Chupacabra

Bigfoot, Yeti, Chupacabra i inne zwierzęta, które istnieją wg rozmaitych podań, legend i relacji świadków, a których istnienie aktualnie odrzuca współczesna zoologia
Awatar użytkownika
wilku11
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 217
Rejestracja: 2007-01-14, 13:53
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

Post autor: wilku11 »

No wiesz z tego wynika iż oni sugerują, że taki chupa chups jest inteligentniejszy od ludzi, którzy jednak w większości jedzą żeby się najeść
rozłożyłeś mnie na łopatki tą wypowiedzią (ha ha ha) gdzie napisałem że jest jakiś strasznie inteligentny...(brak też jakichkolwiek sugestii)
Zwierzęta nie mają pojęcia o wartościach odżywczych
jakieś tam jednak mają np. samiec alfa wilka zawsze zjada wątrobę zwierzęcia ( bardzo odżywcza) zwierzaki wiedzą instynktownie które części ciała są bardziej pożywne ( lub uczą się tego )
Nie będę już mówić o tym czy zwierzęta myślą,czują itp. każdy ma jakiś pogląd ale nie są to tępe roboty zaprogramowane "akcja-reakcja"
Awatar użytkownika
wilku11
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 217
Rejestracja: 2007-01-14, 13:53
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

Post autor: wilku11 »

Nie wszystkie kierują się wyłącznie instynktem (pomijam oczywiście naczelne)
Wszechstronny
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2008-02-05, 00:07
Lokalizacja: Jawor

Post autor: Wszechstronny »

jest wiele spekulacji na temat Pomórnika
osobiście rozmowiałem z jednym człowiekiem którego króliki zostały zabite przez Polskiego el Chupacabra Pomórnika
Chociaż nie ma żadnej wiarygodnej fotografi pomórnika to wielu ludzi utrzymuje
że widzało to stworzenie.
Według mnie napewno coś w tym wszystkim jest
na wakacje pojade nad morze i zbadam to :)
Awatar użytkownika
wilku11
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 217
Rejestracja: 2007-01-14, 13:53
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

Post autor: wilku11 »

Jeśli tyle jest tych Pomórników (chup) to chyba jednak nie są genetycznym eksperymentem (bo był chyba tylko jeden - choć mogli stworzyć teoretycznie stadko tylko po co??) poza tym mutanty cha raczej mają trudności z rozmnażaniem (tzn. bardzo często się w ogóle nie rozmnażają...)
Może nam jakieś ufole taką chupę podrzuciły na ziemie w formie eksperymentu albo i ...żartu
Wszechstronny
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2008-02-05, 00:07
Lokalizacja: Jawor

Post autor: Wszechstronny »

@up
albo przypadkowo się znalazła od nich :)
Gość

Post autor: Gość »

El chupacabra to jest mit,prehistoryczny;]
Kiedy jeszcze żyli zeusy itd he he;]

Daje link do jednego z wielu filmów (podobno : przedstawia chupacabre) ;]


Jeśli to jest fałszywe to dobrze zrobili fałszerstwo bo to nie to co w Polsce ,,hi hi ho ho he he he,, że od razu widać ze coś nie tak.;]
A co do tego (,,chupacabry,, na filmie) to moim zdaniem wygląda on trochę jak człowiek;]

A teraz spójżcie na to:



On chodzi na dwóch łapach(nogach) a z tego co wiem i z tego co czytałem to chupacabros normalnie też na dwóch łapach latał.
Przypomina psa (oprócz tego że pies nie chodzi na dwóch tylnich łapach,nogach)
I przecież (niby prawdziwy) jak ustanie to przypomina człowieka z daleka.Coś w tym jest ;]
pozdro
Gość

Post autor: Gość »

Ej czy mi się wydaje czy on skacze?
Wiesz ten film co krypo przedstawiłeś dla mnie przedstawia bardziej z fałszowany niż ten co ja pierwszy pokazałem;] no moje zdanie.
Ale z drugiej strony on skacze.Przyjrzyjcie się nie biegnie tylko skacze.;] A to jest ciekawe.
A po drug to mój drugi film to jest chyba ten sam co twój tylko 3X wolniejszy.
Gość

