Wielki bój czyli walka dobra ze złem......

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
nathan6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2006-11-27, 02:49
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: nathan6 »

Mieć rację dlatego, że ją mam pozostając pokornym - jest to pozytywne. Ego powoduje, że rację mamy np: za wszelką cenę, lub "po trupach".
Pozdrawiam Nathan.
Raido_ordo_Dei
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2006-06-27, 01:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Raido_ordo_Dei »

nathan pisze:To nie ego u Ewy mówi, lecz wiedza i ogromne możliwości ezoteryczne.
LOL. Gdzie ta wiedza i umiejetnosci? Chetnie się dowiem :).
nathan pisze:Musimy pamiętać, że z ludźmi na jej poziomie ezoterycznym rzadko mamy doczynienia i nie zawsze potrafimy ich zrozumieć.
Musicie tez wiedziec ze z takimi przekonaniami nie jestescie niczym wiecej niz sekciarzami. Wspolczujemy wam.
nathan pisze:Mamy szczęście, że Ewa postanowiła zagścić i pisać na tym forum.
Tak, dla sekciarzy taka osoba to "szczescie". Przez male "s".

Pzdr.
Raido_ordo_Dei
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2006-06-27, 01:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Raido_ordo_Dei »

ewusia pisze: Zamieszczam Twojego maila do mnie,nie zamieszczam jedynie tego, co Ci odpisałam ,bo jest to juz tajemnica .I mam nadzieję ,że nie będziesz wypisywał takich rzeczy..szkoda że pamięć...''jak to mówią ma krótką wdzięcznosć-szacunek''.
Jak dla mnie to zwykle chamstwo cytowac prywatna korespondencje na forum. Co chcesz zrobic? Podniesc swoja wartosc wzgledem CNC? Pokazac ze umiesz czytac z ludzi ze zdiecia? Jakby to bylo jakies nie wiem... trudne, czy cos?
CNC pisze:a tak na luzie to każdemu zawsze wydaje się że reprezentuje dobrą strone
Mi nie zawsze ;)
CNC pisze:jedynie twierdze że jesteś rządna pochwał i uwielbienia... i tym czynem potwierdziłaś moje słowa :) i wcale pokorna nie jesteś...
Dodalbym - "i za czesto odpowiadasz "wcale nie" na krytyke wlasnej osoby zamiast się na niej czegos nauczyc" ;)
CNC pisze:Później kiedy nie wyraziłem zachwytu zablokowałaś moje gg
liga rzadzi liga radzi liga... jak uciekniesz z sekty - to cie zdradzi ;)
Nathan pisze:Dobro i zło są energiami stworzonymi przez człowieka.
Skad wiesz?
Nathan pisze:Powstały dlatego, że nasz świat jest dualny.
Skad wiesz?
Nathan pisze:myślę jedak, że sam problem dlaczego podejmujemy walkę jest istotą tematu.
Po co w ogole podejmujecie walke? Czy walka w kategoriach dobra i zla nie nalezy do zla?
CNC pisze:Można przez to wnioskować że ktoś upierający się przy czymś, nigdy nie ma racji a jedynie jest zaślepiany przez swoje EGO.
A czy to w ogole istotne kto ma racje?
Raido_ordo_Dei
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2006-06-27, 01:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Raido_ordo_Dei »

ewusia pisze:A można wiedzieć...co na mój temat wiesz?
Czy to wazne? Wiem tyle ile potrzebuje.
ewusia pisze:Bo ja wykazać się dokumentacją z dziedziny parapsychologii mogę i to uznawaną przez Państwo Polskie,
Dokumentacja z parapsychologii? Buahaha. Genialne, ktos sobie zalozyl szkolke wrozek niedzielnych i ty ja skonczylas. I co z tego? To, ze jestes certyfikowana wrozka? To smieszne... :)
ewusia pisze:pod względem; radiestezji ,bioterapii i koncentracji mentalnej.Potwierdzające moje umiejętności.
Czyli umiesz machac rozdzka i bawic się energia. No no, jestes super extra. Masz papiery. Rzadzisz. Jestes Gonzo. heh...
Skad inad papiery nie potwierdzaja zadnych umiejetnosci bo jedno z drugim rzadko się laczy.

Zamiast gadac zaskocz mnie - zrob cos. Bo licza się czyny, nie slowa. Kura ktora duzo gdacze male jaja znosi :).

