Praktyczne metody wywoływania miłości

Ezoteryka, czyli wszelkie działania, prowadzące do zrozumienia natury człowieka i jego otoczenia
Stokrotka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2006-10-21, 23:11
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Stokrotka »

Tak czy siak miłości nie da się wymusić.Jeżeli ktoś kogoś nie kocha to chyba żadne zaklęcia nie pomogą :( chodź szczerze powiem że chciałabym żeby pomagały.Ale tak naprawdę to w takim razie myślimy tylko o sobie(również ja) my będziemy szczęśliwi a ta 2 osoba czy będzie?nie wiadomo jak zadziała takie zaklęcia.CZy obie strony będą zadowolone z takiego obrotu sprawy.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Stokrotko, właśnie o to chodzi. Trzeba być bardz ozdesperowanym, żeby szukać pomocy w magii. Miłości się tak nie da wywołać. MOże to być jedyne zaślepienie czyichś oczu. Ale prędzej czy później zaklęcie przestanie działać i wtedy zostaniesz sama. Czy warto tak zrobić dla chwili szczęścia?
Stokrotka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2006-10-21, 23:11
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Stokrotka »

Mawerick masz rację trzeba być zdesperowanym ale tak naprawdę to co robi miłosć z człowieka.mysli się o czymś innym żyje czymś innym nie martwi się niczym.Miłośc cześo robi nam wode z mózgu.Iloma ludźmi tak miłośc zawładnęła ż byli skłonni zabic???Jeśli to nie miłoścto co innego???Chyba nikt nigdy nie jst tak zdesperowany jak jest zakochany.Mówię oczywiście o prawdziwej miłości a nie takim sobie nie wiadomo czym.PZDR
PS.Choć w sumie z tym zabiciem trochę przesadziłam :P:P:P PZDR
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Stokrotka, - ja powiem tak, i tak nic Ci z tej magii nie wyjdzie, poza marnowaniem czasu, a ja np bym tak niemogł, miałbym "moralnego kaca" tak to nazwijmy, po prostu sumienie by mnie dręczyło że to nie jest coś prawdziwego. (to tak jak cheaty w grach, jak je wpisujesz to nie przejdziesz na 100% ;))
Stokrotka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2006-10-21, 23:11
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Stokrotka »

Dziękuję bardzo że się tak o mnie troszczysz.Juz wiem co mam zrobić.I chyba dam sobie radę nie musisz się o mnie martwić.PZDR.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Stokrotka pisze:nie musisz się o mnie martwić
martwimy się o ludzi, którzy mają problemy, szczególnie, kiedy pytają nas o coś, czy proszą o pomoc!
Stokrotka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2006-10-21, 23:11
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Stokrotka »

Miło mi to słyszeć ale chyba nic nie pomoże.Ale dzięki.Wiem co robić i chyba mi pomogliście.Na pewno podnieśliście mnie na duchu co mi daje więcej niż bym sę spodziewała.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Stokrotka pisze:nic nie pomoże
nigdy nie mów nigdy i nic! Wszystko może się stać! Czasem wystarczy tylko chcieć i poprostu pomóc troszkę szczęściu i się bardzo starać!
Ismael
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2006-03-18, 23:27
Lokalizacja: Umbra

Post autor: Ismael »

G_hacallah pisze:Poza tym, każdy sposób jest dobry, co ma być i tak będzie, niezależnie od tego, jak będziemy ingerowac:)


Przeznaczenie ? A czy uciekanie siędo takich metod nie jest przeznaczeniem ? :] tak miało być i ktoś musiał rzucić zaklęcie , żeby stało się coś . Nic niedzieje się bez przyczyny . A skutek i przyczyne nazywamy przeznaczeniem . Tak myśle .
Wszystko zostało ustalone ? Syndrom matrixa mi się wkręca , można próbować zmieniać przeznaczenie ale to nadal będzie tak bo tak miało być :P
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

G_hacallah pisze:Ja znam lepsze metody, ale w porównaniu do przedstawionych wydają się nie do przyjęcia. Niestety nie będę ich tutaj cytować, bo nawet byłoby to niesmaczne.
coś w stylu kostka cukru spod pachy czy rybka zamordowana przez trzymanie w pochwie? mało to apetyczne ^^ zwłaszcza jak się porówna do gołębi, krwi i wstążeczek
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

blood, nie wymyślaj :lol: ja tu podaje sposoby prawdziwe, staropolskie ^^

btw. ciekawe czy działają :roll: (nie żebym miała próbować ;) )
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Leśna pisze:sposoby prawdziwe, staropolskie
nie gadaj :D
Leśna pisze:ciekawe czy działają
mam pewne wątpliwości ale wiesz, jesli sprawdzone to ok :P
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

poważnie, prawdziwe :d

nie myślcie sobie, że to się tylko lubczyk do rosołu sypało ;)
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Z trzymaniem rybki w pochwie, to radzę:
A) Nie próbować
B) Jak już spróbujecie, to nie mówić chłopakowi, bo inaczej seksu nie będzie.
Ismael
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2006-03-18, 23:27
Lokalizacja: Umbra

Post autor: Ismael »

Oprzypomniała mi się jeszcze jedna metoda na wywołanie miłości ale jest krotkotrwała . Potrzebne jest : Alkochol . A zaklęcie jest takie : " Hej mała napijemy się ? " musisz je wypowiedzieć w odpowiednim miejscu . np . na dyskotece :] ..

Odrazu przepraszam urażonych .
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

nie masz mi czego współczuć :roll:
Stokrotka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2006-10-21, 23:11
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Stokrotka »

SKuper!!! :lol: widze że niezły temacik się rozkręcił:P:P:Pnie tk na serio chyba raczej z ta ryba nie wypróbuję(bo to obleśne:P) alkohol raczej też nie.A nuż ma moca głowe:P:P:PAle niezłe:P:P:PKurka a z tym przeznazeniem to nieźle.Chyba jesdna wszystko jest przeznaczone bo jak by inaczej?nic nie dzieje ię bez przyczyny:P:PPozdrówka :grin:
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ezoteryka ogółem”