Wampiryzm

Tematy związane z szeroko rozumianym odżywianiem się cudzą energią
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

lucius pisze:Chciales podniesc swoje poczucie wartosci?
Nie, wcale
lucius pisze:bo nikt mnie nielubi
nikt mnie nielubi? to aż tak źle?
lucius pisze:Uslyszales haslo wampiry i od razu walisz takie txty
Komu ufać... 2 wampirom, czy raczej stać za tezą o Vladku?
lucius pisze:To ze ty zyjesz w swiecie fantazji, nie oznacza, ze my musimy w niej zyc
raczej vice versa
lucius pisze:nie bede odpieral atakow pt. "wampiry nie istnieja". To bez sensu.
Nikt cię nie zmusza, ale twierdzicie, że macie pociąg do krwi, a to nie czyni was wampirami, bo każdy może mieć pociąg do krwi, tak jak do piwa, papierosów, seksu , czy innych rzeczy. Ktoś ma pociąg do seksu i uważa się z Inkuba to nie znaczy, że nim jest. No i czekam na dowody.
Alphar

Post autor: Alphar »

panowie, ale na co ten idiotyczny spór? ;-) wszyscy trzej jesteście siebie warci.. zakończcie te smutną dyskusję, bo i tak do niczego nie prowadzi.

dobra, to teraz OT:
na jednej imprezie moja b. dobra kumpela nacięła sobie palec i nadgarstek- jej chłopak i jej kobieta spijali krew z jej rąk, impreza gotycka ofkoz. uważacie, ze to normalne zachowanie? mnie nie poruszyło, ale byli tacy, którzy zarzucili jej pozerstwo. co sądzicie o takich zachowaniach, kiedy ktoś na pokaz kosztuje cudzej krwi? i btw. nie boicie się czymś zarazic? ;-)


przy okazji- studiowanie psychologii nie było łatwe będąc jedyną normalną osobą na studiach. czy tylko ja na tym świecie nie mam żadnych problemów? to zaczęło być nawet męczące ;-)
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Darnok, daj sobie na wstrzymanie.. przeczytaj najpierw cały wątek i ze zrozumieniem, to nie boli. A jak Ci się nie podoba to nie wchodz, nie czytaj, bo Ci się cisnienie widze podnosi.
Alphar pisze:wszyscy trzej jesteście siebie warci
a to co miało znaczyc?
Alphar

Post autor: Alphar »

Moje fantazje erotyczne nie są niezwykłe. Jestem psychologiem o specjalizacji: seksuologia i seksiatria- fantazje seksualne, nawet na takim poziome nie są niczym niezwykłym :-) bywają gorsi:-) Poza tym mój mąż bardzo lubi te fantazje, więc cóż... ;-) Nazywanie rzeczy po imieniu to też mój zawód.

Cleric, please oni zrozumieli, dlaczego Ty się czepiasz?
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

BloodLust pisze:wrecz przeciwnie
Czujesz się lepiej, jak napijesz się krwi?
BloodLust pisze:wiec widac kto naogladal się zbyt wielu filmow...
To był sarkazm...
cleric pisze:bo Ci się cisnienie widze podnosi.
Nie podnosi, ale bawią mnie takie rzeczy. Masz znajomego, który twierdzi, że jest wampirem? no rozumiem Mawerick energetyczny, ale czy pije twoją krew?
BloodLust pisze:krwi nie bierze się od byle kogo, najpierw pyta się osobe czy jest zdrowa, a i sama osoba jest zaufana..
macie kartotekę?
Ok przepraszam, że tak was wyśmiewałem, mam parę pytań i chce dostać odpowiedź (jesteście anonimowi, nikt was z klanu nie dopadnie):
Czy żyjecie dłużej w sensie 100-120 lat? czy jesteście wegetarianami? czy macie skłonności samobójcze? widzicie aury (albo przychodzi wam to łatwiej)? no i gdzie wylądujecie (waszym zdaniem) w piekle, czy w niebie?
Czy macie jakieś specjalne miejsca spotkań? często się spotykacie? wielu was jest?
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Darnok, do jasnej anielki, przeczytaj cały wątek!! O_o
Darnok pisze:no i gdzie wylądujecie (waszym zdaniem) w piekle, czy w niebie?
a jesli piekła nie ma? masz dowód na to ze takie cuś istnieje?
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Ja nie proszę, ale żadam. Koniec kłótni panowie i panie. A teraz do rzeczy. Jeżeli ktoś ma dostać warna to decydują o tym moderatorzy! Możecie zgłaszać posty, które wg was naruszają wasze dobre imie. Wystarczy kliknąć wykrzyknik obok posta. Ale decyzja należy do nas.

Dobra a teraqz dokładnie o wampiryźmie.
Darnok pisze:macie kartotekę?
Ok przepraszam, że tak was wyśmiewałem, mam parę pytań i chce dostać odpowiedź (jesteście anonimowi, nikt was z klanu nie dopadnie):
Czy żyjecie dłużej w sensie 100-120 lat? czy jesteście wegetarianami? czy macie skłonności samobójcze? widzicie aury (albo przychodzi wam to łatwiej)? no i gdzie wylądujecie (waszym zdaniem) w piekle, czy w niebie?
Czy macie jakieś specjalne miejsca spotkań? często się spotykacie? wielu was jest?
W kolejności napływania pytań:
Często mają kartotek bezpiecznych dawców.
Są normalnymi ludźmi i żyją tak jak ludzie.
Nie mają nadprzyrodzonych zdolności, opisywanych w filmach. Ale większość oddziaływań magicznych przychodzi Sang łatwo. Aury widzi każdy przy odrobinie treningu. Co do piekła i nieba Cleric odpowiedziała chyba najlepiej. A czy wielu ich jest to ja jużnie wiem.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

BloodLust pisze:hmm tu mnie zaskoczyles, o tym nie wiedzialem
W Tridium mają nawet lekarzy :D
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

No i własnie Ci lekarze są od ego, żęby sprawdzać dawców. Nieźle to wszystko zaplanowali.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

cleric, nie obchodzą mnie inni ludzie, tylko konkretne osoby. Czytałem to, co miałem przeczytać i rozpocząłem dyskusje... I zataczamy koło z tym niebem bo to samo możemy powiedzieć o wampirach... są ludzie, którzy byli w niebie i są wampiry dlatego... a zresztą z mojej strony koniec OT i przepraszam BloodLust, za taki niemiłą dyskusje z mojej strony. Dowiedziałem się, co miałem się dowiedzieć i tyle. A żeby nie robić OT to jeszcze jedno pytanie związane z wampiryzmem.
Mawerick pisze:W Tridium mają nawet lekarzy :D
Mawerick pisze:No i własnie Ci lekarze są od ego, żęby sprawdzać dawców
Żaden z tych dawców nie powiedział o tym precedensie? jak z sprzedażą skór się policja skapnęła, to z robieniem nielegalnych kartotek już nie?
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Darnok pisze:są ludzie, którzy byli w niebie
ja mowie o PIEKLE. myslisz ze piekło istnieje?

Wróć do „Wampiryzm”