Ulubiony rodzaj muzyki

Co czytamy, czego słuchamy i co oglądamy najchętniej
Saard
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2006-12-26, 01:32
Lokalizacja: G-Ce

Post autor: Saard »

Mój ulubiony rodzaj muzyki to pewnie będzie Reggae. Ale lubie też rocka i HH xD
Alphar

Post autor: Alphar »

Nie lubię się ograniczać muzycznie, stąd też problem w stwierdzeniu jakie klimaty są moimi ulubionymi. Łatwiej byłoby mi stwierdzić, które są najczęściej przeze mnie kultywowanymi;-) zacznę od początku i spróbuję niczego nie pominąć ;-)

goth/electro/cold wave/industrial.dark wave/bat cave/rock gotycki/electronica/alternative/goa/ eletroharsh/eletrothrash (nie proście mnie o rozróznienie tych gatunków:P) to moje najczęsciej odwiedzane klimaty, ale nie powiedziałabym, aby były ulubione- mam taki lekko gotycki styl ubierania się się (gothic lolita, miejscami cyber gothic i gothslut), ale bywam tam z uwagi na znajomych, a nie dla samej muzyki- choc co jak co, ale swietnie się przy niej tańczy- wazne jest by muzyka była taneczna, bo ja taniec kocham :)

rock/pop-rock/ lata 60'70'80' - stare klimaty, od czegoś się zaczynało, bardzo lubię do tej pory wpaść na jakąś rockotekę, ale niestety coraz częściej czuję się już jak babcia na takich przyjęciach:P

techno/house/dnb/jamaica dub/reggae/ ska- jezeli idę ze znajomymi otanczyc- to jaknajbardziej, ale dla relaksu raczej nie słucham (nawet nie posiadam nic na dysku i ipodzie)

jazz/smooth/blues/chill- w każdej sytuacji i o każdej porze, nie jestem znawcą, ale uwielbiam te klimaty, głosy iw ogóle ;-)

trip hop/ alternative/ indie/ emo/ folk/neo folk/ pagan folk/ electro folk- w takiej muzyce mniej więcej się wyrażam- dobra do spiewania, tanczenia i zasypiania- ale głownie do słuchania :-)

j-pop/j-rock- bardzo lubię, ale musi pasować do klimatu

uwielbiam także poezję spiewaną, szanty (jestem żeglarką) i kabaretową, a głównie punk-cabaret :) [np. DResden Dolls]

nie trawię tylko kilku gatunków, przy których dostaję kociokwiku ;-) są to black/death/power metal, punk, pop, disco, discopolo, muzyka góralska, muzyka biesiadna- po prostu a fe! :-)

i znow eleborat :-)
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

Alphar kochanie..ty zawsze dostajesz albo kocio-kwiku, albo koci-mietke, czasem kicio-fiola, i jeszcze nie wiem co tam... :D ale z power metalem się zgadzam,. chcoaiz cczasem mozna posluchac, raz ale nie zawsze ;) kabaretowy rock tez dobry,szczegolnie gdy to Dresden Dolls- dla mnie sa genialni...a na impreze jakas bysmy musialy się kiedys wybrac co?do Subway na trance czy gdzie indziej ;) dawno nie bylam gdzies :P
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Hej no, może power jest gejowski szczerze powiedziawszy ale bez przesady. A, no i nie używa się słów power metal w tym samym zdaniu co death i black metal po prostu :P
Alphar

Post autor: Alphar »

ale ja po prostu napisalam czego nie lubię w jednym zdaniu ;-)
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

A ja mówię, że po prostu tak nie wypada, toż to prawdziwi tru metale wpadliby w szał ;) Nie żebym sam był tru ale i tak uważam że power to taki podrzędny metal, a już death jest taki bardziej szlachetnym gatunkiem ;P
Alphar

Post autor: Alphar »

ja uwazam, ze skrzypi :) i nie da się przy tym tanczyc jak cywilizowani ludzie ;-)
Alphar

Post autor: Alphar »

Słońce, ja napisałam jakie gatunki muzyczne lubię, poparłam to tym, ze lubię przy muzyce tańczyć :-) Czytaj, proszę.
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

noo...uwazaj Haniu..dla niego "slonce" to chyba obraza majestatu :]
Alphar

Post autor: Alphar »

aa... to sorry :-) koniec Offtopu.
Alphar

Post autor: Alphar »

źle odbierasz, nie staram się z nikim kłócić- mam zaczepny charakter, ale nie robie niczego niefair. nie jestem też osobą fałszywą, wręcz przeciwnie- niemal zawsze mowię szczerze co myślę. pewne moje jak i Twoje zachowania tutaj to zwyke faux pas, nie sądzisz?
Alphar

Post autor: Alphar »

Ja z Izą bardzo zajadle kłociłyśmy się swego czasu, przede wszystkim dlatego, że żywo komentowałam jej poezję - oczywiście krytykowałam dobitnie to co mi się nie podobało, potem chwaliłam, gdy widziałam pozytywne zmiany. Ponadto jest to zdrowa znajomość, raczej nikt nikim nie manipuluje w tym związku ;-) Zaręczam Tobie, że moje słowa są zawsze tym co ja myślę. Nikt nie macza w tym brudnych paluchów. Nie przyszłam tutaj też by się kłócić, a dyskutować. Podoba mi się poziom jaki reprezentuje wiekszość tutaj zarejestrowanych (może poza dziecinnym niekiedy czepialstwem, ale każdy musi przez to przejść, zresztą forum od tego poniekąd jest).

pozdrawiam serdecznie,
Hanna "Alphar"
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

BLoodLust...ja taka zla nie jestem jak myslisz i bynajmniej tez nie powoduje klotni... :) tylko jesli jest jakis temat to trzeba go rozwazyc z kazdej perspektywy, co no...paru osobom się nie spodobalo.. :)ja nad swoimi slowami jak na razie panuje, ty w sumie nazywajac mnie zwierzeciem przegiales, bo naprawde bylo to obrazliwe, no i mialo takie byc.
Tak jak i Alphar mam zadziorny charakterek, ale nie jest on wcale zly..po prostu szczerosc do bolu...czasem naszego, czasem waszego... nigdy tez nie manipulowalam nikim, a Hania po pierwsze glupia nie jest- by się nie dala, a po drugie: sama umie rozpoznac jakakoliwek manipulacje :) moznaby o tym osobny temat zalozyc... :)
wiem, ze pewnie tego nie chcesz ale wyciagam do ciebie reke,bo uwazam, ze nie ma sensu prowadzic jakiejs wojny, a kto wygral dotychczas, jesli wygrany w ogole jest potrzebny: to niech bedzie remis. Zgoda? :)
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

tylko co do zwierzecie: sam wiesz, ze uzyles to zeby pokazac, ze moj stosunek do seksu jest zwierzecy, czyli jakoby chodze za instyktem z kazdym itepe itede..nie mowie ze tak powiedziales, tlumacze co to oznaza :) a cod o tego czy jestem od zwierzecia to tak jak i Alphar...od kota ;)

wiec zgoda i koniec klotni, no i mam nadzieje ze bedziesz teraz tez brac nasze slowa przez sito, albo z dystansem, bo emocje jednak cie nosily :D
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Książki, muzyka i filmy”