Strona 2 z 2

Re: Radio Na Fali

: 2026-06-03, 08:41
autor: Sosw
ZdzisławZdzisławski pisze: 2022-02-20, 01:33
szympix pisze: 2021-02-03, 22:57 Witam ,czy coś wiadomo co u Tomka ,czy mozna jakoś znaleźć namiary ? Pozdrawiam
On się chyba teraz udziela w Trójce Bez Sternika, nieregularnie leci w środy wieczorem.
Gdzies mozna posluchac Trojki Bez Sternika?

Re: Radio Na Fali

: 2026-06-22, 05:20
autor: AlbertKowalski
Nagrania stare są na YouTube.