Brak Snu

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
VeNoN
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2007-06-24, 20:02
Lokalizacja: Chicago

Brak Snu

Post autor: VeNoN »

Witam ! Mam pytanie od ponad Pół roku nic mi się nie śniło poprostu ide spać i budzę się rano. Co moze być tego przyczyną ? Bo ja chce zeby mi się cos snilo. nie ma jakis sposobow na to ?
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

ja też tak kiedyś miałem ale przeszło znaczy dalej rzadko co mi się cos pprzysni no ale się zdaża ostatnio mi się sporośniło
marta.heva
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 262
Rejestracja: 2007-07-01, 14:45
Lokalizacja: Piastów

Post autor: marta.heva »

czasami to jest kwestia różnych zaburzeń, czasami jest to zupełnie normalne ... za mało napisałeś o swojej sytuacji emocjonalnej, żeby można było cokolwiek stwierdzić napewno. Czasami jest to kwestia rutyny, kiedy do Twojego życia wkrada się rutyna i nie masz o czym rozmyślać to może Ci się nic nie śnić. Spróbuj na początek analizować przed zaśnięciem swój cały dzień, pomyśl co Ci się przydarzyło danego dnia, pomyśl o sferze uczuciowej o bliskiej Ci osobie itd. Jak wiadomo sen to analiza nabytych w ciągu dnia doświadczeń, może jeżeli zmusisz swój umysł do wysiłku przed zaśnięciem to Ci się coś przyśni.
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

ja zawsze zmuszam mózg do wysiłku przed snem a śni mi się coś rzadko
marta.heva
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 262
Rejestracja: 2007-07-01, 14:45
Lokalizacja: Piastów

Post autor: marta.heva »

Krypoarion nie zrozumiałeś o co chodzi ...
chodzi raczej o zmuszanie w cudzysłowiu. To ma być raczej odprężające rozmyślanie nad minionym dniem
marta.heva
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 262
Rejestracja: 2007-07-01, 14:45
Lokalizacja: Piastów

Post autor: marta.heva »

proponuję poczytać o LD, świadome śnienie będziesz mogła ingerować w swój sen i ustalać jego przebieg. Do LD potrzeba cierpliwości ale każdy może osiągnąć ten stan

Wróć do „Świat snów”