Internetowe klątwy za kasę

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
BaNy
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2009-07-13, 01:30

Re: Internetowe klątwy za kasę

Post autor: BaNy »

Ja w to osobiście nie wierzę. Nie dość, że płacimy internetowo, to jeszcze nie mamy żadnej, ale to żadnej pewności czy ta cała wróżka rzuci, czy zdejmie z nas klątwę.
Myślę, iż to zwykłe naciąganie. :P
Awatar użytkownika
..::Mothwoman::..
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 125
Rejestracja: 2006-04-15, 14:53

Re: Internetowe klątwy za kasę

Post autor: ..::Mothwoman::.. »

Zgadzam się z przedmówcą. Prawdopodobieństwo, że osobie, której nie lubimy,przydarzy się coś przykrego, nie zwiększy się nagle tylko dlatego, że wysłaliśmy smsa. Jedynym skutkiem będą mniejsze fundusze. Osobiście uważam, że każdy z nas potrafi rzucić klątwę- zleży tylko, co mamy na myśli używając słowa "klątwa". Myślę że internetowi "rzucacze klątw" żerują na naiwności ludzi i wykorzystują niesnaski między nimi.
wuwu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2010-05-12, 23:56

Re: Internetowe klątwy za kasę

Post autor: wuwu »

HEHE :) zszokowałem się czytając tytuł i od razu skojarzyłem z "łańcuszkami" :>
Yeti13
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2019-11-23, 00:04

Re: Internetowe klątwy za kasę

Post autor: Yeti13 »

Klątwa zawsze była narzędziem "dyscyplinującym" wobec słabych i naiwnych ludzi. Dlatego podwójnie przykrym jest wyłudzanie pieniędzy od wspomnianych . Wyobraźmy sobie kogoś, kto akurat stoi na życiowym zakręcie, ma problemy wszelkiej maści i dostaje taki sms "ktoś Cię przeklął, zdejmę klątwę za kasę". Może się zdarzyć, że to będzie ostatni jego sms. Dla mnie to draństwo.
ValeriyKazak
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2021-05-06, 18:18

Re: Internetowe klątwy za kasę

Post autor: ValeriyKazak »

Kiedyś zabrałem kobietę i jej córkę do pobliskiego miasta. Powiedzieli mi, że są dziedzicznymi wiedźmami i mają bardzo dużą liczbę zamówień w 2020 roku. A w sąsiednim mieście idą do kostnicy, aby uszyć zmarłym fotografie ofiar. Natychmiast wyjaśnili mi, że po rytuale ofiara miała maksymalnie miesiąc. Albo idź do maga i wynajmij go za dużo pieniędzy, albo zainstaluj time tracking software Według nich to też pomaga. W każdym razie lepiej nie żartować tym z ludźmi o ograniczonych umysłach.
Awatar użytkownika
damianeo
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2022-03-06, 22:38

Re: Internetowe klątwy za kasę

Post autor: damianeo »

Pomijając głupotę tego i że jest to naciąganie ludzi na hajs, to prawdziwa intencja rzucenia na kogoś klątwy tworzy ogromne obciążenie karmiczne na samym rzucającym klątwę. Rzucanie klątw to wyższa "czarna magia" i należy się zabezpieczać, a najlepiej wcale się tym nie zajmować, a po prostu przetrawić złość na kogoś w sobie. Już lepiej dać komuś w przysłowiową mordę niżeli bawić się w czary nie mając o nich żadnego pojęcia (tudzież zlecenie tego wróżkom z tv o zerowym pojęciu świadczy).
Awatar użytkownika
AlbertKowalski
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 72
Rejestracja: 2018-11-12, 03:31
Komentarze: 1

Re: Internetowe klątwy za kasę

Post autor: AlbertKowalski »

Czegoś tu nie rozumiem. Twierdzisz, że to głupota i naciąganie ludzi na hajs a zarazem wierzysz w klątwy? Zaprzeczasz sam sobie.
Yeti13
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2019-11-23, 00:04

Re: Internetowe klątwy za kasę

Post autor: Yeti13 »

Może po prostu chodzi o to, że głupotą jest wynajmować kogoś do rzucenia klątwy.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”