Pozdrawiam
Raido_ordo_Dei
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2006-06-27, 01:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Raido_ordo_Dei »

ewusia pisze:Jeżeli ktoś mi zarzuca nieprawdę.To podpieram się i mam takie prawo wklejać na swoją obronę to co posiadam.
Jasne ze tak... bo musisz udowodnic ze masz racje... bo racja jest wazna... haha :)

ewusia pisze:Nie ujawniam jedynie i to zaznaczyłam ,że pewne rzeczy są tajemnicą i to co nia było nie zostało podane do publicznej wiadomosci.
Tajemknica jest cala korespondencja prywatna. Upubliczniajac ja lamiesz prawa autorskie.
ewusia pisze:Po drugie...z Nathanem znamy się od wielu lat i doskonale się znamy.
Znamy się doskonale się znamy? ;) I co z tego?
ewusia pisze:A po trzecie....To co napisałeś odzwierciedla Twój poziom kultury osobistej.
Ze niby mam jakis poziom kultury osobistej? Nie obrazaj mnie :) Nie uzywam takich dziwnych wynalazkow :).

[ Dodano: 11-12-2006, 17:51 ]
ewusia pisze:Pierwsze co , to poproszę ADMINISTRATORA TEGO FORUM....aby zweryfikował Twoje wypowiedzi.Ten temat ja założyłam i nie życzę sobie bezpodstawnych i nie związanych z tematem dyskusji.
Ojoj uciekamy się do wladzy? ;) Co z tego ze to ty zalozylas ten temat? To forum publiczne i kazdy ma prawo się wypowiedziec :)
Raido_ordo_Dei
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2006-06-27, 01:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Raido_ordo_Dei »

ewusia pisze:To samo co napisałeś o mnie, mogłabym napisać o Tobie i Twoich umiejetnościach....
Oczywiscie ze bys mogla... tylko czy ja cos mowie o swoich umiejetnosciach? :)
ewusia pisze:Po drugie, na Twojej stronie są zdjęcia z Inicjacji Kundalini...jak rozumiem oczywiście Reiki...
Chyba zartujesz? Reiki to tylko jedna z wielu sciezek pracy z kundalini. Wole tantre.
ewusia pisze:nas ośmieszasz a sam się tym zajmujesz.
Kogo "was"?
ewusia pisze:Cyt.z Twojej stronyz podpisu zdjęcia na którym jesteś;

Bioenergia i magnetyzm - inicjacja Kundalini -
Warszawa, 2005
Jasne, prowadze tez tego typu szkolenia i inicjacje :). Szacuneczek za to ze chcialo ci się to wyweszyc z internetu ;)
ewusia pisze:-jeśli Twoje zajęcia a rozumiem że prowadzisz są na poziomie Twoich wszystkich wypowiedzi na tym forum to ludziom można wspólczuć.
Nie tobie oceniac moje wypowiedzi bo za bardzo emocjonalnie do nich podchodzisz ;). Poza tym nie wiesz jak prowadze... a ja nie wiem jak ty, wiec się wypowiadal na ten temat nie bede :)
Awatar użytkownika
p1tbull
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 110
Rejestracja: 2005-08-28, 23:39
Lokalizacja: z pokoju

Post autor: p1tbull »

Dobra ja przypominam o kulturalnym zachowaniu... I nie obrazaniu siebie na wzajem... W innym przypadku zamkne temat :D
Awatar użytkownika
p1tbull
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 110
Rejestracja: 2005-08-28, 23:39
Lokalizacja: z pokoju

Post autor: p1tbull »

CNC pisze:rozbojają mnie tacy administratorzy którzy pojawiają się raz na 4 miesiące i wlepiają bany
Ja się nie pojawiam raz na 4 miesiace tylko czytam to co ludzie pisza... a ze nie pisze... nie pisze bo nie mam nic do powiedzenia w danym temacie... to jedna częsc... a swoaja droga skoro ktos zaczyna urazac czyjes uczucia, podwarza jego umiejetnosci czy kompetencje nie znajac danej osoby.... To ktos musi byc czarny charaktter i zareagowac... wiec nie pisac off topicu... tylko na temat... I nie daje nikomu bana.. jak narazie...
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Słyszałeś Raido_, co kolega mówił ?

Uprzedzam cie że jedzisz po krawędzi. Lubisz się kłucić ? Rób więcej takich osobistych wycieczek a naprawdę dostaniesz bana.
Raido_ordo_Dei
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2006-06-27, 01:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Raido_ordo_Dei »

CNC w ktorym momencie wysmiewalem umiejetnosci ewusi? Najczesciej zadaje pytania na ktore ewusia odpowiada mi "aaaa dlaczego mnie atakujesz?". Poza tym... skad wiesz czego zasmakowalem a czego nie?

P1bull - ja nikogo nie obrazam. Jesli uwazasz ze jest inaczej to podaj mi przyklad. Bo moim zdaniem ewusia sama się na mnie obraza za to ze podwazam jej paradygmaty w stylu gromnica, katolicyzm czy reiki.

