Wampiryzm (nowa perspektywa:) Art. Nephesha

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Wampiryzm (nowa perspektywa:) Art. Nephesha

Post autor: Titania (usunela konto) »

Ciekawa perspektywa podejscia do wampiryzmu, podzial na pijawki i wampiry, rozwijajace się duchowo.

Jak rozpoznam wampira wyzszego gatunku ?
Jezeli nie zgadzam się z pewnymi zasadami kosciola i czasem prowokuje to tez kwalifikuje się na wampirke? lol

Czy te wampiry nie atakuja juz szarych smiertelnikow? wystarczaja im tylko takie prowokacje, strajki, itd?
Nephesh

Post autor: Nephesh »

;) wystarczy, że ofiara przedstawia sobą jakąś wartość dla wampira.
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

W tym wypadku traca moim zdaniem dwie strony energie ....Jezeli ofiara musi w pewnym sensie obawiac się tego wampira
to wampir musi tez się odpowiednio przygotowywac, miec argumenty lub cos co go czyni autorytetem dla ofiary. Musi jakos zastraszyc ofiare, zeby reagowala wogole na niego. :twisted:

Wg. mnie to dwustronna wymiana energii....chyba, ze jedna strona przewaza wieksza, duzo wieksza sila i nie ma nic do stracenia.

Istnieje tez mozliwosc podczepienia się do wampira i czerpania zysku .....
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Raczej nie sądzę, że ktoś miałby zamiar bawić się w linki :) wampir dokonuje projekcji, wysysa z ofiary wszystko co zechce, a parę dni później być może słyszy o pogrzebie ofiary w radiu czy gdzieś ;) i owszem zawsze pewna ilość energii idzie od wampira, ale atak jest oparty nie na terrorze, a wdarciu się w psychikę ofiary i wyssaniu z niej wszystkiego ;)
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Czy smierc/ pogrzeb ofiary jest tez projekcja czy w realu? :cry: :cry: :shock:
Bo zaczne bac się wampirow naprawde. //panda
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Eee... jak ktoś umiera to razcej umiera naprawdę ;P mi tam by nie chciało wizualizować po kolei pogrzebu ofiary...
V.

Post autor: V. »

Ej, Nephesh, co ty wkręcasz... Jakie wampiry wyższego gatunku? Gdzie masz ten artykuł. Bo ten co jest Twojego autorstwa na forum, to chyba nie ten...
Asterot

Post autor: Asterot »

Ta czytałem ten Artykuł o wampiryzmie...nie chcę tutaj nikogo obrazić ani znieważyć ale...Naprawde człowieku jeśli nic o tym nie wiesz to nie pisz najlepiej nic...prosze... //tak
Nephesh

Post autor: Nephesh »

O wampirach wyższego gatunku nie przypomianm sobie abym cokowliek pisał ;) a to co tutaj opisuję to moje własne wnioski niekoniecznie opierane na Trydium i Nowej Krwi (które są jak widzę dla niektórych autorytetem). No cóż ;) przykro mi, że obrażam tak wielki autorytet Astarocie, ale pisać nie przestanę i czy tego chcesz czy nie musisz się z tym pogodzić.

PS. Tym razem mam nadzieję, że pomimo tego wszystko będziesz w stanie zasnąć.
Asterot

Post autor: Asterot »

Swoją wiedzę pewnie opierasz na książkach fantasy..
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

Asterot pisze:Swoją wiedzę pewnie opierasz na książkach fantasy..
tutaj akurat czasami mozna znalezc wiecej prawdy niz w nie jednym arcie na necie ;)
Tak samo wiekszosc legend i mitow. Wszedzie MOZE byc ziarno prawdy. Czasami nawet wiecej niz ziarno ;)
V.

Post autor: V. »

A prawda jak zwykle leży po środku...
Co do społeczności(?) na bazie BotRM... Niestety są one autorytetami z braku innych poważnych, polskich organizacji.

