Ufo , czy samolot..

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Ufo , czy samolot..

Post autor: Monomagnum »

Zablokujcie może już ten temat, bo znowu ktoś pokwapi się i przeczyta tylko pierwszego posta, po czym zacznie znowu wygłaszać herezję na temat ufo...

Pozdrawiam!
kedzior
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2010-02-24, 19:28

Re: Ufo , czy samolot..

Post autor: kedzior »

ja widziałem podobne zjawisko czerwona migająca kula leciała oko 100m nad ziemią przy czym nie wydawała żadnego dźwięku to zjawisko widziałem w Szydłowcu nie daleko Radomia
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Ufo , czy samolot..

Post autor: Darnok »

@dzodzo
Amerykańskie samoloty bojowe nie przelatują nad naszym niebem, ponieważ nie jesteśmy ich bazą wypadową. Musisz uwierzyć (bo raczej sobie o tym nie poczytasz), ale amerykanie posiadają lotniskowce i lotniska w państwach sąsiadujących z Irakiem. Wykonanie obrotu w 2 sekundy jest wysoce nieprawdopodobne:
- samolot bojowy to nie samolot przystosowany do akrobacji
- przeciążenia są tak wysokie, że nie opłaca się ryzykować życiem pilota, by ten bawił się nad Polskim niebem.
- w życiu nie widziałem, by F-16 w 2 sekundy zdążył obrócić się o 180 stopni, wyhamować (przy okazji pozbawiając pilota przytomności), po czym lecieć w kierunku przeciwnym do wcześniejszego. Jeden facet w rakietowym pociągu (rakietowe hamulce) zrobił podobny manewr i mu oczy wyszły z orbity.
Ogólnie na forach internetowych panuje taka zasada, że przy dyskusji nie zmyślamy, radzę to przemyśleć.

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”