Przywitanie

Poznajmy się!
Wiedzma
Świeżo przybyły
Świeżo przybyły
Posty: 0
Rejestracja: 2021-01-17, 19:45
Lokalizacja: Piła

Przywitanie

Post autor: Wiedzma »

Cześć :) postanowiłam do Was dołączyć. Nie uczestniczyłam od kilku lat w życiu na żadnym z for internetowych. Odsunelam też od siebie w dużym stopniu tematykę zjawisk paranormalnych itd. Jak widać wróciłam. Kiedyś byłam bardzo aktywna pod tym samym nickiem oraz byłam modem na forum infra. Być może są tu osoby, z którymi kiedyś miałam przyjemność się poznać. Tym którzy mnie znają z dawnych lat oraz pozostałym osobą mówię dzis WITAJCIE I cieszę się, że mogę być tu z Wami😊🖐
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Przywitanie

Post autor: Ivellios »

Witam i zapraszam do pisania, przydałoby się to forum trochę rozruszać :) może na fali afer z Facebookiem i prywatnością trochę życia tutaj wróci
Wiedzma
Świeżo przybyły
Świeżo przybyły
Posty: 0
Rejestracja: 2021-01-17, 19:45
Lokalizacja: Piła

Re: Przywitanie

Post autor: Wiedzma »

Mam wrażenie, że temat zjawisk paranormalnych ostatnimi czasy przestał być w modzie. Nie znam już prawie nikogo kto by się tym interesował. Moje stanowisko się trochę zmieniło na bardziej sceptyczne pewnie z racji nabytego doświadczenia na przestrzeni tych kilku lat 😊 aczkolwiek jest kilka spraw, które mnie interesuje. Zobaczymy, może uda się to rozbujać 😉
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Przywitanie

Post autor: Ivellios »

Ja bym nie powiedział, że to przestało być modne, sądząc np. po ilości grup na Facebooku, zainteresowanie tematyką paranormalną nadal jest żywe. Aczkolwiek faktem jest, że poziom tych grup na ogół nie jest zbyt wysoki i wyraźnie dominują tam ezojanusze i ezograżyny oraz ludzie delikatnie mówiąc mało racjonalnie podchodzący do wszelkiej maści "zdjęć duchów" i innych materiałów audiowizualnych.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”