Czy wampiry istnieją?

Tematy związane z szeroko rozumianym odżywianiem się cudzą energią

Czy wampiry istnieją?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Greg
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2008-09-10, 11:58

Re: Czy istnieją?

Post autor: Greg »

Mam opisywać kilkuletnia znajomość z kilkunastoma osobami?? To tak jakbym kazał Tobie opisywać "swoje doświadczenia" z nauczycielami w szkole. Niezależnie od wieku, w poście tego nie zrobisz. Czasu i miejsca braknie. A przekonywać Cię nie chcę. Po pierwsze mi się nie chce, po drugie nie mam zamiaru udowadniać, że nie jestem koniem, po trzecie im mniej się ich zna - tym lepiej. Nie wierzysz? A to nie wierz :D
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Czy istnieją?

Post autor: Spock »

Wampiryzm energetyczny ? Dajcież spokój, toż to bajki dla nastolatek. To są tylko ludzie którzy włażą na nas z butami - normalna sprawa, znana psychologii.

Prawdziwy wampir musi się biologicznie różnić od człowieka: pić krew, widzieć w ciemnościach, itd. A nie jakieś tam "inne struktury energetyczne" (co to w ogóle jest kurde ???)

A w ogóle wiecie co to jest "akademicka dyskusja" ?
Greg
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2008-09-10, 11:58

Re: Czy istnieją?

Post autor: Greg »

Spock pisze: "inne struktury energetyczne" (co to w ogóle jest kurde ???)
www.google.pl

Ty masz czerwone na nicku czyli admin? Oh my godness.... A tak na marginesie wampir ma być taki bo takiego go określiłeś czy w wiki przeczytałeś? :D lol....
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Czy istnieją?

Post autor: Spock »

Twardogłowy admin kłania się :)

Powiem ci tak: wampir energetyczny nie miałby szans starciu z wampirem krwi. Osławionej "energii" nikt nigdy nie widział ani nie zmierzył. To tylko mit, wyobraźnia. Co innego ciało i krew.
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Czy istnieją?

Post autor: Sothis »

A Święty Mikołaj nie miałby szans w starciu z Zajączkiem Wielkanocnym.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Czy istnieją?

Post autor: Spock »

Toteż właśnie, rozważania o wampirach są tak samo produktywne. Można wymyślać teorie na ich temat, podobnie jak o sequele do filmów. A wampiry krwi są zwyczajnie ciekawsze.
Awatar użytkownika
Zaara
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 82
Rejestracja: 2008-10-10, 23:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy istnieją?

Post autor: Zaara »

Uff...no to się naczytałam:D Od początku do końca-cały wątek:)
Wampiry energetyczne...nie ma sensu specjalnie się nad tym rozwodzić-ja ciągle jestem senna, zmęczona i boli mnie głowa, a żaden wampir mnie nie tyka:D Mnie bardziej interesowałoby co nieco o wampirach krwi. Nie jestem pewna co do tego, czy wierzę, czy nie...Może istnieją, może nie. Jak kiedyś spotkam (szczerze mówiąc nawet bym chciała) to na pewno uwierzę:)
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Czy istnieją?

Post autor: Monomagnum »

Wampiry, czy istnieją wampiry.
Zależy kogo tak na prawdę nazwiemy wampirem. Kogoś kto wypija krew, czy kogoś kto potrafi "spuścić" energię życiowa z obranego sobie celu.
Ten pierwszy to nie wampir tylko chory najczęściej umysłowo człowiek,a ten drugi jest nazywany wampirem w czasach dzisiejszych.
Wg. mnie coś takiego ja wampir rzucający się na szyje ludzkiej ofiary, wypijający jej krew istnieje tylko w świecie fantasy. Owszem wampiry energetyczne nie pogardzą i krwią ale najczęściej pytają czy dana osoba im jej nie użyczy...
Pozdrawiam
Vozone
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 73
Rejestracja: 2009-02-16, 13:46
Lokalizacja: Osw. x]

Re: Czy istnieją?

Post autor: Vozone »

Jakoś nigdy nie wierzyłem w UFO, wampiry, wilkołaki ....
Nigdy czegoś takiego nie było jak dla mnie, może i są tam jakieś dowody ale mnie one nie przekonywuję... ;P
Ragnarok
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 134
Rejestracja: 2009-01-08, 00:55

Re: Czy istnieją?

Post autor: Ragnarok »

Wampiry istnieją ale czy naprawdę ważne jest w to by w nie wierzyć?? Większość z nas nie odczuwa skutków ich działań tak samo jak większość z nich nie zdaje sobie sprawy z tego ,że są wampirami . Wiekoszość ich ataków odbywa się zarówno bez ich wiedzy jak i naszej . Dlatego nie bójmy się wampirów . Po prostu są nie częścią naszego życia . Zastanówmy się czy one naprawdę są w stanie nam zaszkodzić ? Większość z nas żyje po ataku wampira i nawet tego nie odczuwa.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Czy istnieją?

Post autor: DanaS »

Nie zgadzam się, wampiry nie istnieją. Wampiry krwi to po prostu chorzy ludzie, a wampiry energetyczne czy też emeocjonalne to po prostu sprytni ludzie, którzy wiedzą jak innym wejść na głowę, i tylko od nas samych zależy czy damy się "wyssać" czy nie. Może technika asertywności mogłaby pomóc? A może łatwiej się podłożyć, udawać że nic się nie dzieje a później robić z siebie ofiarę "wampira"? Ale jak może być ofiara czegoś, co nie istnieje ?? ;)
bzykomar
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-10-30, 15:22
Lokalizacja: Jawor

Re: Czy istnieją?

Post autor: bzykomar »

DanaS a kojarzysz może taką knigu jak "Twierdza" Wilsona Francisa Paula ? Jak nie to polecam...tam w "sprytny" sposób ukazano postać, jak wy to mówicie, "wampira".
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Czy istnieją?

Post autor: DanaS »

Chętnie się zapoznam :). Choć jak już chyba każdy zauważyl, mam swoje zdanie i ciężko mnie przekonać.
bzykomar
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-10-30, 15:22
Lokalizacja: Jawor

Re: Czy istnieją?

Post autor: bzykomar »

To nie tyle moja chęć przekonania Ciebie, bo takich rzeczy nie praktykuję ;p Najprościej w świecie dobra książka związana z tematem przeplatana faktami historycznymi, trochę napięcia i troszkę inne spojrzenie na postać "wampira" :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wampiryzm”