Jak radzić sobie z bytem, który się przybłąka?

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
ZrOzPaCzOnA
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2007-05-14, 06:43
Lokalizacja: Z daleka

Jak radzić sobie z bytem, który się przybłąka?

Post autor: ZrOzPaCzOnA »

Witam. Pisze to z nadzieją że może tutaj ktoś mi w pewien sposób pomoże. Od dość dawna nawiedza mnie coś w nocy. Wiem że jest to jakiś mężczyzna, który gdy już prawie zasypiam rzuca się na mnie i gniecie całe moje ciało, nie mogę się wtedy ruszać, oddychać, dusi mnie, wydaje dziwne dźwięki. Na początku myślałam że to tylko moja wyobraźnia ale to również przydarzało się mojemu rodzeństwu. Nie mam pojęcia co to może być. Jeśli ktoś mógłby mi to jakoś wyjaśnić z góry dziękuje pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 2007-07-25, 16:17 przez ZrOzPaCzOnA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Od jak dawna te zjawiska występują?
Lauwiasz
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 211
Rejestracja: 2007-04-17, 17:31
Lokalizacja: Złe Miejsce

Post autor: Lauwiasz »

Jeśli chodzi o najbardziej uniwerslne metody to, przy wejściach do pomieszczeń można poumieszczać ostre przedmioty- to rozprasza astral. Ponadto, gdy już czujesz, że jest blisko wypowiedz głośno "Jezus Chrystus", to odpędza złe moce astralne... Powiedz o tym coś więcej i czy podane metody poskutkowały...
ZrOzPaCzOnA
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2007-05-14, 06:43
Lokalizacja: Z daleka

Post autor: ZrOzPaCzOnA »

Nie potrafię dokładnie określić, ale mniej więcej to jakieś 2-2.5 roku.
A czy mógł byś mi coś więcej napisać o tym astralu? Co to w ogóle jest?? Z góry dzięki.

[ Dodano: 2007-05-14, 16:49 ]
Hmm...jeśli chodzi o coś więcej no ciężko w ogóle jest mi to opisać. Ostatnio tym w momencie gdy się to działo próbowałam otworzyć oczy...było to bardzo trudne ale udało mi się zobaczyć zarysy twarzy, wiem że jest to mężczyzna. To sprawia ogromny ból, próbuje się bronić odpierając tą siłę ale jest naprawdę ciężko. Najgorszym momentem jest to że słyszę jak to się na mnie rzuca. Bardzo proszę jeśli to możliwe o jakieś konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Od dość dawna nawiedza mnie coś w nocy. Wiem że jest to jakiś mężczyzna, który gdy już prawie zasypiam rzuca się na mnie i gniecie całe moje ciało, nie mogę się wtedy ruszać, oddychać, dusi mnie, wydaje dziwne dźwięki
.
- Brzmi to jak paraliż senny, a czemu to się dzieje wielu osobom w twoim domu? Hmm...może jest coś co powoduje szybkie obudzenie się, np. dźwięk, lub zapach, a może i jest tu jakis udział sił paranormalnych.

Ale nazwa tematu mogłaby troche bardziej nachodzic na temat, no cóż...
Ostatnio zmieniony 2007-05-15, 22:26 przez Kazzone, łącznie zmieniany 4 razy.
Sharp
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 60
Rejestracja: 2006-11-26, 19:50
Lokalizacja: Bytom (Śląsk)

Post autor: Sharp »

Hmm... Wygląda mi to na takowe "opętanie" Hmm nawiązujecie do astralu.. Lecz jak każdy wie astral niemoże wpłynąć na osobe fizyczną.. Moje pytanie: Czy znasz tą osobe..
Moja podpowiedz: Spróbuj się położyć w innym miejscu..
Moje domyślenie..: Jest według mnie to paranormalne (duch) Jeśli nieda nic przespanie się gdzieś inndziej to racjionalne wytłumaczenie jest to poprostu wyobraźnia niemówie że zmyślasz ale możliwe iż masz mocną wyobraźnie i mózg sam reaguje na coś takiego.. Niepasuje mi że twoje rodzeństwo też to widzi.. Sądze że jest to opętanie bądź osoba która na tobie się mści podaj więcej informacji o której to godzinnie około. Czy znasz gościa..
Lauwiasz
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 211
Rejestracja: 2007-04-17, 17:31
Lokalizacja: Złe Miejsce

Post autor: Lauwiasz »

Sharp pisze:niemoże wpłynąć na osobe fizyczną
Nie może wpłynąć FIZYCZNIE, ale może Ci podpowiedzieć coś w co uwierzy Twój mózg i zakłóci pracę ciała... Teoretycznie takie natręctwo może Cie nawet zabić... Sam tak miałem, ale się wyleczyłem... No prawie... ^.^'
Eva unit 01
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 300
Rejestracja: 2007-02-08, 17:31

Post autor: Eva unit 01 »

