Orby?

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

No to się wypowiedziała mądrala ;)

Jak nie ma duchów, to jakim cudem ludzie je widują, to dlaczego istnieją tzw egzorcyści, to dlaczego różne miejsca bywają nawiedzane???? Mało wiesz - nie zabronie ci wypowiadania się, ale zanim o czymś się wypowiedz, to sprawdź czy możesz wygrać podtrzymując swoje zdanie, będące przeciwko tym, którzy czegoś doświadczyli na swojej skórze. Bo przegrasz, chyba, że ci to wisi, ale wtedy twój głos będzie zignorowany.

Mnie troszke z innej strony zastanawia, po co w ogóle udowadniać istnienie czegoś, co przecież i tak istnieje? To tylko my się możemy zabijać o to co jest prawdą, czyli różnie, często opacznie rozumieć dane zjawisko. Dawniej ziemia była płaska, ale tylko w ludzkich wyobrażeniach, a rzeczywistym stanem było, że była jak i jest okrągła od zawsze. Morał z tego taki, że to my powinniśmy się przestać zamykać na różne prawdy, bo w końcu się wyłoni ta jedna jedyna spośród wszystkich innych, a zamykaniem jest przecież ignorowanie "nowości". Jak coś nowe, to niezrozumiałe... i potem mamy Betinke :-P
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

a już napewno nie duchy bo duchów nie ma.
skad wiesz? ^^ moze jakis dowod? :P
Lauwiasz
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 211
Rejestracja: 2007-04-17, 17:31
Lokalizacja: Złe Miejsce

Post autor: Lauwiasz »

A masz jakiś NAMACALNY dowód? ;]

Heh, ja nie neguję tego wręcz przeciwnie, ale większość zdjęć i doniesień to dla mnie totalna bujda na resorach...
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

ja się nie odzywam bo ostatnio w zdjeciach nocnych kumpla na cytadeli szukalam orbow :D smial się ze mnie bo co rusz wskazywalam owego "orba" a to byl deszcz :D dlatego w zdjecia się raczej nie wierzy..predzej uwierze w film...szczegolnie taki jak Lowcy duchow..chyba co srode, czy co sobote o 20 sa na ktoryms z discovery...albo Really tv czy cos..;p

Wróć do „Życie po śmierci”