Spock czy ty chcesz mi pokazac ze jestes straszny czy cos? Czym jest krawedz o ktorej piszesz? Jakich osobistych wycieczek? O co kokretnie ci chodzi?
Raido_ordo_Dei
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2006-06-27, 01:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Raido_ordo_Dei »

CNC pisze: np w tym fragmencie o certyfikowanych wróżkach.
Nie wysmiewalem tu jej umiejetnosci a tylko przywiazanie do papierow i przekonanie ze certyfikat ze szkoly ktora kazdy moze zalozyc cos daje.
CNC pisze:skąd wiem? przecież to gołym okiem widać, jesteś frustratem i chcesz się poprostu wyładować.
Heh zabawne jest to co piszesz :) nawet pocieszne :)
CNC pisze:naczytałeś się o chaosie ale nei wiesz jak go wykorzystać, bo przypominam ci że chaos to nie jest hamstwo i bałagan.
Nie znasz mojej definicji chaosu... poza tym nie jestem chaota... przynajmniej nie w pelni :)
CNC pisze: Oczywiście to polega na wyśmiewaniu zasad i pozornego ładu...
Masz ciekawa definicje chaosu... :)
CNC pisze:nie masz żadnych argumentów, poprostu szydzisz
Najczesciej pytam... W tym wypadku wysmiewalem... co w tym zlego?
CNC pisze: rzeczy z którymi się nie zetknąłeś
Skad wiesz?
CNC pisze:jakie masz pojęcie o REIKI? próbowałeś kiedyś czegoś? daje głowe że nie...
Mialem II stopien, cwiczylem energetycznie z wieloma reikowcami, kilku moich przyjaciol ma stopnie mistrzowskie... mozna to uznac za zetkniecie się...?
CNC pisze: poprostu takie sobie zdanie wyrobiłeś.... bez podstaw.
Mysle ze jednak z podstawami... chociaz jesli przekonasz mnie ze jest inaczej to zmienie zdanie.
CNC pisze:słyszałeś o tym że w magii najważniejsza jest wiara?
Zalezy w jakim systemie.
CNC pisze:wiec to bez różnicy czy to gromnica czy katolicyzm czy inne wg ciebie nie istotne rzeczy....
W magii klasycznej, czy szamanizmie to jednak istotne :)
CNC pisze:wiec jako człowiek który, jak o sobie sądzisz, inteligentny
Skad wiesz ze tak o sobie sadze?
CNC pisze:powinieneś wiedzieć że środki nie mają znaczenia.Liczy się wiara w działanie środków ... i ich efekty.
Kto tak powiedzial?
CNC pisze: A zapewniam cie że efekty działań EWY są powalające, i sam się o tym przekonałem.
Podaj przyklad... juz pisalem ze chetnie tych "cudow" doswiadcze lub się czegos o nich dowiem...
CNC pisze:Na koniec jestem ciekaw czy taki sam z ciebie kozak na żywo... jak przez internet.
Podobno tak... :)
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Chodzi mi o to że smiejesz się z Ewy chociaż nic o niej nie wiesz.
Jasne że mozna wyjść z założenia że to wszystko i tak nieprawda i żadne czary nie istnieją. Ale nie zmienia to faktu że ludziom nalezy się odrobina szacunku.
Raido_ordo_Dei
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2006-06-27, 01:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Raido_ordo_Dei »

Smieje się z zachowan lub przekonan, nie z ludzi.

Poza tym nie twierdze ze zadne czary nie istnieja.. Siedze w magii od lat i byloby to nonsensem...
Ostatnio zmieniony 2006-12-13, 01:18 przez Raido_ordo_Dei, łącznie zmieniany 1 raz.
nathan6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2006-11-27, 02:49
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: nathan6 »

Właściwie zastanawiam co mnie przywiodło na to forum. Jest to portal ezoteryczny, a więc spodziewać się można rozmów prezentujących klimat duchowości. Przerażającym jest to, że inicjuje się ludzi, którzy nic wspólnego nie mają z pokorą, miłością, poświęceniem.... Nie mam tu pretensji do inicjowanych, lecz do mistrzów, którzy tych inicjacji udzielają.
Dyskusja obecnie się tu tocząca dobitnie obrazuje treść tematu. Może niekoniecznie dobra i zła, ale pokazuje walkę. Mam propozycję - przestańmy na siebie naskakiwać. Zacznijmy ten temat jeszcze raz, bez wzajemnych antagonizmów. Szanujmy się wzajemnie i wyciągnijmy do siebie dłonie w geście przyjażni, a nie geście walki.
Pozdrawiam Nathan.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Rozwój duchowy”