Nasze mordki urodziwe

Poznajmy się!
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Iiiii ** Dotty! *^^* kici kici xD

mhm, so- the Ass one
http://img225.imageshack.us/img225/9753 ... ie3xo5.jpg
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

Asss..robisz cos z zztkanymi porami?;> wystarczy parowka, tzn goraca woda, ziola lipy i rumianku<2 lyzki tego i tego> i 5 minut, a pozniej przez chusteczki wyciskanie :) pozniej zimna woda ochlapujesz twarz by zamknac pory i juz :) mniej pryszczy od razu :) buzka;p
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Ass co to, kolejna niepszespana noc?
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

ke? nieeeeeee, chyba.. nie pamietam xD
do bólu? w00t? gdzie? xDD
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

[hide]Serephinea, normalnie jakbym słyszał klarnecistę z mojej szkoły muzycznej :P

Pech chciał że ma on lekcje fortepianu tuż przede mną. Kolo studiuje filozofię i uważa się za pępek świata, a całą dyskucję między nim a mną i nauczycielką fortepianu można streścić tak: on se studiuje filozofię, gra, śpiewa, aktora udaje, jest pępkiem świata i w ogóle cacy i w [patałąg] zajebisty, wszystkich może krytykować, obrażać itd (choć najczęściej nieświadomie), a my mamy go słuchać i mu przytakiwać bo jesteśmy przy nim jak niewykształcone popłuczyny.

A jak się ktoś z nim w czymś nie zgadza, to koleś zaraz rzuca pytanie "Ale dlaczego mnie atakujesz?" kłerfa -_- To on przeważnie rozpoczyna atak, a moja krytyka w jego stronę to jest tylko odpowiedź na atak.

Dzisiaj miała miejsce sytuacja po części śmieszna, a po części przykra. Ów kolo, wszedłszy do sali i posadziwszy d.upę przed fortepianem, zauważył na ścianie przyczepiony rysunek autorstwa jakiegoś dziecka, przedstawiający nauczycielkę fortepianu. Jako że autorem rysunku był bardzomałolat, więc ów portrecik był dość nieudolny. Picassowski wręcz. No więc kolo się przygląda temu rysunkowi i rzuca do nauczycielki taki tekst: "Pani na tym rysunku źle wyszła. Ale ten rysunek ma bardzo wiele wspólnego z rzeczywistością".

Sorka walnęła karpia, ale słucha dalej. Koleś: "Bo ten rysunek przedstawia stan faktyczny za kilkadziesiąt lat". :lol:

Tydzień temu ja sobie siedzę w salce i ćwiczę na fortepianie jakiśtam utworek. Wpada w/w koleś i mnie przegania sprzed klawiatury bo za chwilę lekcję będzie miał. No dobra, wpuściłem go, zagrał tam jakieś standardy jazzowe (innych gatunków muzyki ten człowiek nie uznaje), po czym wstał, zaczął łazić po całym pomieszczeniu, wykonywać jakieś dziwne gesty i śpiewać "I love you". Potem stanął se przed lustrem i udawał aktora, kontynuując śpiewanie połączone z arcydziwną gestykulacją. Na koniec przysunął sobie bliżej lustra krzesło od fortepianu i, kontynuując swoje "popisy", zaczął przy nim klęczeć. Wolę nie myśleć, co by zrobił gdyby nie weszła do sali nauczycielka...

Ale zamiast lekcji rozgorzała dyskusja nad tym, jaki to on jest och i ach, że filozofię studiuje, że wszystkie kłerfa rozumy pozjadał itp itd. My mu próbowaliśmy przemówić do rozumu, ale on nas zaczął w tym momencie atakować za to i owo, że dlaczego my go "atakujemy" i takie tam...

Ta dyskusja utwierdziła mnie w przekonaniu że mam do czynienia z zapatrzonym w siebie narcyzem, który swoje pseudofilozoficzne wywody powinien wygłaszać raczej w kiblu przed lustrem aniżeli w miejscach publicznych.[/hide]

- - - - -

Fota strzelona dziś z nudów :P
http://www.paranormalium.pl/album_page.php?pic_id=263
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Przykre że takie ludzie się zdarzają. Ale wawrto wtedy stosować mądrą zasadę: Take what you can and give nothing back, don't care about nothing! Gdyby osobnik taki miał "miejsce" w moim pobliżu, to gotów jestem się założyć, że nie chciałby mnie później znać. Nie uznaję autorytetów, szczególnie filozoficznych. Uwarzam, że większość flozofów ćpała poprostu odrobinę za dużo. A jeśli ktoś mi mówi, że go atakuję, to zaraz potem rzeczywiście daję mu powód do tego, żeby się tak czuł :P
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Później stwierdził że jak dostanie od życia kopa w "de" to popełni samobójstwo -_-
Wiedziałem, że jest dziwny, ale nie wiedziałem, że aż tak.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Trzeba mu było pomóc w tej ciężkiej życiowej decyzji. Powiedz mu, ze wszyscy wielcy tak robili! Od razu się złapie :P
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

heh, czyli uwazasz, ze pozjadalam wszystkie rozumy? nevermind...
Lauwiasz
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 211
Rejestracja: 2007-04-17, 17:31
Lokalizacja: Złe Miejsce

Post autor: Lauwiasz »

No wiesz Iv, żeś tak ciut przesadził moje Słoneczko chciało dobrze, a tamten kolo po prostu wymiata xD Tak w ogóle to jak widzę takich ludzi to jestem za aborcją (niesmaczny żart) ;]
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Serephinea, ale ja mówiłem o kolesiu a nie o tobie.
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

mialam inne wrazenie..ale ok.
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

sama offtopujesz offtopy ;p
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Tym razem po cywilu :P
http://www.paranormalium.pl/album_page.php?pic_id=264

[hide]Mawerick => masz nieregulaminowy avatar;] dozwolony rozmiar to 125x125[/hide]
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Ivellios, no w koncu bez garniaka :P i wygladasz bardzo przyjaznie :D bo tak to zawsze jak bardzo wazny szef bardzo waznej firmy :D :* :*
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Iv wyglądasz od razu luźniej!!
[hide] Rety, strasznie dużo zmian, ale ok, już macham mniejszy:P[/hide]
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Super długie włosy :D normalnie odjazd :>

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”