ULUBIONY HORROR

cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Blackdragon pisze:zastanawiam się nad jakimś studium ochroniarskim...
ja juz zasmakowawszy studiow rowniez wybieram się do JAKIEGOS studium najpewniej :P
Gość

Post autor: Gość »

Mawerick pisze:Poe pisał doskonałe rzeczy, ale równie dobre pisał Puszkin.
Wstyd się przyznacz ale od tych wakacji zainteresowałem się czytaniem książek jako hobby. Ale za to jak pochłaniałem je...
Gość

Post autor: Gość »

Cogito pisze:hehe, książki fajna rzecz przecież

Tą prostą prawde odkryłem dopiero w wakacje. Taraz wole przeczytać jedną fajną strone teksty niż spędzić 2 godziny na kompie.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Prosta rzecz, ale prawdziwa. Książki są doskonałe. Dużo się można nauczyć, no i wyobraźnia pracuje!
Gość

Post autor: Gość »

Mawerick pisze:Prosta rzecz, ale prawdziwa. Książki są doskonałe. Dużo się można nauczyć, no i wyobraźnia pracuje!
Czy ja wiem. W moim przypadku to po prostu miłość. Tego nie da się wytłumaczyć ... :)
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Blackdragon pisze:Tego nie da się wytłumaczyć
no widzisz, to się poprostu czuje, wiem o co Ci chodzi. Przecież czytam książki od 15 lat.
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

Mawerick pisze:Przecież czytam książki od 15 lat
o proszę :) jak będę w twoim wieku, to też sobie powiem, że od 15... ;) a póki co, to od 13
Mawerick pisze:Książki są doskonałe
nie wszystkie, ale ogólnie - jak najbardziej!
Gość

Post autor: Gość »

Mawerick pisze: to się poprostu czuje
Zgadzam się...
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

to wszyscy wiedzą... wiec może skończymy tego offtopa? (chociaż w sumie to offtop.. ale offtop w offtopie więc skonczmy go :P)
Gość

Post autor: Gość »

Assassinio pisze:chociaż w sumie to offtop.. ale offtop w offtopie więc skonczmy go
Chodzi ci o offtopa czy o offtopa offtopa?? :)
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Kari pisze:The Ring(1 i 2 część
na jedynce lałem ze śmiechu, na dwójce z bólu, bo Cleric się mi w bok wczepiła pazurami :D
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

jeszcze a amityville wspomne... niespecjalnie starszne, ale scena z jodie i opiekunka w szafie jest niezła, i końcowe sceny z duchami (ten z irokozem w łańcuchach nagi to chyba indianin co?

swoją droga nie pozwoliłabym takiej opiekunce (tak ubranej) opiekowac się całą noc moim dwunastoletnim synkiem ;) pomijając fakt, że nie mam dwunastoletniego synka, ani żadnego innego tez nie ;)
banita
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 90
Rejestracja: 2007-06-05, 11:13
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: banita »

Le pacte des loups, tak to nie przepadam za tym gatunkiem
martucha554
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 2007-01-01, 18:58
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: martucha554 »

Ja też uwielbiam "Egrozcyzmy Emily Rose" niedość że historia oparta na faktach to jest naprawdę dobry;). Najpierw o Anneliese Michel przeczytałam i jak zaczęłam oglądać ten film to przeszły mnie ciarki ;D
Awatar użytkownika
wilku11
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 217
Rejestracja: 2007-01-14, 13:53
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

Post autor: wilku11 »

hmm "The Ring", Blair Witch Project, Klątwa (fajny dzwięk łatwo się nim straszy), oszukać przeznaczenie 2 (tylko ze względu na scenę z pniakami)
i to właściwie wszystko tylko 3 pierwsze mnie przestraszyły (oczywiście jak oglądasz sam i nikt ci nad uchem nie trajkocze). Chociaż muszę przyznać ze w towarzystwie jak się ogląda to wystarczy nawet przeciętny horror i już mam zabawę a po chwili słyszę "wilku poj****o cię". (kwestia urozmaicenia horroru w odpowiednich momentach)
marta.heva
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 262
Rejestracja: 2007-07-01, 14:45
Lokalizacja: Piastów

Post autor: marta.heva »

ja tam nie przepadam za horrorami filmowymi, wolę książki (wszystko dzieje się w mjej głowie, poza tym stopniowanie napięcia jest bardziej w książkach widoczne ... szczególnie polecam Kinga) z filmowych horrorów to raczej klasyka "ptaki", "psychoza", "lśnienie" na podstawie Kinga, "smętarz dla zwierzaków" też Kinga ... a z tych nowszych to oszukać przeznaczenie 2 jedna scena z karambolem na autostradzie, bo reszta to już taki typowy hollywoodzki horror ... grupa dzieciaków doznała jakiegoś "wstrząsu" i rozwiązuje zagadkę krok po kroku ... to takie typowe dla dzisiejszych horrorów ... nie ma teraz dobrych filmów grozy to co powstało w ostatnich latach (Freddy kontra Jason, jaskinia, hostel, dom woskowych ciał, rasa 'albo gatunek nie pamiętam', itd) to wszystko szajs robiony na jedno kopyto, nie ma w nich ciekawej fabuły, takie płytkie produkcje.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze zainteresowania, twórczość oraz pasje”