Co Wam się ostatnio śniło?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
tybysh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2006-11-02, 14:39
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: tybysh »

Ja dzis mialem fajny sen;] Bylem po 2 dniowym chlaniu u kumpla wiec bylem zmeczony;] Po chwili wlaczyl mi się film,ze gram na kompie,za mocno bujnalem się na krzesle i polecialem do tylu,juz czekalem na moment,w ktorym uderze glowa w sciane a tu nic;] Pojawilem się w lozku i odrazu mnie "zassalo" do dolu i mialem jakas wizje czy co tam bylo-widzialem jasnosc i jakies napisy(dziwne slaczki).Fajne uczucie-mrowienie;]
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

a mi też się śniła szkoła... miałam polski w piwnicy, w klasie od przysposobienia obronnego, i okazało się że mój polonista ma urodziny... i ma z tego względu poszłam do biblioteki żeby znaleźć dla niego książki o kubusiu puchatku napisane przez tove jansson (ona napisała muminki), ale takie, żeby było dużo prosiaczka :D
Ismael
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2006-03-18, 23:27
Lokalizacja: Umbra

Post autor: Ismael »

Właśnie wstałem po popołudniowym odsypianiu ... wreszcie pamiętam cokolwiek :] ze snu . Nowięc .. Wszystko działo się w jakimś bloku , w mieszkaniu u kogoś . Mieszkanie urządzone w miare normalnie , czyli bez zbędnych luksusów . Średniej klasy sofa , jeden fotel , regał z jasnego drewna przy ścianie [jeżeli chodzi o pomieszczenie w którym spędziłem najwięcej czasu]. Za oknem było widać ze jest to gdzieś powyżej 6 piętra . W pmieszczeniu była osoba [ Lider mojego ulubionego zespołu COMA] Razem graliśmy na gitarach , a właściwie uczyłem się grać pewnego utworu [do snu słuchałem COMY] , który prawdopodobnie leciał w tym momencie kiedy spałem [już raz miałem podobny sen] . Ogólnie wychodziło mi nieźle . Kiedy zakończyliśmy utwór stwierdziłem , że musze już iść . Pożegnałem się , zwinąłem swoją gitarke i wyszedłem z mieszkania . Wszedłem do windy i nacisnąłem parter . Tak jechałem tą windą aż się obudziłem :]
constantine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 235
Rejestracja: 2006-11-05, 22:43

Post autor: constantine »

Ja też kiedyś założyłam, ale skończyło się na może dwóch wpisach.. nie mam cierpliwości do takich rzeczy :| życzę powodzenia Cogito :D
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Ja co prawda obrazu dzisiejszego snu nie pamiętam, pamiętam natomiast, że miałem takie dziwne odczucie, jakoby ten sen był częścią, że tak powiem, serialu snów. Wszystko wydawało mi się takie znajome i "ucyklowane"...
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

Ismael pisze:W pmieszczeniu była osoba [ Lider mojego ulubionego zespołu COMA]
ot - w niedziele był koncert comy w uchu w gdyni - moja kumpela była, dorwała jakiś ręcznik, a potem było dzielenie się ręcznikiem z innymi zdobywcami tego łupu -pocieli go nożem z baru ^^

nie lubie comy

a dzisiaj mi się tyle śniło, ale już nie pamiętam o :roll:
Cogito pisze:ja założyłam niedawno pamiętnik snów, wiec jak mi się będzie chciało, to jakieś ciekawsze wam moge streścić
streść :d ja pare miechów prowadziłam, potem mi się znudziło..
Ismael
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2006-03-18, 23:27
Lokalizacja: Umbra

Post autor: Ismael »

Leśna pisze:ot - w niedziele był koncert comy w uchu w gdyni - moja kumpela była, dorwała jakiś ręcznik, a potem było dzielenie się ręcznikiem z innymi zdobywcami tego łupu -pocieli go nożem z baru ^^
Ot- 1 grudnia KRAKÓW :] będe szarpał ręczniki . Żartuje nie jestem zboczony :P chyba.
Cogito pisze:ja założyłam niedawno pamiętnik snów, wiec jak mi się będzie chciało, to jakieś ciekawsze wam moge streścić
Heh ja prowadziłem 2 dni a później tylko ciekawsze zapisywałem . A ostatnio to już wogóle .

