokośc uśmiechu bez względu na rodzaj informacji , która do Ciebie dotrze :) niczemu nie zaprzeczaj i niczego nie potwierdzaj :lol: zobaczysz co Ci powie :)
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

wrózka nie mówi "coś złgeo ci się stanie" tylko "bądz czujna"
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

intraneus pisze:A moim zdaniem jest kilka dobrych wróżek, ale to naprawdę żadkość !
No i napewno tu nie mówie o wróżbach przez telefon 0-700 itp :P.
Heh i jak sięp pytałem koleżanek to mówiły że one jak robią komus tarota, interpretacje numerologiczną i tak dalej to trwa przynajmniej z 2-3 godziny, no chyba ze jakas kobieta jest tak zdolna zobaczyc w szklanej kuli cos tam, ale jesli to robi 20 razy dziennie to zapewne bedzie miała po 5 razem tak bardzo mało energii ze nei zobaczy za wiele.
prawdziwa wróżka nie ma oka wewnętrznego na zawołanie. Więc ja myślę że to bujdy!
szczurek
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2006-10-28, 20:06
Lokalizacja: Józefów n. Wisłą

Post autor: szczurek »

Ivellios, nie wiem, czy chodzi ci o mnie, ale ja w to wierzę. Są różne moce, dary, etc. Często spotykane są kryształowe kule, które pokazują przyszłość. Czy to bujda? Ja myślę, że nie.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Astrologia”