Re: Radio Na Fali
: 2026-06-03, 08:41
Gdzies mozna posluchac Trojki Bez Sternika?ZdzisławZdzisławski pisze: 2022-02-20, 01:33On się chyba teraz udziela w Trójce Bez Sternika, nieregularnie leci w środy wieczorem.szympix pisze: 2021-02-03, 22:57 Witam ,czy coś wiadomo co u Tomka ,czy mozna jakoś znaleźć namiary ? Pozdrawiam