szukam osoby do rozmowy o dziwnych snach/LD

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Ligotti
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2022-12-11, 01:40

szukam osoby do rozmowy o dziwnych snach/LD

Post autor: Ligotti »

Hej,

Mam taką sprawę, od dziecka interesuję się snami, nie tylko świadomymi. Z tego co do tej pory rozmawiałam z ludźmi o snach moje potrafią znacznie odbiegać od normy. Mam parę kwestii, które mnie w nich zastanawiają i od lat nie umiem ich rozgryźć. Mam również niezbyt standardowe podejście do tematu rozwoju, jak również 'pasożytów/podczepów' etc. Jestem daleka od cukierkowości i dążenia do swiatła za wszelką cenę, chociaż też nie neguję tego kierunku, raczej stawiam na równowagę. Nie przejmuję się spotykaniem nieprzyjemnych postaci w snach, lata temu nauczyłam się przed nimi skutecznie bronić, także jeśli ktoś jest delikatny i horrory są nie na jego nerwy, to raczej nie jest to osoba z którą się dogadam.
Nie gustuję również w tematach złych szaraków, reptilian, przyszłej zagłady ziemi, niedługiego wejścia w kolejny wyższy wymiar całej ludzkości - zwyczajnie mnie nie interesują.
Jestem ciekawa mechaniki snów, świadomych snów, oobe, ale również trudnych do wyjaśnienia doświadczeń (ufo, spotkania ze zmarłymi, dziwnymi stworzeniami), silnej intuicji/silnego przewodnika - wszystkiego tego sama doświadczyłam. Szukałam odpowiedzi na niektóre moje pytania albo podobnych doświadczeń u ludzi z którymi mogłabym porozmawiać, ale nie trafiłam na takie osoby, jedynie czasem widziałam podobne wątki znalezione w anonimowych.
Szukam osoby o analitycznym umyśle potrafiącej samodzielnie wyciągać wnioski a nie powtarzającej słowo w słowo tego co gdzieś przeczytała albo usłyszała i uznała za swoją prawdę, nie próbując tego zweryfikować.

Mój post nie ma na celu obrażania nikogo, jestem żywo zainteresowana rozmową i wymianą doświadczeń z osobami, które wyczują w tym poście, że jest skierowany do nich.
(proszę o prywatne wiadomości, nie chcę opisywać moich doświadczeń publicznie)

Pozdrawiam.
TajemniczyDonPedro
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2022-12-15, 23:26

Re: szukam osoby do rozmowy o dziwnych snach/LD

Post autor: TajemniczyDonPedro »

Cześć.
Sny generalnie rzadko kiedy obrazują rzeczywistość wizualnie. Rzadko również mówią o innych ludziach i wydarzeniach. Za wyjątkiem niezwykle rzadkich snów proroczych.
Sen jest opowieścią Twojej podświadomości o Tobie samej. Formą komunikacji z oraz emanacji podświadomości.
Nawet jeśli widzisz w nich osobę, którą znasz, to wciąż jest to sen o Tobie samej.

Kluczem do zrozumienia każdego snu, zwłaszcza dziwnego, nie jest skupienie się na wątku wizualnym lecz na odczuciach, które sytuacji towarzyszą.
Podświadomość używa obrazu, sceny, by pomówić o uczuciach i emocjach, które powinnaś przemyśleć.
Następnego ranka analizując sen, przywołaj to co widziałaś, ale skup całą energię na tym jak się czułaś.
Symboliczne przedmioty, które widziałaś we śnie mogą być bardzo pomocne. Ale nawet wtedy będziesz czuła, czy ten przedmiot jest ważny czy nie.

Mam nadzieję, że to Ci pomoże.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”