Czy wampiry istnieją?

Tematy związane z szeroko rozumianym odżywianiem się cudzą energią

Czy wampiry istnieją?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Czy istnieją?

Post autor: DanaS »

Chętnie przeczytam. Mogę sobie nie wierzyć, ale wszelką literaturę pochlaniam pasjami wiec nie trzeba mnie namawiać. Jak tylko mi wpadnie w ręcę przeczytam :)
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Czy istnieją?

Post autor: DanaS »

Tylko za cholerę nigdzie znaleźć jej nie mogę. Strasznie frustrujące uczucie. Nie ma ktoś w ebooku może? Chyba, ze na allegro upoluję.
Jamboree18
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 66
Rejestracja: 2009-03-01, 22:03

Re: Czy istnieją?

Post autor: Jamboree18 »

I te i te wampiry wg mnie istnieją. Oczywiście nikt do Ciebie nie podejdzie i nie zapyta "Czy mogę użyczyć Twojej krwi" albo "Czy mogę trochę Twojej energii?" Dowody są jakie są nigdy się nie dowiemy czy naprawdę wampiry istnieją czy też są to chorzy ludzie albo osoby przy których w towarzystwie robimy się ospali i zmęczeni. Zostaje mniejsza lub większa wiara.Ja osobiście wierzę.
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Czy istnieją?

Post autor: Monomagnum »

wampiry energetyczne czy też emeocjonalne to po prostu sprytni ludzie, którzy wiedzą jak innym wejść na głowę,
No dobrze ale "wejść komuś na głowę"- bez jego wiedzy, żadnej reakcji i z jego strony (ofiary) itp. nie jest łatwe. Sam nie wiem czy dobrze zrozumiałem twoje słowa... Piszesz "wejść komuś na głowę"- czyli jakoś nękać tę osobę czy może być upierdliwym do bólu? Ja stoję przy tym że wampiry energetyczne istnieją, mają umiejętność "wysysania" energii z człowieka co objawia się nagłym złym samopoczuciem i ogólnym przygnębieniem (także w sensie fizycznym).
Dlamnie to narazie najleprze wytłumaczenie owego zjawiska.
Pozdrawiam!
Ragnarok
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 134
Rejestracja: 2009-01-08, 00:55

Re: Czy istnieją?

Post autor: Ragnarok »

no niewiem ale co do Sangow to niejestem pena czy istnieja czy nie.

Unlegall__ na pewno osoby uważające się za Sangi istnieją :] Sam miałem okazje poznać dwojga z nich . Są hybrydami czyli wampirami energetycznymi , które pozyskują dodatkowo energię w formie krwi często dla przyjemności. Kwestia tego czy owe zjawisko jest prawdziwe. Ja uważam , że tak sam kiedyś eksperymentowałem z wampiryzmem i doszedłem do kilku satysfakcjonujących efektów .
Ragnarok
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 134
Rejestracja: 2009-01-08, 00:55

Re: Czy istnieją?

Post autor: Ragnarok »

trudno mi teraz o tym pisać bo zajmowałem się tym tematem kilka lat temu , ale chodziło ogólnie o wykrywanie aury swojej lub innych ustanawianie linków ukierunkowywanie energii , wizualizacja , różne sposoby energetyzacji i wiele innych rzeczy jakich dużo w magii chaosu :] Samo pozyskiwanie energii dawało przyjemne efekty odczuwalne fizycznie choć zawsze może znaleźć się ktoś kto stwierdzi , że było to plecabo :]
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Czy istnieją?

Post autor: Spooky Fox »

Ja osobiście zdanie mam podzielone. Pierwszy raz poprę Danasa, że nie istnieją wampiry wysysające krew. Ale po raz kolejny się z nią niezgodze, że nie istnieją wampiry energetyczne. Tacy ludzie istnieją aczkolwiek nazywanie ich "wampirami" jest nad wyraz wyolbrzymione.

Jak dla mnie istnieją ludzie, którzy, poprzez rozwinięte od dziecka, bądź wyuczone "zdolności" potrafią wysysac ich energię. DanaS, podejdę Cię z innej strony, ponieważ wiem, że jesteś katoliczką. Wierzysz w Boga, prawda? Wierzysz również, że masz duszę, prawda? I tu się zaczyna cała jazda. Jak nam wszystkim wiadomo, są ludzie źli i dobrzy. Nasza dusza cały czas jest w nas. "Głos sumienia", który czasami się w nas odzywa, to właśnie ona. Ludzie dobrzy nie mają problemu ze swoim wewnętrznym duchem. Ludzie dobrzy związani z parapsychologią swą duszę trenują, aby poprzez nią, pomagac innym. Ludzie źli natomiast, którzy są zwiazani ze zjawiskami parapsychologicznymi, robią ze swojej duszy całkowicie inny użytek. Aby poczuc się lepiej, wysysają energię z innych ludzi. Ja wiem, że dla Ciebie Danasie to jak bajka, ale otwórz troszkę szerzej swój umysł, i przemyśl to.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Czy istnieją?