[ Dodano: 2006-02-22, 13:50 ]
Titania pisze:Jak rozpoznam wampira wyzszego gatunku ?
myślałem, że to aluzja do twego artu... Jeżeli nie, to zwracam honor.
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Astarot widzę, że lubisz oceniać kogoś praktycznie nie znając ;) nie moja sprawa, ale to wolny kraj i jeśli nie podoba Ci się jakiś art to nie oznacza, że od razu masz wyskakiwać z tekstami mającymi pokazywać Twoją wielkość etc. Jeśli uznasz, że warto coś dodać to powiadom o tym w sposób ciut dojrzalszy, natomiast co do samego arta i materiałów, na których go oparłem nie są to ksiązki fantastyczne, a publikacje na temat wampiryzmu dostępne na aukcjach, oraz własne doświadczenie. A czy akceptujesz to czy uważasz za bezsens :) to już Twoja sprawa.
Asterot

Post autor: Asterot »

Nephesh pisze:jeśli nie podoba Ci się jakiś art
Nie jeden, nie dwa ale wszystkie...
Nephesh pisze:Jeśli uznasz, że warto coś dodać to powiadom o tym w sposób ciut dojrzalszy, natomiast co do samego arta i materiałów,
Jak mogę poprawiać tak doświadczonego (w KAŻDEJ dziedzinie) człowieka...
Nephesh pisze: w sposób ciut dojrzalszy,
Niestety ale jestem impulsywnym człowiekiem i tak że wytrzymałem czytając drugi artykuł...ale jak przeczytałem ścieżke maga...to już był gwóźdź do trumny...słów nie cofne może i były zbyt ostre jak dla Ciebie, no ale za twórczośc się płaci.
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

[/quote]Niestety ale jestem impulsywnym człowiekiem i tak że wytrzymałem czytając drugi artykuł...ale jak przeczytałem ścieżke maga...to już był gwóźdź do trumny...słów nie cofne może i były zbyt ostre jak dla Ciebie, no ale za twórczośc się płaci.[/quote]


Asterot myslales o wyciszeniu się przez medytacje lub inne techniki? Chyba wiesz, ze zlosc pieknosci szkodzi;).
Forum jest szansa wypowiedzenia się dla kazdego, masz pole do popisu naucz nas czegos, nie krytykuj innych a zrob sam cos lepiej!

Pozdrawiam i caluje
Titania
Asterot

Post autor: Asterot »

Titania pisze:Pozdrawiam i caluje
Ach dziekuje, dziekuje :P
Titania pisze:masz pole do popisu naucz nas czegos,
Wiesz nawet gdybym chciał to prawdziwym autorytetem dla was jest Nephes czy jakos tak...
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Hey Asterot;) w pewnym sensie masz racje Nephesh jest bardzo lubiany tu na forum, pomogl wielu osoba, zawsze promieniuje dobra energia, ze tak powiem;)

ALe to nie znaczy Asterot, ze Ty nie mozesz się tu wykazac...:) Autorytet trzeba sobie zdobyc, udowodnij nam, ze zaslugujesz na niego?

Cieszymy się z wszystkich nowych i ciekawych postow;) ale nie wiem czy przejde na strone wampirkow....musial bys miec naprawde dobre argumenty;) A moze masz jeszcze jakies inne zainteresowania ezoteryczne?

Spij slodko...Titania;)
V.

Post autor: V. »

Titania pisze:ale nie wiem czy przejde na strone wampirkow....
Ale chyba o takim przejściu nie może być mowy... Przynajmniej moim zdaniem.
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

A to niby czemu? Myslalam, ze do czerpania energii w najbardziej prymitywny sposob nie potrzebne sa jakies specjalne kwalifikacje...Sukkuby/Inkuby itd. nie musialy chyba dlugo się uczyc :roll: ...
Ale jaki sens ma wampiryzm? Ludzie, mamy tak duze zasoby czystej energii, musimy się tylko na nia otworzyc :wink:
V.

Post autor: V. »

Titania pisze:sens ma wampiryzm?
Jest to pytanie filozoficznie i mogę tylko nieudolnie próbować odpowiedzieć Ci na to pytanie, więc osczędze sobie.
Zablokowany

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”