Seks astralny

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Ismael
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2006-03-18, 23:27
Lokalizacja: Umbra

Post autor: Ismael »

Hmm ... Tak sobie teraz myśle czy sex astralny jest możliwy z osobąktórej się niezna fizycznie i nigdy nie spotkało . Jeżeli chodzi o wykożystywanie przez demony i inne stworki to raczej podziękuje :] ... Niewiem możliwe że tego doświadczyłem , trudno mi teraz powiedzieć , ale w sytuacjach o jakie miałem [że czułem jak coś mnie trzyma i niemoge się wyrwać] raczej odczówałem gniew niż przyjemność . Z drugiej strony to nadal niewiem czy to była próba wykorzystania przez cuś , czy wizja , czy wstęp do OOBE .
Gość

Post autor: Gość »

Sodomia i Gomoriia jak to mówi znana mi Dewotka... Temat ciekawy, ale jednak wole prawdziwy seks z kochaną i kochającą mnie kobietą (chwilowo brak :( nie to co za młodu :) )Ten wasz sex astralny to ja uważam za zboczenie a nawet gwałt i kropka. :)
Usunięto użytkownika 2401

Post autor: Usunięto użytkownika 2401 »

Ja tak samo. To że jest przyjemnie to nie znaczy że trzeba to robić. To jest dobre wyjście dla tych co się nie uśmiechają i nie mają charyzmy co jest równoznaczne z brakiem powodzenia :)
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

To jest dobre wyjście dla tych co się nie uśmiechają i nie mają charyzmy co jest równoznaczne z brakiem powodzenia
Tacy już dawno odkryli do czego nadają się jeszcze przednie kończyny zakończone chwytnymi dłońmi :P Po co jeszcze udziwniać jakimiś astralami
sodia
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2008-05-08, 14:31
Lokalizacja: google

Post autor: sodia »

Mam pytanko ... czy jest możliwe aby osoba przychodząca do nas "objawiała" się pod postacią kogoś innego np. mężczyzna pod postacią kobiety??
PRRIT
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2006-12-12, 20:40
Lokalizacja: SOP

Post autor: PRRIT »

Sodia Może tak być na przykład w przypadku Sukkubów. Z tego co wiem, i one i Inkuby mają na początku postać "męską", ale Sukkuby zmieniają "elementy postaci" tak, żeby były bardziej kobietami. Na swoje potrzeby, oczywiście. ;3

PS: Czytałam gdzieś w poprzednim poście, że Sukkub czy Inkub jest rzeczą przyjemną...Zazwyczaj to one raczej gwałcą. Przy czym gwałt ten w ich wypadku jest naprawdę nieprzyjemną "rzeczą".
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Seks astralny

Post autor: asto »

Mam pytanie..
Czy seks astralny uwazany jest tylko w przypadku LD lub OOBE??
Czy jak mam zwykly sen (bez świadomości) i śni mi się, że uprawiam seks to czy jest to seks astralny ?
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Seks astralny

Post autor: Sothis »

Masz jakieś kłopoty na tym tle, bo ciągle rozprawiasz tu o seksie? Sugerowałbym wizytę lekarską.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Seks astralny

Post autor: Spock »

Lekarz tu nie pomoże, już prędzej lekarka
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Re: Seks astralny

Post autor: Komandoska-94- »

Oj tam, czepiacie się xD Chłopak jest po prostu ciekawy xD

Moim zdaniem, jak się ma sen z seksem w roli głównej, to też się w jakiś sposób "uprawia" w astralu. Ale jak to DOKŁADNIE się odbywa, tego nie wiem.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Seks astralny

Post autor: Spock »

No jak to jak ? Czego was uczą w tych szkołach... ?

Wyobraź sobie że jest pan truteń i pani pszczoła. Jeśli pan truteń i pani pszczoła bardzo się lubią, to wtedy są małe pszczółki.

Z ludźmi jest tak samo, a nawet bardziej.
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Re: Seks astralny

Post autor: Komandoska-94- »

Spock, bardzo to... uprościłeś xD

Ale masz racje, z ludźmi jest jeszcze bardziej; prawdopodobnie dlatego, a może raczej WŁAŚNIE dlatego, że ludzie uprawiają seks nie z konieczności, lecz dla czystej przyjemności(?). Choć może to dobrze, że nie chodzi tutaj TYLKO o prawa natury; w końcu co by było, gdyby nieznani sobie ludzie zaczeli się tarzać na ulicy, niczym zwierzęta w rui? ^^

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Seks astralny

Post autor: Spock »

By sobie poobijali łokcie i kolana.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Seks astralny

Post autor: cleric »

Spock, rządzisz :D
czlowiek po to ma rozum i przyjemnosc z seksu zeby go dla tej przyjemnosci uprawiac :] seks z koniecznosci to brzmi troche.. katolicko
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Re: Seks astralny

Post autor: Komandoska-94- »

Taaa, i dlatego nie powinno się uprawiać seksu astralnego. Z tego nic nie wynika, więc jest bardzo... niereligijnie xD

Swoją drogą cleric ma rację, świetny tekst xD
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Seks astralny

Post autor: cleric »

ale np nie istnieje ryzyko chorób albo ciazy :] no i co z tego ze niereligijne jakos mnie to kompletnie nie rusza?
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Re: Seks astralny

Post autor: Komandoska-94- »

wiesz? mnie też nie...

Ale mnie jakoś "te rzeczy" nigdy specjalnie nie pociagały, wiec moje zdanie jest jakoś... mniej istotne
Tym bardziej, że zbyt "chrześcijańska" też nie jestem ;]

Poza tym, właśnie o ta ciąże się rozchodzi. Wedłóg religi- tylko temu przyświecają... e...

Straciłam wontek. W każdym razie chodzi mi o to, że SEKS JEST ZŁY, jeśli uprawia się go z innych powodów jak potomstwo.

W takim razie, patrząc na to od tej strony: po co Bóg stworzył pożadanie?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”