Post autor: DanaS »

Ale ja to wiem, Spooky Fox. Ja wiem, że są ludzie żerujący na naszej energii. Ale jak sam zauważyłeś nazywanie ich wampirami nie jest do końca uzasadnione. Odpowiadając na Twoje pytania: tak, jestem katoliczką i wierzę że mam duszę. I błagam, nie nazywaj mnie: Danas i Danasie ;). A umysł? OK, spróbuję być troszkę bardziej otwarta. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie :D
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Czy istnieją?

Post autor: Spooky Fox »

A na jakiej podstawie wiesz, że są ludzie żerujący na naszej energii?
Jamboree18
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 66
Rejestracja: 2009-03-01, 22:03

Re: Czy istnieją?

Post autor: Jamboree18 »

Widzę że temat trochę przycichł xD a pro po zna ktoś jakieś książki,teksty,publikacje,historie lub strony internetowe które by były wiarygodne w tym temacie? w końcu parę osób twierdzi że są dowody na istnienie wampirów a takich poszukuję.
bzykomar
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-10-30, 15:22
Lokalizacja: Jawor

Re: Czy istnieją?

Post autor: bzykomar »

Z ostatnich poważanych w świecie "smakoszy" książek: Maria Janion "Wampir"
Jamboree18
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 66
Rejestracja: 2009-03-01, 22:03

Re: Czy istnieją?

Post autor: Jamboree18 »

Przeczytałam wstęp w necie i skłaniam się ku przeczytaniu jej.A teraz pytam osoby WIERZĄCE w wampiry nie tylko te emocjonalne ale również sang itd.Czy ktoś się kiedyś tak naprawdę zetknął z taką istotą? stron jest wiele ale wiadomo że są to ludzie którzy sobie ubzdurali że jak się zaczną obnosić że są wampirem i zmuszać do picia krwi i innych takich to ktoś im uwierzy.No cóż raczej wątpię że (jeśli istnieją) prawdziwe wampiry się będą obnosić ze swoim przekleństwem/darem/egzystencją.
Jamboree18
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 66
Rejestracja: 2009-03-01, 22:03

Re: Czy istnieją?

Post autor: Jamboree18 »

ani to ani to. Nie mogę ci nie wierzyć bo sama wierzę w ich istnienie ale sam rozumiesz że głosik racjonalizmu też tam gdzieś istnieje.Cóż jeśli masz rację no to dla mnie bomba.Bo ogólnie stwierdziłam że nie mam co ich w internecie szukać...
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Czy istnieją?

Post autor: FaKtoMaaN »

istnieją owszem ale nie takie mitologiczne, co się boją krzyża, czosnku itd. psychologowie nadali temu nazwę ,,Kliniczny Wampiryzm,, zespół ten charakteryzuje nienormalne zainteresowanie krwią i śmiercią, często obawiające się potrzebą picia krwi w czasie stosunku płciowego, albo przyjmujące postać nekrofilii. Jest to rzadki syndrom. Ale to nie zmienia faktu ze wampiry są w śród nas, i przyjmują postać zwykłych ludzi..
Jamboree18
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 66
Rejestracja: 2009-03-01, 22:03

Re: Czy istnieją?

Post autor: Jamboree18 »

wiem że nie boją się krzyża, światła , czosnku itd...ale mnie zastanawia bardziej ta siła bądź spostrzegawczość, lepszy wzrok... te cechy.W końcu takie osoby nie żywią się w banku krwi i raczej nie podchodzą do osoby i nie pytają "czy użyczysz mi swojej krwi?".A żeby zaatakować człowieka to trzeba mieć siłę zręczność i takie rzeczy.Co w tej sprawie powiecie?
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Czy istnieją?

Post autor: Sothis »

Żeby zaatakować człowieka nie trzeba posiadać wielkiej siły, czy niebywałej zręczności. Wystarczy broń palna, biała, pałka teleskopowa, gaz pieprzowy et cetera. Wampiry idą z duchem czasu. ;]
Jamboree18
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 66
Rejestracja: 2009-03-01, 22:03

Re: Czy istnieją?

Post autor: Jamboree18 »

xD ale wiesz w takim razie można by powiedzieć że każdy mafiozo to wampir xD ulala jakaś tajemnica rządowa?:D ciekawe ile wampirzaków już wyłapała policja xD
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wampiryzm”