Czytając twój opis przychodzi mi od razu na myśl inkub. Demon czerpiący moc z energii seksualnej. Głównie pojawia się tylko w snach wcielając się w osoby z którymi odbywa się stosunek, ale słyszałem też o przypadkach, w których jego działanie było odczywane jako właśnie takie "przygniatanie", na ogół odbywa się to właśnie gdy się zasypia, gdy ofiara znajduje się na pograniczu snu i jawy. Tak jak we śnie jest to na ogół przyjemne, tak tutaj jest to czymś w rodzaju gwałtu.
Ostatnio zmieniony 2007-05-16, 00:12 przez Eva unit 01, łącznie zmieniany 1 raz.
ZrOzPaCzOnA
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2007-05-14, 06:43
Lokalizacja: Z daleka

Post autor: ZrOzPaCzOnA »

Sharp Nie nie znam tej osoby, a pory są różne przeważnie w nocy ale zdarzyło mi się to również nad ranem gdy było już jasno. Jeśli chodzi o inne miejsce...próbowałam i nic nie pomaga...moja siostra miała to będąc za granicą...i to jest dla mnie też bardzo dziwne...pozdrawiam
Lauwiasz
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 211
Rejestracja: 2007-04-17, 17:31
Lokalizacja: Złe Miejsce

Post autor: Lauwiasz »

A często Ci się to zdarza? Może trzeba pomocy egzorcysty? Nie chcę Cie straszyć, tylko sugeruję możliwe rozwiązania...
Reaperd
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2006-12-07, 13:46
Lokalizacja: Nicość

Post autor: Reaperd »

Pierwsze skojarzenie jakie nasuwa mi się na mysl to "zmora", warto poszukac w internecie jakichs informacji na temat tego zjawiska, moga się przydac
ZrOzPaCzOnA
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2007-05-14, 06:43
Lokalizacja: Z daleka

Post autor: ZrOzPaCzOnA »

Eva unit 01 Tak właśnie jest. Czy mógłbyś coś więcej napisać na ten temat? Z góry dziękuje i pozdrawiam

[ Dodano: 2007-05-16, 00:00 ]
Luwiasz a w jaki sposób się z tego wyleczyłeś???? pozdrawiam
Eva unit 01
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 300
Rejestracja: 2007-02-08, 17:31

Post autor: Eva unit 01 »

Gdzies kiedys slyszalem ze dzialaja suszone zioła : werbena i dziurawiec, ale ja bym takim rzeczom nie wierzył. Jeżeli jesteś katoliczką, to możesz poprosic ksiedza zeby przyszedl i przynajmniej poswiecil mieszkanie, to by było najprostsze. Ale wg mnie najlepsze było by wzmocnienie swojej psychiki poprzez medytacje i inne ćwiczenia, to by zmniejszylo twoja podatność na działalnosc innych bytów. Oprócz tego musisz sobie uswiadomic, ze to wszystko się dzieje w twojej glowie, wtedy latwiej bedzie ci z tym walczyc nie bedac zwiazana ograniczeniami fizycznymi.
faeryboy2002
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: 2005-11-16, 22:49
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: faeryboy2002 »

Cóż, zamiast werbeny polecam szałwię lekarską i hyzop. Z pewnością zapalenie kadzideł z tych sliści jest łatwiejsze niż medytacje (już zwłaszcza jeśli nikt się z tym nigdy nie zetknął).

Pytanie do poprzednika: Nie wierzysz? A kiedykolwiek spróbowałeś?
Eva unit 01
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 300
Rejestracja: 2007-02-08, 17:31

Post autor: Eva unit 01 »

Nie, nie próbowałem, nigdy nie byłem zmuszony korzystać z tego typu praktyk. Uważam że umysł sam w sobie jest wystarczająco potężnym narzędziem, choć nie twierdzę, że w niektórych przypadkach takie stymulatory potrafią pomóc w dużym stopniu, już choćby poprzez autosugestię.
Sharp
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 60
Rejestracja: 2006-11-26, 19:50
Lokalizacja: Bytom (Śląsk)

Post autor: Sharp »

hmm ale według teori Eva unit 01 Po co demon miał by do niej co dzień przychodzić? Czy co jakiś czas? A zmora ciekawa teoria.. Trzeba by się przyjżeć.. W dodatku Astralu tak można ale na to trzeba praktyki..
Eva unit 01
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 300
Rejestracja: 2007-02-08, 17:31

Post autor: Eva unit 01 »

Napisałem już wcześniej że on czerpie moc "gwałcąc", a każdy demon potrzebuje energii żeby egzystować.
Może poprostu ZrOzPaCzOnA i jej rodzina nie są ludźmi silnymi psychicznie i dlatego są łatwymi ofiarami.
Małgosia
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2006-09-10, 00:04
Lokalizacja: polska

Post autor: Małgosia »

Zrozpaczona jesli jesteś katoliczką mozesz poprosić Archanioła Michała o ochronę.Jesli demon przyjdzie otocz się Jego(Archanioła) niebieskim swiatłem ochronnym i powtarzaj,,Jam jest nieskończona energią.Jam jest nieskończoną siłą"
Mam nadzieję ze to pomoże.
Ostatnio zmieniony 2007-05-20, 17:26 przez Małgosia, łącznie zmieniany 1 raz.
Mano
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2007-05-18, 06:18
Lokalizacja: Pruchna

Post autor: Mano »

Sukkubus, czy Inkubus. Jakos tak. Demony seksu. Poczytaj o nich, moze to rozwieje twoje watpliwosci.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”