Próba zawarcia paktu na rzecz zdrowia.

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
Ozi
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2020-04-30, 16:14

Próba zawarcia paktu na rzecz zdrowia.

Post autor: Ozi »

Witam Was pisząc ten artykuł trzęsą mi się dłonie ponieważ muszę wam się do czegoś przyznać. Nie cały rok temu wszystko się za przeproszeniem zje****. Finanse legly w gruzach dodatkowo w wyniku wypadku straciłem samochód doznałem urazu kręgosłupa i do dziś ledwo potrafię się ruszać. Postanowiłem wezwać Demona by pomógł mi stać się silniejszym by pozwoliło mi to dalej egzystować tak jak zawsze. Demon którego postanowiłem przywołać nosi imię Gremory ponieważ uważałem że gdy pomoże zebrać mi potrzebne pieniądze na moje wstawki i rehabilitację poczuje się znacznie lepiej. Nie sądziłem że skończy się to w taki dziwny sposób. Zamówiłem pieczęć demona od znajomego z metalurgii wykonana jest całkowicie z miedzi ze złotymi wstawkami odprawilem rytuał w godzinie szczytu i szczerze nic się nie stało prócz przechodzących ciarek na plecach związanych z okolicznościami i czynami. Po wszystkim szczerze się poplakalem bo moje życie jest skończone i mimo wszystkiego nigdy nie będę w pełni sprawny jak kiedyś. Koniec końców schowałem pieczęć do szkatułki która sam wykonałem lata temu i wsadzilem do szafy by leżała w dalszym zapomnieniu. Teraz gdy o tym pisze ostatnimi czasy w nocy budzi mnie koszmar widzę cały czas swój wypadek i postać o żółtych oczach jak szczyny mojego kota gdyby tego było mało raz za razem gdy budzę się w godzinach szczytu na parapecie mojego okna siedzi wrona która odlatuje za każdym razem gdy się budzę. Poprosiłem znajomego bym mógł u niego przenocować jakiś czas. Wszystko było okej po 2 dniach wróciłem do mieszkania i gdy otworzyłem drzwi pierwsze co zobaczyłem to czarne jak smoła pióro.. prawie się zesralem w spodnie otworzyłem szafę by pozbyć się pieczęci chcąc ją przetopic w jeden wielki kawał zelastwa. Powiem Tylko tyle że szkatułka zniknęła z szafy razem z pieczęcią. Koszmary są coraz gorsze A tą wrona widuję ją na każdym kroku wszędzie. Nie wiem co Mam robić możecie mi pomóc w tej i tak beznadziejnej sytuacji?
Awatar użytkownika
FralTral
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2013-05-19, 10:57

Re: Próba zawarcia paktu na rzecz zdrowia.

Post autor: FralTral »

A co zaoferowałeś w zamian podczas próby paktu ?
Awatar użytkownika
AlbertKowalski
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 72
Rejestracja: 2018-11-12, 03:31
Komentarze: 1

Re: Próba zawarcia paktu na rzecz zdrowia.

Post autor: AlbertKowalski »

Kup wiatrówkę i zastrzel ptaszysko. 😉
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”