W nocy znowu coś z gitarami mi się śniło ... Aaaaa wiem . grałem na czyjejś gitarze i zerwałem struny :] oops . To było na jakimś festynie . Później udawałem , że nie są zerwane :P . Ale ta gitara była stara więc niemiał wontów do mnie . Więcej nie pamiętam . yyy jeszcze miałem jakiś problem z okablowaniem . Chyba mam jakieś zboczenie na punkcie grania :] a jednak jestem zboczony :twisted:

[ Dodano: 15-11-2006, 10:16 ]
Ivellios pisze:Ja co prawda obrazu dzisiejszego snu nie pamiętam, pamiętam natomiast, że miałem takie dziwne odczucie, jakoby ten sen był częścią, że tak powiem, serialu snów. Wszystko wydawało mi się takie znajome i "ucyklowane"...
Hmm ... też tak miałem . Kiedy czasami rano zastanawiałem się nad tym co mi się śniło to zaraz nasuwały mi się na myśl sny które miałem kiedyś . Łączyły się one w pewną historie zaczynającą nowe wątki . Sny te miały podobny temat i postacie też się powtarzały , miejsca też . A czasami to nawet był ten sam sen .
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

a mnie meczyl sen ze musze wstac bo mam na rano zajecia (a dzis mialam wolne)..
Stokrotka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2006-10-21, 23:11
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Stokrotka »

A ja uważam ż sen odpowiada za nasze myśli w ciągu dnia.Np jeśli cos oglądamy i się czegoś boimy.Potem wyłączamy telewizor i niby o tym nie myślimy ale to zawsze się odkłada w naszej świadomości i jest w naszych snach.Ja naprzykład strasznie chcę mieć psa i mój tata cały czas mówi nie to kiedyś mi się śniło że dostałam małego pieska a mój tata go usmażył na patelni... niezłe co?nie wiem czy się miałam smiać czy płakać.Naprawdę.Pozdro:)
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

Stokrotka pisze:A ja uważam ż sen odpowiada za nasze myśli w ciągu dnia.
może niektóre sny... to ta najbardziej prymitywna (nie znajduje innego słowa) forma snów, sny odreagowujące... ja je Rzadko miewam, bo zazwyczaj moje sny są tak dziwne, że nigdy w życiu bym o czymś takim na jawie nie pomyślała... a co dopiero myśleć o tym cały dzień, żeby dobrze utrwaliło się w podświadomości, i jeszcze wylazło na wierzch podczas snu
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Ale mi się fajnie śniło! Zdałem fize i gość się mnie coś pyta, a ja mu robie wykład, a ona patrzy na mnie z coraz bardziej krzywą twarzą, aż w końcu stwierdza, żebym już pszestał, bo ma dość :D i dał mi 5!!
constantine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 235
Rejestracja: 2006-11-05, 22:43

Post autor: constantine »

O nie... nawet w nocy szkoła :roll: nie znoszę tego :?
Ismael
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2006-03-18, 23:27
Lokalizacja: Umbra

Post autor: Ismael »

constantine pisze:O nie... nawet w nocy szkoła :roll: nie znoszę tego :?
Heh .. jak ja się ciesze , że już niemam snów o szkole :D ... Mam znajomego co mu się po nocach praca śnila , do czasu kiedy jej nie zmienił . W dodatku majaczył przez sen o jakichs papierach :] .

Znowu niepamiętam snu :x . Ale byl fajny ten ostatni ... może se przypomne to napisze .

[ Dodano: 16-11-2006, 07:26 ]
Mawerick pisze:a ona patrzy na mnie z coraz bardziej krzywą twarzą, aż w końcu stwierdza, żebym już pszestał, bo ma dość :D i dał mi 5!!
Mav pewnie urzyłeś jakichś swoich piekielnych mocy na nauczycielu . Ukryte demoniczne JA :D
constantine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 235
Rejestracja: 2006-11-05, 22:43

Post autor: constantine »

Ismael pisze:Heh .. jak ja się ciesze , że już niemam snów o szkole
Jak ja nie mam, to też się cieszę :D Dzisiaj nie pamiętam, co mi się śniło.. znowu zresztą :roll:
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

a mnie snilo się kolo z fizy ktorego dzis nie bylo na szczescie ale gosciu wymaglowal mnie przy tablicy i dostalam 3 :P
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

A ja dzisiaj chcę pośnić jak morduję swojego fizyka za tą 2 co mi postawił cham.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”