Czym jest dla Ciebie muzyka?

Co czytamy, czego słuchamy i co oglądamy najchętniej
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Czym jest dla Ciebie muzyka?

Post autor: DanaS »

I tak powinno być :)
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Czym jest dla Ciebie muzyka?

Post autor: Spooky Fox »

Gdy jestem wkurzony (dosyc często) - agresywny polski i amerykański bądź niemiecki rap. Peja, Molesta Ewenement, FU, 2Pac, 50 Groszy, Eminem, Fler, Azad.
Gdy po prostu mam zły humor - rock, metal, gothic i tym podobne. Głównie Metallica, Papa Roach, KoRn, Within Temptation, ostatnio Rhapsody.
Gdy mam super humor - dance, pop, country. I tutaj od Enrique Iglesiasa, przez Aguilerę, O-Zone, Brada Paisleya, Rascal Flatts, Perfekt, ONA po Modern Talking i Sandre.
A gdy nie wiem, co ze sobą począc - techniawka, trance i podobne. Barthezz, ATB, Cascade, D.H.T., Juno Reactor, Astral Projection, Infected Mushroom, Armin van Buuren, Talla 2XLC, Scooter...oczywiście NIC z dennych, polskich manieczek, gdzie słychac tylko "jazdaaaaa", "manieeeczkiiiii", "Poznaaaaaaań" albo "Amserdaaaaaaaaam". Jak to zwykło się ostatnio mówic - żal.pl :]

Tak więc ogólnie na muzykę mam strasznie otwarty umysł. Wycisza, uspokaja, pociesza, dołuje, energetyzuje.
Awatar użytkownika
..::Mothwoman::..
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 125
Rejestracja: 2006-04-15, 14:53

Re: Czym jest dla Ciebie muzyka?

Post autor: ..::Mothwoman::.. »

życiem xD
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Czym jest dla Ciebie muzyka?

Post autor: ifar15 »

Ja mam 3 rodzaje słuchania muzyki.

1. Muzyka leci ale tylko po to aby nie było cicho. Słucham jej ale nie wsłuchuję się

2. Mocno się wsłuchuję i wtedy jest dużo piękniejsza, mogę tak długo słuchać z wielką przyjemnością.

3. Mocno się wsłuchuję i do tego wymyślam przeróżne sytuacje można by powiedzieć że filmowe które oddają klimat tej muzyki. Wyobrażam sobie sceny które podkreślają piękno muzyki, w ten sposób mogę spędzić na słuchaniu naprawdę dużo czasu.

Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, czasami sobie myślę że gdyby nie ona to świat nie byłby taki kolorowy. Uspokaja, dodaje otuchy, i jest świetną rozrywką.
Awatar użytkownika
Cydonia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2010-05-02, 18:02
Lokalizacja: Toruń
Komentarze: 2

Re: Czym jest dla Ciebie muzyka?

Post autor: Cydonia »

muzyka jest dla mnie czymś niezmiernie ważnym. czymś, co koi moje zmysły, czymś, co sprawia, że moje serce znowu bije. bez niej byłabym pusta.
leszek

Re: Czym jest dla Ciebie muzyka?

Post autor: leszek »

Nieodłączną częścią życia, sposobem na rózne stany emocjonalne, jedynym najpiekniejszym wynalazkiem ludzkości
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Książki, muzyka i filmy”