Co Wam się ostatnio śniło?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Ivellios pisze:I tak ma być
, Iv bo się forumowiczki zarumienią. Jeszcze nas od zboczeńców zaczną wyzywac :P
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Raczej od typowych facetów niż zboczeńców ;)
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

A wracając do "normalnych" snów to akurat dzisiaj po raz drugi walnąłem w ścianę nogą, bo we śnie z kimś się biłem. Wrażenie o tyle fajne, że mam już dwie dziury w ścianie...
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

ostatnio sniło mi się ze unosze się gdzies w przestrzeni i widze z góry Ziemie w przyszłosci. Poziom wody się podniósł i mnóstwo panstw zostało zatopionych, w sumie skupilam się na Europie, bo chcialam zobaczyc co tam z Polską. Z europy pozostał skraweczek lądu, reszta była całkiem zalana, czyli wszystkie prawie panstwa mające dostep do morza. było mi tak strasznie smutno bo Ktoś (nie wiem kto) powiedzial mi ze wiele ludzi zginęło a teraz na ziemi jest wielki głód bo z tego małego ocalałego skrawka ziemi ludzie chcą się wyzywic a to nierealne. koniec :]
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

a mnie się śniła ostatnio szkoła :shock:
...o sorki! sen pomylił mi się z rzeczywistością :D
tak na serio to śniła ni się pani od przyrody którą spotkałam na moście nad Sanem w przebraniu super-man'a (albo raczej super-wooman... czy jak się to pisze) szła z jakimś przystojnym gościem. i w sumie tyle
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Cóz, właśnie wstałem i sen miałem. Śniło mi się, że się uczę. I nie moge nic wkuć, kuje i kuje i po odłożeniu książki nic niepamiętam. Czułem się jak jakiś ułom totalny. Pewnie sen jest wynikime stresu wyniesionego z uczelni..
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

mi si śniło, że siedziałam na stronie rkp i nie mogłam się zalogować

siadam do kompa dzisiaj, a tu 'dane utracone, z ponowną rejestracją prosze zaczekać do przyszłego tygodnia'...

jestem jasnowidzem :D
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Jakbyś mi np. przewidziała zdanie pierwszego egzaminu z chemii byłbym wdzięczny.
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

przeceniasz moje możliwości, że tak skromnie powiem :roll: ;)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Leśna, a może sprawdziłabyś się w roli wróżki? ;)

Ja miałem dzisiaj kolejny sen z cyklu "Co się Ivusiowi przyśni, nawet mędrzec nie wymyśli"

Znowu trzecia wojna światowa. Znowu wszystko zaczyna się w moim ogródku. Tym razem jednak jestem żołnierzem. Coś mnie w pewnym momencie pokusiło, żeby się gdzieś schować, no więc lecę do krzaków, a tu krzyk dowódcy "Sęku! Wracać i strzelać!" No dobra, wróciłem... gdy jednak nadarzyła się okazja, wymknąłem się ponownie i będąc już przy garażu, pośród huku strzałów i bomb usłyszałem najgłupszy tekst roku: "Ej ale jak będziesz uciekał to uważaj, bo się możesz natknąć na takiego gościa co mu mięso lata między nogami" :|
Przeszedłem przez garaż do piwnicy i schowałem się w kotłowni...

Kurwuś maciuś, czy ja zawsze muszę mieć takie debilne wizje? No powiedzcie :|
Mawerick pisze:Iv bo się forumowiczki zarumienią. Jeszcze nas od zboczeńców zaczną wyzywac
BTW ostatnio na Epulsie skomentowałem jednej dziewczynie zdjęcia i wstawiłem w księdze gości wpis wyrażający mój podziw dla jej urody. Nazajutrz ona w mojej księdze napisała, co następuje:
[hide]spadaj zboczeńcu jeden! Nie myśl że Ci odpiszę. Nie wchodź na mój profil[/hide]
Co jak co, ale niektóre dziołchy są co najmniej dziwne :|
Awatar użytkownika
Simisti
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 79
Rejestracja: 2006-05-19, 13:15
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post autor: Simisti »

