Rzuć palenie

System uzdrawiania za pomocą energii życiowej
assamite
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 102
Rejestracja: 2005-08-31, 09:27
Lokalizacja: Rzeszów

Rzuć palenie

Post autor: assamite »

Hehehe... wiem troche głupio zabrzmi ale zamieszczam ten post tutaj bo nie wiem gdzie :)
da się rzucic palenie za pomoca właśnie jakieś medycyny niekonwencjonalnej, czy w jakis inny sposob, tylko prosze nie polecajcie mi apteki :D
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Ja bym Ci polecał aptekę :D a na poważnie hmm... daj znać na GG to coś zobaczę i ew. poszukam bo gdzieś miałem parę ciekawych metod :D
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

ja polecalbym silna wole... to nie jest takie trudne tylko trzeba naprawde tego chciec...

starczy poza tym prosta afirmacja: nie bede palil niechce mi się palic whatever...
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Nie na temat to, ale ;) afirmacja zawierająca zwrot nie wskazuje na wspaniałe opanowania nie stosowania zwrotów negatywnych w niej :P
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

u mnie dzialalo :P
Nephesh

Post autor: Nephesh »

;) i dalej palisz.
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

Hy, ja to jestem genialny :D dopiero zauwazylem o co Ci chodzi :D
Nephesh

Post autor: Nephesh »

;) zresztą teraz taki wybór jest papierosów, że nia ma na co narzekać :D jeden rodzaj powoduje raka i choroby serca, inny impotencję, a jeszcze inny coś innego xD zależnie od fantazji piszącego.




zboczyliście z tematu :?

Mamba
Asterot

Post autor: Asterot »

Ta u Ciebie napewno.
Spooky

Re: Rzuć palenie

Post autor: Spooky »

assami7e@ pisze:Hehehe... wiem troche głupio zabrzmi ale zamieszczam ten post tutaj bo nie wiem gdzie :)
da się rzucic palenie za pomoca właśnie jakieś medycyny niekonwencjonalnej, czy w jakis inny sposob, tylko prosze nie polecajcie mi apteki :D
Rzucać można na wiele sposobów:
1. Plastry. zawierają różne substancje chemiczne, które są następnie wchłaniane przez skórę. Prawdopodobnie są to jakieś aminokwasy (serotonina?)
2. Dieta, oddychanie, miłość. Palenie tytoniu powoduje "zastrzyk" serotoniny, substancji chemicznej odpowiedzialnej za dobre samopoczucie. Najwięcej serotoniny ze znanych mi pokarmów zawiera pietruszka zielona. Poza tym ćwiczenia oddechowe, czasem ktopś bliski do przytulenia. To wszystko na pewno również korzystnie wpływa na brak chęci do palenia. Szczególnie polecam to ostatnmie - miłośc naprawdę działa cuda!
3. Motywacja. Bez niej i tak nic nie zdziałasz. Jeśli masz motywację, to być może uda ci się bez "dodatków" rzucić.
p.s. podobno palenie powoduje impotencję i śmierć. wypaliłem chyba z tysiąc fajek i nadal żyje a i mój komunista ma się dobrze :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Reiki”