Wampiryzm

Tematy związane z szeroko rozumianym odżywianiem się cudzą energią
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Do jasnej ciasnej mówię koniec offtopa, bo zaraz powręczam warny!!!
Awatar użytkownika
Dagon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2006-11-07, 03:07
Lokalizacja: Izmit

Post autor: Dagon »

No z mej strony Fin.Lucius dla twej wiadomosc - nie oczekuje ale skonczmy te dyspute bo to nas najwyzej do gniewu tym forum rzadzacych doprowadzi...zas co do tematu,pytanie bardziej do Wampirow Sang bo chyba tak się okreslaja Ci co się obdarowuja krwia (z gory prosze o wybaczenie za pomylke).Sa jakies limity wg Was na jej wypicie ?Moze komus udalo się jej stosunkowo duzo wypic ?
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

A nie próbowaliście nigdy sieci energetycznej. Bardzo fajna sprawa. Zrobić z ludzi żywe chodzące akumulatorki. Brzmi trywialnie, ale jest wyjątkowo skuteczne. Oczywistym jest, żę jeśli jesteście przeenergetyzowani, to nie jest to dobry stan, przynajmniej jeśli nie chceci energii wykorzystać w jednym momencie. Warto ją wtedy podzielić na małe częsci i oddać, dzięki temu jest niwielka szansa, że ludzie ją zużyją. A w razie potrzeby możesz sobie ją od nich odebrać. To bardzo skuteczna, choć trudna technika, ale radzę spróbować!!
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

MI chodziło o to, żeby ludziom nie zaszkodzić. Dlatego stosuję te sieci energetyczne. Luciusz odezwij się na gadu jak będziesz!
Awatar użytkownika
Dagon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2006-11-07, 03:07
Lokalizacja: Izmit

Post autor: Dagon »

"Kiedy pije krew - jesc nie musze o ile jestem syty" kiedys się spotkalem z takim stwierdzeniem,widze ze sporo Sangow tu jest,zatem majac w pamieci sklad krwi czy biorac pod uwage energie z niej plynaca moze ona na jakis czas zastapic zwykly....ludzki posilek ?
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Mówiąc o Sang. To ja mam swoje własne podejście. To są najczęściej kopnięci ludzie o ego większych niż oni sami. W dodatku są pewni, że nikt i nic nie może ich ruszyć. Dlatego ja nie za bardzo ich lubię.
Dagon pisze:na jakis czas zastapic zwykly....ludzki posilek
i nie nie może zastąpić posiłku.

Wróć do „Wampiryzm”