Ulubiony rodzaj muzyki

Co czytamy, czego słuchamy i co oglądamy najchętniej
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Punk Rock (lub jak kto woli Neo Punk) - Green Day, Sum 41, The Offspring, Bad Religion
Alternatywa - Radiohead, Muse
Niektóre kawałki rockowe i metalowe ze starszych lat i inne rockowate ;)
Grzybu123
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 76
Rejestracja: 2004-09-12, 18:07
Lokalizacja: http://szort.pl/sycow

Post autor: Grzybu123 »

Metal (SOAD, APC), Rap (Cypress Hill), troszkę Pop (Avril, troszkę wrażliwych kawałeczków), Ambient oraz szeroko pojęta muzyka klasyczna.

Generalnie rasistą muzycznym nie jestem i każdy utowrek, który posiada ładunejk emocionalny potrafię wysłuchać, czasem zapamiętać, a czesem zakochać się.

Łącznie mam dużo GB muzyki i leci wszystko jedno po drugim, ale nie jest mi obojętnie oczywiście czego słucham.

Sam bardzo lubię grać, wręcz cokolwiek bym nie robił muzyka jest zawsze gdzieś koło mnie. Polecam.

[ Dodano: 2005-08-09, 02:07 ]
Bardzo sobie cenię też niektóre utwory Blind Guardian oraz Demons & Wizards
FeiDei
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 153
Rejestracja: 2005-07-22, 16:20
Lokalizacja: Legnica

Post autor: FeiDei »

wiec ja slucham:
- metalcore ( slipknot, machine head, killswitch engage, fear factory)
- trivium, kreator, behemot
- SOAD, KoRn
- lordi :D:D:D
Justyna177
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2005-10-08, 20:56
Lokalizacja: Spytkowice

Post autor: Justyna177 »

oooo widze ze jest tu troszke ludzi o tych samych upodobaniach muzycznych jak ja :D
:grin:
co tu duzo pisac lubie a wrecz kocham SOAD, Children of Bodom, Blink 182, Sum 41, insomatix, Therion, Rammstein (ale tylko muze bo text ma nie za ciekawy), Green Day, Evanescence, Hoobastank i Distuurbed

nio i co mi jeszce wpadnie w ucho oczywiscie z czegos hard
_Nameless_
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2005-04-08, 16:16
Lokalizacja: Asylum

Post autor: _Nameless_ »

GD, 182, 41 to chyba nie 'hard' :/
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

No się zgodzę z kolegą Bezimiennym... W mojej skali hardości to taki Hoobastank jest mięciutki że hej...
Trace
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2006-03-11, 13:01
Lokalizacja: Z ciemności

Post autor: Trace »

Green day i Blink 182 to punk rock, mój ulubiony rodzaj. Polecam Offspringów, Farben Lehre i Bodyjar jak ktoś lubi ten rodzaj ...
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Hmm... a ja jakoś stwardniałem od ostatniego czasu jak napisałem, któregoś z powyższych postów, jakoś Blink i Green Day przestały mnie jarać, nadal słucham Offspringa ale doszło dodatkowo Rise Against i Strike Anywhere, no i jeszcze obudził się we mnie bardziejsze zamiłowanie do "żygania na mikrofon" i zasłuchałem się w In Flames, chociaż oni to jeszcze takiego "żygowego" wokalu nie mają ;P
Trace
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2006-03-11, 13:01
Lokalizacja: Z ciemności

Post autor: Trace »

Jak chcesz to mam w cholere piosenek Rise Against, bo to kiedyś mój ulubiony zespół... napisz pod GG#: 5305232 to ci załatwie
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Akurat Rise'ów to mam praktycznie całą dyskografię (no pierwsza płytka była troche nie teges) więc dziękuję nie skorzystam :)
Ankhaev
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: 2005-05-13, 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Ankhaev »

A ja zacząłem nałogowo grunge'u słuchać... Nirvana, Alice In Chains, te klimaty. Ale dalej od Offspringa, SoaDu ani Fabren Lehre nie stronię. :)
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

A ja polecę właśnie In Flames, taki melodic black metal, a tak z innych to spróbuj tego http://truemetal.org/holydragons/enhd04.htm Kazachstański speed metal :D
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

ArturVonFornal który jest wg. ciebie najlepszy utwór bo jest tam ich troche a ja mam neo więc licze każdy MB Ale serio to jest kazachstański speed metal ?
No ba że kazachstański (czy jak to się odmienia, może kazachski...), no przynajmniej z Kazachstanu pochodzą, śpiewają po rusku bo tam jest to język przodujący. A fajne kawałki to będą chyba:
Tower Of Rainbow, No Future, Twilight Of The Gods, Steel Eagle, The Last Fight i The Light of Fires. To takie najlepsiejsze moim zdaniem.

Tak klimatem to mi tak pod Iron Maiden podpadają, tylko gitarówki szybsze, a no i mało basu mają, niskobudżetówka ;)
leszek

Post autor: leszek »

Ja lubię sobie posluchac dość zróżnicowanej muzyki-zaczynając od wściekłego Hardcorowego brzmienia,poprzez black metalowe kawalki Cradle Of Filth a kończąc na przebojowych utworach country Williego Nelsona i rockowych płytkach Marilyn Mansona i The Cure :D
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Książki, muzyka i filmy”