Rytuał Wirowej Dewokacji

Sharp
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 60
Rejestracja: 2006-11-26, 19:50
Lokalizacja: Bytom (Śląsk)

Rytuał Wirowej Dewokacji

Post autor: Sharp »

Rytuał Wirowej Dewokacji


Rytuał Wirowej Dewokacji jest syntezą Rytuału Aury Chaosu z mniejszym Rytuałem Pentagramu. Polega on na wykorzystaniu czterech stanów skupienia materii (Ashara, Dijov, Thaldoma, Nobo) ewokowanych z pierwotnego chaosu do ochrony psychicznego i fizycznego wymiaru Adepta. Rytuał może także zostać z powodzeniem używany jako autoterapia.

Kiedy Adept wykona Rytuał Aury Chaosu i utrzymuje swoją świadomość na etapie „Ja Jestem”- punkt ponad głową, wykonuje Rytuał Kabalistycznego Krzyża.
Po wykonaniu Ćwiczenia Środkowego Filaru, znajdując się w symbolicznym „centrum wszechrzeczy”- może to być wizualizowane jako bańka powietrza dookoła której jest cały stworzony wszechświat; kreślimy za pomocą wizualizacji na granicy bańki i świata pentagramy, kolejno wibrując, Imiona Boga. Następnie, kiedy dojdziemy do chwili w której
Rozkładamy ramiona pobudzamy sekwencyjnie czakramy:
- „Przede mną Rafael”- czakram sakralny, czakram splotu słonecznego.
- „Za mną Gabriel”- czakram korony, czakram trzeciego oka, czakram korony, czakram sakralny, czakram splotu słonecznego, czakram serca, czakram gardła.
- „Po prawej ręce Michael”- czakram splotu słonecznego, czakram gardła, czakram serca, czakram gardła, czakram korony.
- „Po lewej Auriel”- czakram korony, czakram gardła, czakram trzeciego oka, czakram sakralny, czakram splotu słonecznego, czakram serca, czakram gardła, czakram korony.
- „Dookoła stworzony wszechświat, nade mną ośmioramienny splendor”.

Teraz Adept medytuje, bądź podtrzymuje wizualizacje pentagramów; przywołuje reprezentacje rzeczy budzącej w nim niepożądaną przez niego cechę i wizualizuje jak poza Pentagramami ulega zniszczeniu, rozpadowi.

Rytuał kończy się Rytuałem Kabalistycznego Krzyża.



Uwagi:
- Rytuał jest przykładem syntezy Rytuału Aury Chaosu z innym rytuałem.
- Sekwencyjne budzenie czakramów związane jest z przyporządkowaniem Transliteracji imion Archaniołów do drzewa sefirot, które z kolei przyporządkowane zostały do czakramów.
Ostatnio zmieniony 2007-07-25, 17:13 przez Sharp, łącznie zmieniany 2 razy.

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia Chaosu”