Śmieszne teksty i linki -- tu wklejać

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4867
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Re: Śmieszne teksty i linki -- tu wklejać

Post autor: Ivellios »

DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Śmieszne teksty i linki -- tu wklejać

Post autor: DanaS »

Jakiż cudowny temat. Człowiekowi pomimo wrednej pogody za oknem uśmiech sam na usta wypływa :)

P.S. Spock, umarłam. Powiedz mi gdzie ta uczelnia bo tacy profesorzy to są absolutne perełki ;)
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Śmieszne teksty i linki -- tu wklejać

Post autor: Spock »

Politechnika Koszalińska.
Ale każda uczelnia ma swoje barwne postacie.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Śmieszne teksty i linki -- tu wklejać

Post autor: DanaS »

Ale nie wszystkie zdobyły sobie miejsce na naszym forum :)
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Śmieszne teksty i linki -- tu wklejać

Post autor: cleric »

postacie z moich uczelni mogły by się jedynie znalesc w dziale : koszmary studenta :P
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Śmieszne teksty i linki -- tu wklejać

Post autor: DanaS »

Może więc warto się podzielić?? Podobno jak opowiesz komuś swój koszmar staje się on mniej straszny :D
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Śmieszne teksty i linki -- tu wklejać

Post autor: cleric »

nie nie.. chwile gdy dr Zofia C. zwana Krwawą Zofią, wlasnymi gołymi rencami wypruwa rybie wnetrznosci, wydlubuje oko i wyciska jego zawartosc na stół, wyciska zawartosc jelit, wyrywa serce i mówi ze jak się je szturchnie to bedzie bilo poza cialem jeszcze 15 min, nie są tak drastyczne przy opisywaniu, jednak na zywo to bylo ostro...
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Śmieszne teksty i linki -- tu wklejać

Post autor: Spock »

Najpierw słowo wstepu:

Była kiedyś u nas na uczelnianym serwerze stronka, pod wiele mówiącym tytułem: "Wyraź jak bardzo kochasz doktora M". Można tam było umieścić swoją refleksję na temat osoby rzeczonego doktora, tudzież wykładanego przez niego przedmiotu (który, jak łatwo się domyślić, do łatwych nie należał). Oto próbka wpisów jakie tam się pojawiały:

- M*** dla wszystkich !
- M***, piszę do Ciebię, żeby Ci powiedzieć, że wrócę we wrześniu
- Nowy serial: M jak M***

Niestety, po trzech tygodniach administracja zamknęła "ścianę płaczu".
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Śmieszne teksty i linki -- tu wklejać

Post autor: DanaS »

Cleric, odważna z Ciebie kobieta, większość kobiet by po takiej akcji uciekła albo zemdlała.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Śmieszne teksty i linki -- tu wklejać

Post autor: cleric »

Dana, bylo blisko :P w pewnym momencie musialam odwrócic się do okna bo mnie mocno zemdlilo. ponadto kazdy mial podejsc i wyrwac (nie odciac czy cos) wyrwac siłą rybie łuskę. zrobil to za mnie kolega kibol, ktorego niewiele rusza :P bo ja bym się przewróciła
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: Śmieszne teksty i linki -- tu wklejać

Post autor: Crowley »

Mój ojciec jak kiedyś rybę złowił, to jeszcze, z 5 godzin w lodówce, pokrojona w kostki, podskakiwała.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Śmieszne teksty i linki -- tu wklejać

Post autor: DanaS »

Ciekawe metody Twoja psorka stosowala, nie powiem :D.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Śmieszne teksty i linki -- tu wklejać

Post autor: cleric »

takie rzeczy pamieta się do konca zycia, uroki studiów :D
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Śmieszne teksty i linki -- tu wklejać

Post autor: DanaS »

No ja bym takich "metod" też do końca życia nie zapomniala. To jak jazda na rowerze, tego się nie zapomina ;)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4867
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Re: Śmieszne teksty i linki -- tu wklejać

Post autor: Ivellios »

