"Niegłupie pytania"-odejście Catalabamy...

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

W tym temacie umieściłem odpowiedzi do wątku "Niegłupie pytania" w dziale FILOZOFIE-koniec jest niezwykle przykry...
Daisy

"Niegłupie pytania"-odejście Catalabamy...

Post autor: Daisy »

Wiesz, jak chodzę po innych forach i tak patrzę na te tematy to my to sama inteligencja normlanie:)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Fakt, wystarczy chociażby na Bizz spojrzeć, co tam się zrobiło po naszym odejściu... że nie wspomnę o innych "forach"
Daisy

Post autor: Daisy »

Porusza się tematy o sexie praktycznie wszędzie i zawsze się z tego off-topy robią:/
Daisy

Post autor: Daisy »

Ja nic do Nich dwóch nie mam. Problem polega na tym, że praktycznie wszystkie użytkowniczki siedzą tylko na dziale Rodzice:( Gdyby nie Marek dział Focusa by umarł.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Broń Panie Boże, nic nie mam do Catalabamy i Mamateo, po prostu kiedy nie wejdę, wszystkie siedzą na Rodzicach... a ten dział już wieki temu zamienił się w jednego wielkiego offtopa...

Promysiu, ten dział już umarł, i to za sprawą administratora :( Nie ma tam nas, więc nie ma tam życia...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Ja się dziwię, że jaśnie wielmożny pan administrator Bizza, co się zowie Piekarski, nie kasuje tych offtopów, tylko moje nowo założone tematy...

Aaach zresztą ten cały Bizz to jeden wielki offtop, zakała polskiego Internetu, nie ma strony, która miałaby więcej zbędnych graficznych bajerów uniemożliwiających spokojne przeglądanie (włażę na główną, a tu kłerfa jakiś flash mi zasłania cały widok i migoce...), jak również nie ma drugiej strony, która robiłaby pod Operą taki rozjazd (rozwala się wszystko-grafika, tabelki, flashe się kurczą...)
catalabama

Post autor: catalabama »

oj walcie się !!! szczerze wam powiem pierwszy raz przeczytałam to co tutaj napisaliścei i się wynosze z tego forum. Myślałam że będzie jakos lepiej ale jak przeczytałam co tutaj piszecie to mnie obrzydzenie wzięło. MAREK tWOJE FORUM tez nie jest doskonałe. Shoutbox chodzi nie za dobrze kupę temetów porozdrabnianych. A teraz jak przeczytałam co tutaj napisaliście to jakbym czytała jakichś geniuszów normalnie. JAKICHŚ 60 LATKÓW którzy mają całe życie za sobą i wiedzą i robią wszystko naj.
Jeśli chcesz wiedzieć to troszke przesadzacie z tymi off topami. Kupcie sobie czasopismo rodzice czy inne tam wymienione i poczytajcie tematy, to że forum nazywa się rodzice nie znaczy że ma tam byc temat jeden kupki czy pieluchy czy jakiś inny z dziećmi tylko związany. Pismo Rodzice porusza różne tematy, związków, rozwodów, zabaw z dziećmi , spraw kobiecych intymnych i emocjonalnych, problemów w rodzinie i nie tylko. Chyba sami nie wiecie o czym piszecie pisząc że Rodzice to jeden wielki off top. Poczytajcie sobie to pismo to zrozumiecie że nie słyży ono tylko rodzicom ale rozwiązuje tez tematy przyszłych rodziców ich obawy o dziecię i zajście w ciążę. Tak jak Claudia czy inne fora. Kup sobie gazetę i tez poczytaj o czym tam jest napisane. Moda, uroda, praca, zycie rodzinne, problemy różnego rodzaju, kulinaria. Tak samo rodzice. Ktos napisał o zdjęciach w podpisach, przeszkadza???? To nei wchodz na tamto forum. Każde forum umiecie tak krytykowac? Za słaby komp to wybierz se inne forum a nie krytykuj mam bo chca światu pokazać swoją pociechę którą uważają za największy skarb na świecie. Co do tego Flasha to ma on reklamować dodatek dodawany do rodziców (czyli w tym miesiącu jest to akurat Krecik w zeszłym był smok).
IDĘ STˇD BO ODECHCIAŁO MI SIĘ Z WAMI GADAC WY GENIUSZE JEDNI !!! UMIECIE JAK WIDZE KRYTYKOWAĆ TYLKO. ach szkoda słów nawet na odpowiadanie na wasze uwagi a mogła bym bynajmniej
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

No tak... przesadziliśmy i to bardzo...

Zaznaczam-do Was osobiście nic nie mam, z tym offtopem trochę Ľle się wyraziłem, natomiast jeśli chodzi o zdjęcia, niektóre z nich ważą po 350 kilobajtów ( :x ) i na modemie załadowanie takiego czegoś trwa koło trzech minut, o ile nie więcej.

Wiem, to forum też nie za dobrze chodzi, ale co ja mam zrobić, taki serwer mi się trafił (polski Darmoland też ma podobne darmowe atrakcje typu baza MySQL, ale jest strasznie powolny)
catalabama pisze:IDĘ STˇD BO ODECHCIAŁO MI SIĘ Z WAMI GADAC WY GENIUSZE JEDNI !!! UMIECIE JAK WIDZE KRYTYKOWAĆ TYLKO. ach szkoda słów nawet na odpowiadanie na wasze uwagi a mogła bym bynajmniej
Naprawdę, nie ma się o co obrażać, Ľle przecież nie chcieliśmy, to były tylko nasze prywatne opinie o forum Bizz'a, nie trzeba ich sobie tak znowuż do serca brać

No nic... pozostało nam tylko żałować, że z ta dyskusja zeszła na taki temat...

[ Dodano: 2004-09-08, 13:41 ]
Wypadałoby jakoś to sprostować...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Hm ja bym raczej negocjował, aniżeli pisał takie rzeczy...

Zamiast zdjęć w podpisie można przecież dać linka do fotki-no chyba, że ktoś chce płacić krocie za neta...
Daisy

Post autor: Daisy »

Widzę, że nasz grono się o jedną osobę zmiejszyło. Czy Wam przeszkadza to, że piszemy tutaj mądre tematy, a nie walimy offtopy non stop?
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Na naszym forum panuje pełna swoboda wypowiedzi i wolność słowa, ale niestety niektórzy tego nie pojmują...

NA LITOŚĆ BOSKˇ :!: My tu tylko wystawialiśmy swoje prywatne opinie na temat Bizza, na temat ich forum... po co od razu się obrażać :?:
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Wiesz, mnie trochę ten "tekst pożegnalny" też zdenerwował, no ale cóż, to nie była nasza decyzja, tylko Catalabamy. Zobaczymy, może się zastanowi i wróci w nasze strony :?: Pożyjemy...
Daisy

Post autor: Daisy »

Ten tekst był nie zamiły trzeba przyznać. Ja podobnie jak Phantomik zawsze mówię to co myślę. Szanuję opinie innych, ale jak ktoś w taki sposób pisze to jest to niestety godne pożałowania:/
Zablokowany

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”