Komunizm futurystyczny

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
Sen to Zło
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2024-02-08, 23:06
Komentarze: 0

Komunizm futurystyczny

Post autor: Sen to Zło »

Tak się składa, że jestem ofiarą projektowania i inżynierii społecznej poprzez internet.
Projektują mnie Pekińczycy, Niemcy, Amerykanie i Młodzi Narodowcy z Polski.

8 lat temu, o ile nie więcej moje życie przejęli informatycy, komputerowcy.

Bezlitosne gnoje.

Muszę robić to co zaprojektuje informatyk i muszę dać zarobić inwestorom, zamawiającym i klienteli projektu - odbiorcy.

Na dziś nie napiszę więcej, ale jednym z projektów były próby prądowe i gdyby nie zlitował się nade mną jeden z zaprzyjaźnionych hackerów w sierpniu zmarłabym od impulsowanego serduszka na terenie zaprzyjaźnionego kraju Niemiec, choć w rodzimej gminie powiat łaski, woj łodzkie rowniez impulsowano mnie sygnałem wojewódzkim - wróg państwa - feministka.

Obawiam się, że jestem sprzedana państwowo, jako biedota z Polski. Ubodzy i z niskim pochodzeniem sprzedawani są w ramach cyberwojny i do czarnego rynku handlowego nawet na organy, modele do robotów, sex robotyki.

Zdiagnozowano u mnie państwowo-informatycznie schizofrenię algorytmiczną psychiatra jedynie stwierdził zaburzenia nerwicowe, pochodzę z biednej rodziny stwierdzonej wojowodą, ale mam zgrabny tyłek i ciało. Polki już służą jako modelki erotyczne impulsowane prądowo na okolice krocza z odbiorcą na końcu kabla.

Jutro opowiem więcej o świecie w jakim będziemy żyć.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Komunizm futurystyczny

Post autor: Ivellios »

Czytając tego posta odniosłem wrażenie, że mam przed oczami wypowiedź osoby cierpiącej na wyjątkowo silną paranoję i syndrom oblężonej twierdzy. Wszyscy Panią "projektują", ktoś Panią "sprzedał", ktoś przeciwko Pani spiskuje, a jednym z elementów spisku jest "państwowe" stwierdzenie schizofrenii. Prosze wybaczyć, ale przypomina mi to sposób myślenia osoby rzeczywiście cierpiącej na jakies poważne i na dodatek nieleczone zaburzenia umysłowe. Brakuje jeszcze tylko jakiejś wzmianki o STOPZET-cie czy innej organizacji przypominającej sektę wyznawców zabójczego smażącego mózgi 5G - i byłby komplet.

I co to niby jest ten "komunizm futurystyczny"? Wygląda na kolejny element jakiejś chorej paranoi.
Sen to Zło
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2024-02-08, 23:06
Komentarze: 0

Re: Komunizm futurystyczny

Post autor: Sen to Zło »

Wszelkie próby ośmieszania i tuszowania sprawy handlu ludźmi i projektowania Nowej Ery nie pomogą
Śmieją się samcy, projektanci i cycate wyszkolone przez męski świat zrobione z takim biustem, że ja bym się przewróciła.

Jestem noszona jakąś parabolą, funkcją, robotyką, ośmieszana po okolicy, w której mieszkam.

Rynek wschodnioazjatycki - Azja Wschodnia.

Bardzo proszę zrobione w Nowej Erze Qrwy aby śmiały się z siebie - kiedyś takie szły do saloonu z konieczności, żeby miały co zjeść.
Dziś Qurwa Plastikowa chce być moim wzorem :)))))))))))))))
Sen to Zło
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2024-02-08, 23:06
Komentarze: 0

Re: Komunizm futurystyczny

Post autor: Sen to Zło »

To znaczy, ja mieszkam w Polsce, ale młodzi skośnoocy Futuryści akurat dziś podano mi śnieniu.

Wiecie, że oni już nam sny podają?
Marzenia i nawet stosują przemoc w czasie snu.
Pokazują mi swoje cycate ozdoby, żebym czuła się gównem światowym.

Qrwa Nowej Ery ma wyglądać jak Miss Universum i pospolite będą mordowane prądowo. Już są.
Sen to Zło
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2024-02-08, 23:06
Komentarze: 0

Re: Komunizm futurystyczny

Post autor: Sen to Zło »

Także wyrwano mnie ze snu projektowanego, w którym ubliza mi się tak i projektuje tak, jak algorytmem przez wiele lat.
Wszystkie mamy zostać Niewolnicami Seksulanymi Nowej Ery - Qrwy z Plastiku.
Synek prostytucji ma aź gwidać - bo to jest ogromny rynek branży prostytucji i po to zdjęcia, video i nawet pomiary biometrii gorących cipek, aby je rekrutować i zaspokajać rozerytozywany rynek. Polacy też korzystają i mają układy z Chinami projektowymi. Nasze łyse karki, Alfonsi. Państwo pomaga i wspiera oraz wystawia ozdoby regionalne do promocji i domowego burdeliku - każdy może na gorący towar popatrzeć 24 h - terror na serduszku.
Nasze knury rządowe i policyjne od dawna korzystają z usług Nowych Gościnnych kryminałowi Nowych Technologii - burdelu i łatwego dostępu do pieniądza - handlem i kradzieżą bezpośrednio z konta. Jeśli komuś bank oddał skradzione pieniądze to proszę pisać. Jeśli kobieta, która zgłosiła przemoc i molestowanie została objęta pomocą policji też proszę pisać. Mnie odpisują, że jestem irracjonalna i internet jest dobry dla dzieci, ludzi.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Komunizm futurystyczny

Post autor: Ivellios »

Dość. Otrzymuje Pani trzy ostrzeżenia - za wulgaryzmy, za rażące błędy językowe oraz za spamowanie poprzez zamieszczenie w krótkim czasie wielu postów jeden pod drugim. Proponuję udać się na leczenie, a nie zasypywać internet swoimi wynurzeniami. Uprzedzam również, że próba obchodzeniablokady spowodowanej przekroczeniem limitu ostrzeżeń będzie nagradzana banem. Zamykam temat.
Zablokowany

Wróć do „Off-topic”