LD - pytania i odpowiedzi

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Hunter

Post autor: Hunter »

1) Wolę coś polskiego, z ang. się nie połapię
2) Neph rpzecież miał przygotować technikę
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Tak, z tego co wiem Nephesh zdradzi niektorym pare szczegolow jak doznac tego ciekawego wrazenia.
Po angielsku sprobuje przeczytac to, zameldowalam się tam ...moze jakos uda mi się ze slowniczkiem zrozumiec cos i zreszta duzo slow jest w j.polskim jest przejete.
Na dluzsza mete w rozwoju zetkniecie się z tekstami angielskimi stanie się nieuniknione.
:D
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Technika w przygotowaniu, ale może się z lekka obsunąć o dobry kawałek czasu jej ukończenie (parę tygodni) ew. jeżeli są chętni można narazie poeksperymentować z podróżami szamańskimi i próbą nawiązania kontaktu w czasie takowej wędrówki ;)
Mamba

Post autor: Mamba »

Neph a może po kawałku to wklejaj?wiesz jak jest z ćwiczeniami :? każdy czyta, niby wie, ale jak przychodzi do praktyki i opisania efektów to //buu
Nephesh

Post autor: Nephesh »

;P Zmia dlaczego potem będą pisałem Ci na GG (czy tam na privie ;P) i wcześniej nic podać nie mogę ;)
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Juz jest o Ognistej Runie:) To polecil Nephesh u mnie poskutkowala metoda.
Awatar użytkownika
Wedrowiec00
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 80
Rejestracja: 2005-08-30, 21:27

Post autor: Wedrowiec00 »

Ćwiczenie czyni mistrza //tak
W ramach treningu szukajmy ( poznajmy ) siebie astralnie ,o określonej godzinie , np:21 - szej , przez 5 minut ...Taka rozgrzewka :) Hm ...?
Hunter

Post autor: Hunter »

To jak... co wkońcu robimy, OOBE czy LD? Miało być OOBE i Neph miał przygotować technikę - przygotował? Tzn. przygotowałeś neph?:D
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Około dwóch i półtygodnia musicie poczekać do zakończenia tzn. dopiero wtedy ostateczną weryfikację wszystkie będę miał.
Hunter

Post autor: Hunter »

Ferie się zaczęły i chciałem sobie regularnie ćwiczyć, bez stresów, spokojnie, a tu 2.5 tyg czekać. Ehh...
Mamba

Post autor: Mamba »

Sami widzicie moi mili jak jest z każdą propozycją :(
Wędrowiec zaproponował małe ćwiczenie i co? brak chętnych czy odważnych? wszyscy wszystko wiedzą i potrafią a jak pada propozycja sprawdzenia się, przeprowadzenia czegoś w rodzaju próby cisza :roll: wszyscy "wszystkowiedzący" z monopolem na wiedzę milczą :(

Sorki za tego posta, ale wkurzyłam się; xgorszy dzień chyba :?
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

Mamba pisze:wszyscy "wszystkowiedzący" z monopolem na wiedzę milczą Sad
a moze takich poprostu nie ma ?
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Wymyslilam topik, moja wina.........trudno. Nie udal się projekt.
Co nie znaczy, ze nie mozecie umawiac się z kims albo w malej grupie do realizacji LD w jakims miejscu.
shaolin0

Post autor: shaolin0 »

Ej tą technike mogą tylko czytać Ci co potrafią wchodzić w OOBE czy też mogą Ci co nie wiedza nawet jak zacząć bo ja należe do osób tych drugich ;) i chętnie mógłbym z wami odbyć tą podróż :P

EDIT:

a ja znów nie czytam postów do końca i muszę edytować ;)
no cóż szkoda, że to się nie udało
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Jeśli wytrzymacie jeszcze dwa tygodnie (a nawet mniej) to podam metody osiągania OOBE do końca zweryfikowane :) a narazie osobom chcącym brać udział w tym projekcie polecam przeczytanie tego co napisałem Hunterowi w topicu OOBE - problem.
Tula
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2006-03-06, 02:52

Post autor: Tula »

dwa dni: mój rekord. potem zasnęłam na stojąco pod prysznicem (ledwo obroniłam się przed upadkiem), rozbiłam butelkę z winem (pół godziny wycierania podłogi pod szafą), zarobiłam mandat za przejazd bez biletu (zapomniałam skasować), przeżyłam pocałunek byłego (wykorzystał fakt, że byłam nieprzytomna)... nie, stanowczo nie polecam ; ) odsypia się potem przez tydzień
amciak
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 114
Rejestracja: 2005-07-15, 01:01

Post autor: amciak »

niespanie bardzo duzo daje. uwazam, ze moze uwalniac tymczasowo jakies blokady. ja mialm wypasione odjazdy po niespaniu i widzialam to, co pod matrixem :PPP
Trace

Post autor: Trace »

jeśli uda mi się wejść w LD to też może będe... podajcie mi tylko miejsce gdzie: 5305232 ... no i date (bo mi się czytać nie chce:P)
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Ten topic powinien być dawno zamknięty właściwie ;) bo już nieaktualne, a przynajmniej próby tego przesięwzięcia były w topicu wyżej, ale też coś nie dostaję informacji odnośnie postępów w ćwiczeniach i właściwie eksperyment upadł w pełni.
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Z tego co pamiętam niespanie powoduje zwiększoną produkcję endomorfiny w mózgu, która to powoduje silne halucynacje i urojenia. W sumie dla Chaonity to sama gratka :lol: ale normalnym, szarym ludziom nie polecam, powtarzam - NIE POLECAM :wink:
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”