Z komentarzy najnowszych:
Byłem ostatnio w centrum handlowym o godzinie popołudniowej. Gdy wyjeżdżałem schodami ruchomymi , to spojrzałem na sufit. Był taki niebieskawy . Olśniło mnie , że kiedyś to widziałem
przepraszam cię fILOZOF, czy ty nie nazywasz się przypadkiem kamil ciba ?? natrafiłam na wywiad tego autora z wampirem i to idealnie pasuje do cb
Bardz ciekawe... nie moge się doczekać aż udowodnią że syreny istnieją MOJE skryte i dziecinne marzenie to właśnie zostać syrena!!!! Może w drugim życiu :p ALE popatrzy na to z innej strony jak te wszystkie zwierzeta nieistnieja to jak ludzie je stworzyli??? niemogli przecierz je wymyslec ... Musieli to widzieć bo najpierw się coś widzi bo np. niemogła bym wymysleć że widziałam ... no neiwiem pol ptaka pol czlowieka ogon ptaka a inne czlowieka bo to nawet by bylo wstyd opowiadac a jak czlowiek cos zobaczy to automatycznie chce cos poweidziec ta NOWOŚĆ musi być rozpowiedziana wszystkim człowiek jest raczej taki ze gdy cos dziwneo widzi dzieli się tym komuś innemu ... inaczej mówie o tajemnicach takich co np. kolezanka powie kolezance (to inna sprawa) ALE TAK CZY INACZEJ JA WIERZE W ZJAWISKA PARANORMALNE
Ja się dziwie że hinduscy menele jej nie wynieśli;]

(do artykułu "Nierdzewna kolumna")
majowie to jakies debile
Hej Invellios! uwielbiam , kiedy gubisz się w czytaniu audycji
Taa i co jeszcze?:D Może ludzie-koty ?:D To jest po prostu śmieszne!!! Jak można takie bzdury pisać a jeszcze bardziej w takie bzdury wierzyć?!!! :D U mnie tez po parku biegał sobie Centaur :D
Czwarty wymiar istnieje, moze jestem jedynym czlowiekiem na swiecie, ktory moze cos na ten temat powiedziec. Julia
Dlaczego straszycie niepotrzebnie ludzi. Ten Artykół to istny ARMAGEDON !! Może i czeka nas przebiegunowanie ziemi ale to wcale nie oznacza że wszyscy zginiemy. No i jest jeszcze Lucyna Łobos. ! Polska będzie wmiarę bezpieczna z wyjatkiem pomorza
Boże! Gdzie się takie pipy rodzą...
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Śmieszne teksty i linki -- tu wklejać

Post autor: cleric »

nierdzewna kolumna i majowie debile - ujmujące :P
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Śmieszne teksty i linki -- tu wklejać

Post autor: Darnok »

Mnie bardziej ten wywód o syrenach rozbawił ;)
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Śmieszne teksty i linki -- tu wklejać

Post autor: DanaS »

Debili Majów nic nie przebije :D. Popłakałam się ze śmiechu. I może jeszcze ten czwarty wymiar o którym nie możemy się wypowiedzieć, bo nic o nim nie wiemy. Perełki jakich mało, ale takie też są potrzebne :D
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4867
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Re: Śmieszne teksty i linki -- tu wklejać

Post autor: Ivellios »

Z komentarzy najnowszych:
wykorzystujesz zalewdie 1% swojej palicy, jesli masz oobe to tylko wniej, gdy se włączysz calą reszte pustej głowy kosmos masz w łebie i to mozg generuje ci te bzdety i calą przestrzen xyz najaką mozesz się przenisc to tak jak karta gfaficzna tylko z wiekszym ramem a tu reszta mozgu się klania, nie raz i nie dwa próbowano zbadac rozmaitymi metodami czy cos z ciala wychodzi, czy dusza, czy telepatia itp, nic nie wychodzi najwyzej smród enzymy itp, mimo szystko oobe i podobne kapy są fajne ale dzieją się tylko w nas, wszystko kreuje nasza wyobraznia, wszstkie scenarujsze, jak ginie bliznak a drugi czuje to po drugiej strony planety to tylko dlatego ze oddzielil się zbytnio od niego i się domyslil, i się pozygal np..... oobe szkodzi, nie praktykujcie, jesli odleciecie czesc tego co odleci nie wróci, relax otępia, wysilek umyslowy umądrza, lepeij jat to przyjdzie samo pozdro jak chcecie dotykac snów to polecam taki wysilek umuslowy i fizyczny w jakims dniu mózg nam się rozcwiczy, wtedy głęboki sen troche wczesniej troche na sile, wyczaic budzikiem kiedy jest faza ren dupnac kawe efekt bedzie odwrotny, bedzie spid mózgowy w snie taki upgrade twojego jak lepszy procesor do twojej wyobrazni :P
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Śmieszne teksty i linki -- tu wklejać

Post autor: FaKtoMaaN »

http://www.milanos.pl/video-ak.php?cat=1&id=10051
ale se koleś kuku zrobił... xD

Wróć do „Off-topic”