czy ja zawsze muszę mieć takie debilne wizje? No powiedzcie
Wiesz co powiedział o marzeniach sennych Zygmunt Freud, twórca psychoanalizy??
Ekhm...może przypomnę ... uważał, że sny są odzwierciedleniem ludzkich marzeń na jawie i łączą się z naszym codziennym życiem. ... :P
Fabuła marzeń sennych jest nakręcan przez świadomośc tego co nas spotkało w ciagu dnia, lub podświadomość, czyli to co wygeneruje nasz mózg i z rzeczywistym życiem nie ma nic wspólnego. Nieraz po obejrzeniu horroru mamy koszmary, to nasz mózg generuje dalszy ciąg lęku który był naszym udziałem przy ogladaniu horroru. A na koszmary polecam zastosować "świadome śnienie".
Tym razem jednak jestem żołnierzem
Zalecam mniej gier RPG.... :P
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

z tego co wiem Iv za dużo (jeżeli w ogóle) w rpgi nie gra... i jeszcze jedno Simsiti- nie ma czegoś takiego jak "za dużo rpg" :)

heheheh ale ten tekst z mięsem był powalający :D
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Assassinio pisze:Iv za dużo (jeżeli w ogóle) w rpgi nie gra
Racja. Nie ruszam żadnych gier, nawet Simsów :P
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Assassinio pisze:za dużo rpg
popieram assa, nie występuje to w żadnym słowniku. Co do mażeń sennych iva... Radzę się wyposażyć w śnie w jakiś dobry karabin. Ja tak robie, jak mi się coś takiego śni. Od razu znajduję jakiegoś sporego gnata.
Co do snów. Najlepszy mój sen wojenny w którym grałem rolę żołnierza rozgrywał się w scenerii średniowiecznej. Ale miałem katanę..dziwne. I poprostu biegłem i siekałem na prawo i lewo. To było jak taniec. I było cudnie. Szkoda tylko, że się obudziłem..
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Maw czy ty przypadkiem wcześniej nie grałeś w Prince Of Parkour (Prince Of Persja)
Awatar użytkownika
Simisti
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 79
Rejestracja: 2006-05-19, 13:15
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post autor: Simisti »

Od gier RPG w głowach Wam się poprzewraca i któregoś z pozoru pieknego dnia, któryś z Was wejdzie na forum i napisze : "Jestem elfem".... :P To przynajmniej nie wczuwajcie się tak w rolę bohaterów gier... :D { to się offtop robi}
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

simsiti wiesz u mnie będzie z tym ciężko, zasadniczo.. to ja jestem mistrzem gry... (wiesz kto to? to taki ktoś kto prowadzi sesje i mówi co się dzieje i jakie są skutki działania bohaterów), zresztą nie jest z nami źle, jedynie Maw lata z kataną w śnie ale przecież prince of persia to nie rpg :P
Awatar użytkownika
Simisti
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 79
Rejestracja: 2006-05-19, 13:15
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post autor: Simisti »

Graj ,graj jak to sprawia Ci radości i przyjemnosć, ale w ramach rozsądku, abys nie zamienił się w coś nieludzkiego :P
No i nie miał tego typu koszmarów co Iv i tego typu dialogów przeprowadzanych w czasie snu.
{Zgroza}
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Wniosek: muszę ograniczyć ilość tłumaczonych z angola na polaka artykułów... :P
Awatar użytkownika
Simisti
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 79
Rejestracja: 2006-05-19, 13:15
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post autor: Simisti »

Ivellios pisze:Wniosek: muszę ograniczyć ilość tłumaczonych z angola na polaka artykułów... :P
Aby do tego nie dopuścić i żebyś jednak miał dalej tego typu koszmary, muszę podrzucić Ci link z biblioteki na moim forum . Najprawdopodobniej zainteresuję Cię i będzie to impulsem do dalszego tłumaczenia tekstów. Oczywiście fabułą snów możesz dalej się z nami dzielić, w sumie to chyba na to liczymy.... :P :P
Jak chcesz to link prześlę na PW , zawiera cała wiedzę okultystyczną ze wszystkich ścieżek ideologicznych od Thelemy, przez Satanizm po Wicce. :P.....
Wiekszośc nie nadaję się do publikacji z uwagi na tzw. "treści niebezpieczne", ale coś tam byś wybrał jednak.

Wróć do „Świat snów”