UFO 2010

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: UFO 2010

Post autor: FaKtoMaaN »

hmmm pisze:Białasku Białasku, skoro sami ufolodzy twierdzą iż 95% (jako sceptyk sądzę że w tych 5% też dałoby się znaleźć luki ale to moje osobiste zdanie) filmików prezentujących NOL'e odpada na wstępie bo prezentuje coś innego/jest fotomontażem/itp
niby skąd żeś te dane to wytrzasnął ?? o.O
Stary powiem Ci tylko jedno, marnujesz czas i życie na tym forum..
Awatar użytkownika
bialas
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2010-02-26, 14:04

Re: UFO 2010

Post autor: bialas »

Ja oglądałem o tym 3 reportaże i w każdym mówili że to nie oszustwo, pokażcie mi ten na którym mówią inaczej.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: UFO 2010

Post autor: FaKtoMaaN »

nie twierdzę że wszystkie materiały są prawdziwe, ale na pewno nie 95% jest fake... tym bardziej że jak widzisz filmów i fotografii, z dnia na dzień przybywa, i to znacznie..
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: UFO 2010

Post autor: Darnok »

nie twierdzę że wszystkie materiały są prawdziwe, ale na pewno nie 95% jest fake... tym bardziej że jak widzisz filmów i fotografii, z dnia na dzień przybywa, i to znacznie..
To raczej jest wynikiem lepszej obsługi programów graficznych przez ludzi.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: UFO 2010

Post autor: Spooky Fox »

bialas pisze:To widać że chyba ogarnełeś się w nie tą stronę którą trzeba
Bo co? Bo zacząłem byc normalny?
bialas pisze:po tym co tu napisałeś i wystawiłeś doszedłem do wniosku że jesteś hmm łbem?
Ja jestem łbem? Łbem? Hmm...wiesz co? Z miłym wyrazem twarzy poczęstuję Cię banem.
bialas pisze:chyba trafne określenie.
Zależy od poziomu inteligencji tego, kto to mówi. W tym przypadku nie byłeś nawet blisko "trafnego określenia".
bialas pisze:Mówisz że kiedyś wszystko łykałeś, chyba lepiej żebyś wrócił do łykania, niż do spamowania idiotycznych bzdur.
Żal mi troszeczkę Twojego podejścia do rzeczywistości.
bialas pisze:Możesz usunąć temat moderatorze :*
Dobrze. Na razie tylko zamykam. Później usunę. Na razie zajmuję się Twoim banem.

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”