Wampiryzm

Tematy związane z szeroko rozumianym odżywianiem się cudzą energią
Nephesh

Wampiryzm

Post autor: Nephesh »

Tematem tego działu jest wampiryzm, a jak dotąd dyskusje w sporej mierze schodzą na picie krwi ;) powiedzcie jakie jest Wasze zdanie na temat wampiryzmu w wydaniu energetycznym, na temat takowych wampirów etc.?
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

Kazdy wampiryzm jest energetyczny, sang tez ;-) uscislij pytanko, bo o wampirach ogolnie to juz jest pare postow :P
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Przeczytaj parę razy pytanie i napisz co o tym myślisz w swoim rozumieniu ;)
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

to samo co napisalem w innych topicach :P
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Zawsze myslalam, ze krew byla tylko symbolem energii... :?
A Dracula tylko legenda.
Chciaz w kosciele tez zamieniamy wino w krew :wink: :wink:
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Vlad Tepes Dracula był rumuńskim księciem ;) i muszę przyznać, że zazdroszczę mu fantazji :D bo to co robił ludziom wymagało wymagało czasami nie lada wyobraźni ;)
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Vlad Tepes przeszedł na Ciemną Stronę Mocy i uzywał wyoraźni w złym celu.
Jak juz kiedyś pisałem - nie ma prawdziwych wampirów. Żadnych. Wampiryzm krwi jest dewiacją; psychiczny - egotyzmem.
Asterot

Post autor: Asterot »

Nephesh pisze:Tematem tego działu jest wampiryzm, a jak dotąd dyskusje w sporej mierze schodzą na picie krwi powiedzcie jakie jest Wasze zdanie na temat wampiryzmu w wydaniu energetycznym, na temat takowych wampirów etc.?
Nie rozumiem czemu każdy (jak dotąd czytanych) post jest o wampirach typu Drakula czy Lilith...
Lilith

Post autor: Lilith »

Spock pisze:Jak juz kiedyś pisałem - nie ma prawdziwych wampirów. Żadnych. Wampiryzm krwi jest dewiacją; psychiczny - egotyzmem.
Wampiryzm jest dewiacją wtedy, gdy człowiek sam doprowadzi się do stanu, gdy potrzebuje krwi - uzależniając się od niej poprzez częste picie tylko i wyłącznie z powodu swoich upodobań,. Prawdziwy wampiryzm wystepuje wg mnie wtedy, gdy jakaś osoba naprawdę potrzebuje krwi i nie jest to wynik nałogu, do którego się sama doprowadziła. Osobiście nie znam nikogo takiego, ale nie możemy stwierdzić, że takie osoby nie istnieją.
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

osobiscie znam 2 takie osoby ;)
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Pomijając fakt, że wampiryzm z definicji jest kradzieżą jakiegoś witalnego organu (czynnika) w celu przejęcia cech, witalności etc. jego ofiary to picie krwi ze względu na mocno zrytą psychikę ma z tym potwornie dużo wspólnego...
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

nie koniecznie kradzieza, ale mow co chcesz, Twoja Wola
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Lilith pisze:Prawdziwy wampiryzm wystepuje wg mnie wtedy, gdy jakaś osoba naprawdę potrzebuje krwi i nie jest to wynik nałogu, do którego się sama doprowadziła. Osobiście nie znam nikogo takiego, ale nie możemy stwierdzić, że takie osoby nie istnieją
Nawet jeśli był ktos taki, to i tak był skazany na wymarcie. Wampirze cechy sa zbyt nieopłacalne ewolucyjnie aby pojedyńczy osobnik mógł dać początek nowemu gatunkowi.
Małgosia
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2006-09-10, 00:04
Lokalizacja: polska

Post autor: Małgosia »

Mam wrażenie że wszyscy wiedzą o co chodzi tylko udają ze problem nie istnieje.
Nephesh poruszył temat wampiryzmu energetycznego,który jest powszechnym zjawiskiem.Interesuje mnie czy możecie mi coś powiedzieć na temat wampiryzmu energetycznego poprzez internet?
MIROSŁAW BRODA
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 114
Rejestracja: 2006-12-18, 03:36
Lokalizacja: Zewsząd

Post autor: MIROSŁAW BRODA »

Przecież napisałem. Poczytaj moje posty. zła energia zjada dobrą i na odwrót.Wojna. Walka o ciała.Twoje ciało to mieszkania(hotel) dla twojej świadomości.Nie wpuszczaj nikogo.
Raido_ordo_Dei
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2006-06-27, 01:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Raido_ordo_Dei »

Wojna? Czy ty Mirku nie masz przypadkiem paranoi? Jak coś, co jest dobre, może w ogóle walczyć, czy atakować? To bez sensu.

Gdy wyjdziesz poza dualność okazuje się, że nie ma walki. Nie ma dobra i zła. Bo Wszechświat staje się mieszkaniem i mieszkającym za razem. Samo w sobie.
Małgosia
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2006-09-10, 00:04
Lokalizacja: polska

Post autor: Małgosia »

Zadałam konkretne pytanie.Co wiecie na temat wampiryzmu energetycznego w necie?

Pozdrawiam!
Plomyk
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2006-12-18, 16:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Plomyk »

Jak ktos ssa to ssa, co za roznica robic to na odleglosc przez net. Pytanie tylko - po kiego ssac z ludzi skoro sa ciekawsze zrodla :)
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Ano i patrząc na pijawki energetyczne można dojść do wniosku, że na to pytanie nie znają odpowiedzi nawet najstarsi Indianie ;)
Gość

Post autor: Gość »

Kiedyś ludzie wierzyli w wampiry itd.
Teraz jest to uważane za chorobę.
Po prostu nawet poszukajcie w necie na nowoczesnej stronie. Nie znam dokładnie linku ale też o tym czytałem o wampiryzmie i to właśnie moje zdanie pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wampiryzm”