Widzę...

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
Ankhaev
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: 2005-05-13, 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Ankhaev »

No nie wiem, co na ten temat myśleć... Z tą muzyką... Może to duch z radiem? :D A głosy... Pewnie myśli, medium jakieś jesteś?

PS. Mój piewszy post... :)
_Nameless_
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2005-04-08, 16:16
Lokalizacja: Asylum

Post autor: _Nameless_ »

Jak nawet to to robie bezwiednie (nieświadomie) więc jak mam tego użyc na koleżance...to nie jest tak, że ja widze jakiegoś człowieka nadchodzącego z naprzeciwka i se myśle "teraz odczytam jego myśli", poprostu jak go mijam to słysze jakby szeptał
Aphrodisiana
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 85
Rejestracja: 2004-08-30, 20:13
Lokalizacja: Noc i mrok

Post autor: Aphrodisiana »

Moja rada jest krótka... Kolejnym razem gdy będziesz w domu i dojdzie do jakiejś niezwykłej manifestacji przy tobie, poprostu zapytaj czy ktoś jest obecny w pomieszczeniu, w którym się znajdujesz lub w pobliżu i czy czegoś od ciebie chce lub jak możesz mu pomóc? Jeśli odpowie to możesz równiez zapytać czy to dzięki "nim" słyszysz głosy...
Poza tym z tymi głosami to bym tak nie wyolbrzymiała, bo to nic nadzwyczajnego.
Ja też czasami słyszę głosy, na ogół właśnie szepty, a jeśli rzeczywiscie chcesz się przekonać czy słyszysz myśli to w takim momencie szybko się obróć i spójrz na tę osobę...
Co z tego,że dziwnie się spojrzy?Przynajmniej będziesz wiedział- jeśli słyszysz rzeczywiście myśli innych to nawet jeśli nie będzie ta osoba poruszać ustami, to nadal będziesz ślyszał szept...
A czy jesteś medium? Niekoniecznie, być może masz poprostu rozwinietą wrażliwość i dzieki temu lepiej odczówasz różnego rodzaju energie w twoim pobliżu?...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”