Post autor: Gość »

Ten film nie jest dobrej jakości daje głowę że jak by było lepszej jakości to na bank by było widać że on skacze.
A człowiek w ten sposób raczej by nie skakał. (no chyba że jakiś karateka,sam ćwicze Muay thai ,to nas uczą takich skoków ale w innej formie.)
W takiej co na filmie nie umiał byś na nogach stać po takich skokach tego typu. ;]
A po druge to spójżmy ogólnie.
Gość sobie siedzi w domu,podchodzi do okna patrzy a tam skaczący chupacabras?;]
Chwyta za tel/kamere i zaczyna nagrywać,a zastanawiam się jeśli to nie fałsz to co dalej z tym było? co ten chupacabra sobie latał koło jego domu? i co to miało na celu?
A co do tego skakania to przyjżyj się że skacze tak równomiernie,bez żadnego zatrzymania.
Pod sumowując moim zdaniem to nie człowiek(mogę się oczywiście mylić ale ....) ;]
Koxman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2008-05-24, 20:58
Lokalizacja: Otwock

Post autor: Koxman »

Nie za bardzo wiarygodny film, ponieważ jak już podobnie powiedział kolega, gość siedzi w domu wyjmuje kamerę i zaczyna kręcić film przez okno, aż tu nagle wyskakuje takie coś i zaczyna skakać, ja osobiście lekko bym się przestraszył, a nie stał spokojnie i dalej kręcił. Myślę, że film był podłożony pod krótki scenariusz.
Gość

Post autor: Gość »

Wyjął kamerę bo coś zobaczył...
A skup wzrok na obiekcie a nie na tym co on robił, może jeszcze wynajdziesz że palił fajka i popijał kawę?
Owszem taka opcja wchodzi w grę.
Ale najpierw trzeba spojrzeć w ten sposób jaki przedstawiłem.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Chupacabra

Post autor: Ivellios »

Stary temat skasowało, więc zakładam nowy :P

Umieszczajmy w tym temacie wszystko, co się tyczy "wysssysacza kóz".

Co to właściwie jest za zwierzę? Czy istnieje kilka chupacabr zamieszkujących różne regiony świata, czy tylko jedna, atakująca w Puerto Rico?

A może chupacabra jest przedstawicielem jakiegoś dobrze znanego gatunku zwierzęcia?

Zapraszam do dyskusji.

Ja na sam początek zapodam parę doniesień:
Chupacabra changes diet
http://inexplicata.blogspot.com/2008/05 ... -diet.html

Kilka doniesień traktujących o powrocie i atakach chupacabry:
http://www.kryptozoologia.pl/forum/smf/ ... 610.0.html
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Chupacabra

Post autor: Arek »

Hmm, powiem tak: U nich to zwierzę cie jest jak najbardziej prawdziwe, my go nie znamy, ale u nich to nie legenda ale coś co często daje się w znaki. Może to jakiś kojot a może coś innego? Parę domniemanych złoczyńców odstrzelono, ale czy to było to?
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Chupacabra

Post autor: Ivellios »

Udało mi się odzyskać skasowane wczesniej posty z działu "Kryptozoologia", postanowiłem więc połączyć nowy temat o chupie ze starym.

Zapraszam do dyskusji.
Koxman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2008-05-24, 20:58
Lokalizacja: Otwock

Re: Chupacabra

Post autor: Koxman »

Nie jestem przekonany do istnienia chupacabry ale jeśli istnieje to może byś jakaś zwierzęca krzyżówka.
swat
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2006-07-17, 23:24
Lokalizacja: Konin

Re: Chupacabra

Post autor: swat »

Ivellios pisze:Czy istnieje kilka chupacabr zamieszkujących różne regiony świata, czy tylko jedna, atakująca w Puerto Rico?
Chupa już stara jest i brodę ma.

Według mnie to odizolowany gatunek z Puerto Rico który się rozprzestrzenił na cały świat. Teraz wszędzie są Chupacabrasy. Polska, Rosja, Chiny, Agfryka itp. itd.

Nawet jeśli połowa doniesień o Chupie jest prawdziwa to i tak jest to bardzo dużo.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Kryptozoologia - nieznane zwierzęta”