Miłość,cud,depresja i wstyd

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
impressioner
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2006-10-23, 14:49
Lokalizacja: dolny śląsk

Miłość,cud,depresja i wstyd

Post autor: impressioner »

Wszystko zaczeło się jak w piosence You're Beautiful hyba właśnie wtedy wyszedł ten klip.
Zobaczyłem anioła później widziałem ją z innym i zaczełem doprowadzić się do depresji.Wiedziałem że żeby z nią być potrzebował bym cudu.Nadchodziły Święta Bożego Narodzenia.Ona wyjechała spowrotem do swojego miasta później okazało się że to nie był jej chłopak.Potrafiłem znaleźć te miasto i ją chociaż niewiedziałem gdzie ona i to miasto są i jak się nazywa.Zaczełem o niej ciągle myśleć wyobrażałem sobie że słyszy każdą moją myśl nie wiem jak to się zaczeło ale zaczełem ją nachodzić w snach nawet o tym nie wiedząc.Nie wiem jak to się stało wiedziała o wszystkim o czym myślałem w dzień i nocy mało tego wiedziała o wszystkim co robiłem.Potem dałem sobie z tym spokój nie dając sobie większych szans na to że pokacha kogoś takiego jak ja.Mineło wiele czasu i zaczeła się dziać rzecz dziwna zaczełem nawiązywać
z nją jakiś astralny kontakt dowiedziałem się wtedy nie bezpośrednio od njej że robiła wszystko żeby upodobnić się do mojego ideału zauważyłem że jest tam ktoś jeszcze w moich snach
póżniej kontakt stał się bardziej bezpośredni dowiedziałem się o niej wielu ciekawych kture
tylko spotengowały to uczucie i zaczął się koszmar przestałem kontrolować swoje myśli
boie się że ją kiedyś obraże jakąś niefortunnom myślom i piękna historia zamieni się
w dramat pomyślałem że jak zostane demonem to kontakt z nią się urwie.
teraz myśle że powinna znaleźć sobie kto nie zrani jej jakąś niefortunnom myślom.
Bo powiedzmy sobie szczerze ona jest pienkna a ja jestem jak bestia.
Pewnie powiecie że ta miłość to wytwór mojej wyobraźni.
więc dlaczego to pisze bo czuje że w ten sposub zrażam ją do siebie.Wtedy kontakt się urwie
bo jak narazie żadna myśl tego nie zrobiła
MIALEM COS JESZCZE DOPISAC ALE ZAPOMNIAŁEM CO DOPISZE PUŻNIEJ
Mamba

Post autor: Mamba »

Czy to jest prawdziwa historia czy wytwór twojej wyobraźni :roll: twierdzisz, że prawdziwa więc dlaczego napisałeś coś takiego? chcesz kontaktu i nie chcesz? czegoś tu nie rozumiem :wink:
kontakt z aniołem jest zawsze pozytywnym przeżyciem :)

więc dlaczego to pisze bo czuje że w ten sposub zrażam ją do siebie.
Wtedy kontakt się urwie bo jak narazie żadna myśl tego nie zrobiła
Ostatnio zmieniony 2006-12-22, 20:16 przez Mamba, łącznie zmieniany 1 raz.
impressioner
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2006-10-23, 14:49
Lokalizacja: dolny śląsk

Post autor: impressioner »

Mamba pisze:Czy to jest prawdziwa historia czy wytwór twojej wyobraźni :roll:
czemu uważasz że to wytwór mojej wyobraźni może tak a może nie
skąd wiesz że nie mam w tym ukrytego celu. Mamba wierzysz w cuda ?.
w pewnym sensie magia też jest cudem...
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Stary... Wszyscy to znamy. Weź się w garść, tylko własną bezczelnością możesz coś zdziałać.
Sukcesu nie gwarantuje, ale przynajmniej spróbuj.
Mamba

Post autor: Mamba »

impressioner pisze:czemu uważasz że to wytwór mojej wyobraźni może tak a może nie
skąd wiesz że nie mam w tym ukrytego celu. Mamba wierzysz w cuda ?.
w pewnym sensie magia też jest cudem...
Nie powiedziałam, że wszystko co napisałeś jest wytworem Twojej wyobraźni i nie wiem czy masz lub nie masz jakiś ukryty cel :roll:

co do wiary w cuda wierzę, że się zdarzają chociaż dla każdego cud jest czymś innym :D magia napewno jest...
Ostatnio zmieniony 2006-12-29, 00:10 przez Mamba, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Eh Mamba, Mamba... naprawdę nie wiesz o co tu chodzi ? :wink:
Mamba

Post autor: Mamba »

nie wiem :roll: czyżby został trafiony jakąś strzałą :wink:
assamite
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 102
Rejestracja: 2005-08-31, 09:27
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: assamite »

Spock pisze:Weź się w garść
fakt powinienes :)

a czy tylko bezczelnością można coś zdziałać? hehe :) niepowiedziałbym to jest tylko jeden ze sposobów ;) i wg mnie w twoim przypadku najmniej pewny ;)
musialbys byc jeszcze do tej bezczelności tak pewny siebie żeby zęby z bólu wypadały i jeszcze pare innych rzeczy ;) wiec obierz inna droge ;) kazda droga jest dobra :) powodzenia ;)
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Pewnie masz rację :)

Siedzisz sobie, patrzysz w nią jak w obrazek, marzysz by dusze oddać za jedno spojrzenie... i nic. Nic się nie stanie, bo bałeś się powidzieć cokolwiek byle tylko jej nie urazić. A im bardziej będziesz ją traktował jak jajko, tym gorszego będziesz miał doła i mniejsze szanse.

To miałem na myśli mówiąc o bezczelności.
hanif
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 80
Rejestracja: 2005-10-21, 07:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: hanif »

albo zacząć uprawiać zajebisty sex
to prawie zawsze pomaga
OV powEr!
assamite
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 102
Rejestracja: 2005-08-31, 09:27
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: assamite »

ewusia pisze:Demony podszywają się właśnie pod ideał, a potem wykorzystują bez granic, ingerują w Twoje myśli, doprowadzają do obłędu.
ehhh jak ja dobrze to pamiętam ;)
ehhh... kobiety, demony niewielka różnica wg mnie :D (Zuzia nie wypowiadaj się prosze xD )

Ale wypowiedź z której wziąłem cytat uznaje za najlepszą radę jaką mogłes dostać coprawda nie jest to łatwe od tak zerwać kontakt ;) Ale troche samozaparcia i wszystko da się zrobić (i troszeczke bezczelności wobec siebie samego dla smaku ;) )

[ Dodano: 27-12-2006, 20:26 ]
btw. chcecie zobaczyć takiego jednego demona zapraszam do albumu tam jest moje zdjęcie z jedną bardzo ładną dziewczyną ;)
Raido_ordo_Dei
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2006-06-27, 01:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Raido_ordo_Dei »

Was z tymi demonami chyba pogielo... chlopak się zakochal a wy go demonami straszycie? Poj...lo was do reszty?

Impressjoner powiedz mi - czy pies zanim pokryje suke zastanawia się "ojej a jak ja o niej zle pomysle"? "aaaa... ja mam pewnie za malego...?". Heh.
Nic z tego. Rusza i dziala zamiast robic z siebie oferme.

Zainwestuj to. Obudz ta czesc siebie ktora najwidoczniej zasnela... ;).
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Rozwój duchowy”